image

200 Kč/hod

 • Kontaktovali ji už 11 rodičů
 • Aktivní před asi 7 hodinami
 •  Gymnázium Evropská
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 4 děti
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
 • Ověřena identita přes mojeID
Jazyky

Anna Š.

 • (3)
 • 25 let
 • 9 let zkušeností s hlídáním

Hodnocení

Mariana S.10. květen 12:02Ověřovací centrum

Anna opakovaně hlídala naše děti ve věku 1,5 roku, 3,5 roku, 9 a 11 let, ať už jednotlivě, nebo všechny najednou.
Byla vždy spolehlivá, na místě včas. Dětem se maximálně věnovala, hrála si s nimi, vymýšlela zábavu, chodila ven. Byla schopná jim účinně pomoci s jídlem, osobní hygienou atd. To vše s milým, přátelským přístupem a klidem. Děti ji měly velmi rády a vždy se těšily, až s ní budou moci trávit čas. Tereza K


Lenka D.10. květen 12:43Ověřovací centrum

Anna má přirozený cit k dětem, umí je dokonale zabavit různými hrami a tvořením po dlouhou dobu. Je zřejmé, že ji dětský smích těší a interakce s dětmi ji opravdu baví. Zvládá si poradit nejen s mou dcerou (aktuálně 4 roky), ale umí pobavit i malá miminka. Pro své opakovaně dobré zkušenosti jsem Annu najala i jako jednu ze dvou osob dohlížejících na skupinku cca deseti batolat po dobu několikahodinové přednášky, kterou jsem uspořádala pro sebe a své známé. Zúčastněné matky ocenily Anny péči o své děti a vícekrát mě pak prosily o kontakt na Annu.
Pokud nehledáte na hlídání vlastních dětí osobu zaměřenou na zcela konkrétní výchovný směr, ale stačí Vám dívka se skvělým intuitivním přístupem k dětem, která umí zaujmout většinu dětí během velice krátké doby, pak Vám mohu Annu Š. vřele doporučit. Marie K.


Lenka D.10. květen 12:43Ověřovací centrum

Se slečnou Annou mám nejlepší zkušenosti. Je velmi přátelská, veselá, má spoustu nápadů a hlavně má neuvěřitelný cit k dětem. Je vidět, že hlídá děti pro radost.
Dokázala si hravě poradit se starším synem, který je hodně aktivní. Syn na ni ještě velmi dlouho po té vzpomínal a chtěl se s tetou Annou zase vidět a hrát si s ní.
Anna krásně zvládla hlídání i mladšího, tehdy ročního syna, který nechtěl být s nikým jiným než se mnou, a jen jsem se vzdálila, hned začal plakat.
V den hlídání se má nepřítomnost obešla bez pláče. Když jsem se vrátila, syn si spokojeně hrál. Zdálo se, že ani nezaregistroval, že máma byla pryč.
Na slečnu Annu velmi ráda vzpomínám a kdybychom nebydleli tak daleko, využívala bych její hlídání mnohem častěji.
Petra O.


O mně

Zdravím, tady Anna!

Dovolte mi se představit jako slečna na hlídání.

Jsem slečnou na hlídání již osmým rokem. Mám zkušenosti s novorozenci, batolaty, dětmi předškolního a mladšího školního věku i s dětskými skupinami. Náctiletí by neměli představovat žádné obtíže, pokud tedy mohu soudit, protože zatím jsem neměla příležitost se o tom přesvědčit.

Dětem jsem schopna zařídit zábavu (TV, PC, chytré telefony, tablety využívám jen příležitostně) - kreslení, malování, hraní rolí, hry se zvuky a tělem, deskové hry, čtení knih, řemeslné vyrábění, fyzické hry, nácvik skutečných životních situací a dovedností, apod. a venkovní aktivity jako procházky, účast na vzdělávacích a kulturních událostech nebo si jen prostě užívat skvělý čas na hřišti nebo dokonce i v bazénu.
- Výběr aktivit závisí na potřebách, možnostech, zájmech a koníčcích stejně tak jako na počasí a samo sebou dohodě.

Také jsem schopna poskytnout dětem jídlo v průběhu celého dne s respektem na životosprávu, potravinové preference (vegetariánství, atd.) a na zdravotní podmínky, pomoci s domácími úkoly a úkoly ze školy. Přirozeně v neposlední řadě pomoci s hygienou a samoobslužnými aktivitami s ohledem na potřeby a věk.

Jsem držitelkou platného řidičského průkazu, nicméně se musím přiznat, že už je to nějaký čas, kdy jsem řídila naposledy, protože naše rodinné auto se nám fatálně porouchalo a novým jsme jej zatím nenahradili. Přesto myslím, že bychom případně našli řešení, jak ze mne učinit znovu právoplatného řidiče a rozšířit tak možnosti mobility potřebných v péči.

Podle mého názoru, každý kdo pracuje nebo jednoduše se stará o děti dobře ví, že to může být vyčerpávající, pro mne, je to ale vždy dobře investovaný čas. Jednoduše si čas s dětmi užívám. Není to o tom co já dělám, já dávám, já pečuji... jako každý jiný vztah je to o vzájemnosti.
Mohu udržovat profesionální vztah s rodiči. Ale stále, jsem otevřena možnosti to přirozeně nechat přerůst v přátelství. nicméně pro děti jsem vždy kamarád. Samozřejmě s velkou dávkou respektu a odpovědnosti.

Nakonec, kdyby se mne někdo zeptal jaký zastávám výchovný styl, moje odpověď by zněla tak nějak jako následující věta. " Sympatizuji s názory Naomi Aldortové. Jednám s přirozenou intuicí. A snažím se dětem poskytnout široké spektrum zážitků a zkušeností, které jde osahat, ochutnat, slyšet, vidět, cítit. Zatímco je nechávám se stávat osobou, kterou chtějí a mají být." Jak jde čas, rostu. Rozvíjím sebe jako osobnost a stejně sebe jako slečnu na hlídání. Přesto jsem pořád jen člověk. Se všemi svými nedokonalostmi a specifikacemi. Ale mohu vám zaručit, že veškerou poskytovanou péči, poskytuji jak nejlépe dovedu s láskou, svědomím a snahou. Jsem otevřená k učení se novým věcem a získávání nových dovedností. A jsem připravena zacházet s vašimi dětmi s respektem, empatií a přiměřeným slovníkem.

Vše dokonce i cena, detaily péče, specifikace a potřeby dětí včetně jejich zdravotních podmínek a vaše požadavky (dodržování a udržování zvyků, rozšíření mých povinností - více jako chůva, nastavení hranic) je možné emailem, přes telefon a v každém případě osobně. Setkání s vaší rodinou a dětmi než vůbec skutečně začnu s vámi pracovat pokládám za nutnost.
Také neočekávám, že budeme "perfektní tým" od prvního okamžiku, přesto věřím, že to můžeme dokázat skrze vzájemný respekt, trpělivost a otevřenou komunikaci.

Přeji vám vše nejlepší,
zatím se mějte,

Anna

Kdy má čas

nemám v současné době stabilní program - jsem flexibilní ale souvislí to na aktuální, situační dohodě

nowadays i do not have a fix time table. So, i am flexible but it depends on actual discussion based on situacionKalendář naposledy aktualizován před 13 dny
Načítám kalendář...
Načítám kalendář...

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

1 rok

batolata

5 let

předškoláci

8 let

dětský školní věk

7 let

náctiletí

žádná zkušenost

Zkušenost se speciálními požadavky

Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny a Speciální potřeby

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Jazyky

Čeština a Angličtina

My native language is Czech. However, for me, English represents no border between me and family, where I will share myself with them via provided services by me. Although there could be some gap in vocabulary I think that are many ways to be found in simplicity which leads to understanding.

Kurzy

Certificated social worker with a focus on seniors and people with disabilities Certifikovaný pracovník v sociální práci se zaměřením na seniory a osoby se speciálními potřebami Potvrzení o manipulaci s vozíkem Declaration for manipulation with wheelchair

Péče dle zákona o sociálních službách

Poskytuji také služby dle zákona o sociálních službách (z.č.108/2006 Sb.)
Stáhnout dokument

Hlídačky.cz nekontrolují, že dokument opravňuje hlídačku poskytovat sociální služby ve smyslu zákona z.č.108/2006 Sb.

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 4