Nahrávám...

Monika P.

100 Kč/hod   
(2)

image

Aktivní před 26 dny
Odpovídá do: 1 den

Hodnocení

Se slečnou Monikou P. jsme velmi spokojení. Příjemná, spolehlivá, bystrá slečna, která má pěkný vztah k dětem.

— Radka Š. | Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Moniku jsme si vybraly s dcerkou v podstatě ihned. Je milá, spolehlivá, kreativní a s dětmi to umí...hlídala u nás pravidelně zhruba půl roku a oběma nám přirostla k srdci. Mohu jí vřele doporučit.
Moniko, děkuji Ti za čas, který jsi věnovala Beátce a přeji samé hodné dětičky k hlídání ;-)

— Petra B. | Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

O mně

Jsem absolventka biologie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy, která má ráda květiny, vážnou hudbu, divadlo, miluje operu a balet, anime, ale i akční filmy, thrillery, ráda čte klasickou literaturu, fantasy i detektivky, nejvíce si odpočine s háčkem a klubkem vlny v ruce, či při pořádné dřině na zahradě. Ze všeho nejraději však trávím čas se svými blízkými, hlavně s těmi nejmladšími. Pocházím z velmi početné rodiny. Rodiče mi postupně pořídili šest mladších bratrů. Hlídání dětí se tak věnuji prakticky od doby, kdy jsem začala brát rozum. Vedle pravidelného hlídání sourozenců jsem si vyzkoušela i občasné střežení mých malých sestřenic a bratranců či dětí ze sousedství zvláště v době letních prázdnin, kdy jejich rodiče neměli dovolenou. S nadsázkou by se dalo říct, že jsem si na své vlastní kůži bohatě vyzkoušela péči o všechny věkové kategorie, jsem tak léty zocelená, že už mě jen tak něco nepřekvapí. ;) Poslední roky hlídám většinou své dva malé synovce (2, 4 roky), ke kterým na jaře přibude další parťák. Příležitostně mi jsou svěřeni i dcera a synové (5, 8 a 11 let) sestřenice, kteří velmi rádi řádí s mým nejmladším (čtrnáctiletým) bratrem. Ačkoliv často bývám tím hlavním padouchem, po kterém jako neohrožení ochránci zákona a vykonavatelé spravedlnosti jdou, domnívám se, že jejich smutný výraz v okamžiku, kdy jsou odvoláni z bojiště domů, mluví o pravém opaku... Jak rádi by mě ještě jednou na hlavu porazili. :) Server Hlídačky mi umožnil seznámit se s dnes již sedmiletou princeznou, kterou jsem hlídala pravidelně jednou týdně 6 nádherných měsíců, než nastoupila do školky. Netradiční pojmenování, teta Harmonika, které si pro mě vymyslela, protože si nemohla zapamatovat mé jméno, už asi nikdy nedostanu z hlavy. ;) Od podzimu 2014 do června 2016 jsem nárazově (1-2x měsíčně na 1,5 h) hlídala jiného čtyřletého raubíře. V závěru k němu přibyl ještě malý bratříček (3 měsíce). Hlídání probíhalo v čekárně, zatímco byla jejich maminka v ordinaci u lékaře. Někdy to bývá náročné vysvětlit malému mudrlantovi, že musí být potichu, když on by si zrovna tolik rád hrál nahlas. Otázka: "Proč mám být potichu? Tady někdo spí?", mě kdysi zcela odzbrojila. ;) Když nám bylo v čekárně moc těsno, chodili jsme na mou alma mater obdivovat papoušky a rybičky do skleníku Botanické zahrady Přírodovědecké fakulty. Od října 2015 do června 2016 jsem pravidelně 1x za 14 dní trávila celý den (10 h) ve společnosti dvouleté uličnice, která nedá dopustit na prasátko Peppu a Krtečka. V současné době se věnuji většinou vyzvedávání dětí ze školek a jejich doprovodu do kroužků. V roli vyzvedávací tety "Aniky" figuruji od podzimu 2016 pro dva sourozence s norskými kořeny, kterým mé jméno z počátku přišlo tak exotické, že mě okamžitě překřtili podle nejlepší kamarádky Pipi Dlouhé punčochy, o které jim zrovna maminka četla, a tak se z české Moniky stala severská Anika.

Fotografie

Zkušenosti s hlídáním

InfantnemluvňataCheck3 roky
ToddlerbatolataCheck2 roky
PreschoolerpředškoláciCheck5 let
Schoolerdětský školní věkCheck5 let
TeennáctiletíCheck2 roky

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování a Tanec/pohybová aktivita

rukodělné aktivity-práce s moduritem, modelínou :), barvami na textil (kreslení, batikování), korálky, fimo hmotou, vlnou...

Jazyky

Čeština

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Chrudim, Pardubice Region  • Like 29 let
  • Check 8 let zkušeností s hlídáním
  • Teen Gymnázium Josefa Ressela
  • Teen Univerzita Karlova, Přírodovědecká fakulta, biologie

Jazyky

Lang cz
  • Check preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
  • Check Hlídám v domě rodiny
  • Check Je ochotna hlídat 2 děti

Hlídání při příležitostech

Oslavy a Přes noc