image

200 Kč/hod

 • Kontaktovali ji už 208 rodičů
 • Aktivní před 3 dny
 •  Střední pedagogická škola
 •  Technická univerzita v Liberci, fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická, obor pedagogika volného času
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: nad 40 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Můžu řídit
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 4 děti
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Absolvovala kurz první pomoci, který doložila certifikátem.
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Martina R.

 • (7)
 • 22 let
 • 5 let zkušeností s hlídáním

Prošla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

Čistý trestní rejstřík, archivován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

SŠ - předškolní a mimoškolní pedagogika. Základní umělecká škola - taneční průprava, taneční praxe, lidový tanec, klasický tanec, současný tanec. Výtvarná soutěž "SVATÁ ANEŽKA ČESKÁ". Diplom - pískání pro radost a pro zdraví. Osvědčení - dítě a rodič pohledem Enneagramu.

Více...

Hodnocení

Tereza K. 1. červen 13:19Hlídání dětí - rodič na portále

Slečna Martina je úžasná! Milá,hodná,veselá,spolehlivá,zkušená,umí vycítit potřeby dítěte.
Jsem moc spokojená ,hlídá nám 18.měsíční holčičku,vždy vše v pořádku. 😘❤🌞
DOPORUČUJI


Karin C.23. únor 23:23Hlídání dětí - rodič na portále

S hlídačkou jsme byli spokojeni, je spolehlivá a dochvilná, můžeme jen doporučit!


Leona G. 8. prosinec 22:23Hlídání dětí - rodič na portále

Úžasná, milá, syn viděl slečnu poprvé a vrátili se po 3 hodinách s úsměvem. Rozhodně Martinu využijí opět. Je velmi ulevne, vědět, že mám další pomoc.


Denisa K. 2. říjen 15:12Ověřovací centrum

Martina R. v letech 2011-2015 zejména o hlavních prázdninách a víkendech při studiu na střední škole, pracovala na zámku na pozicích zaměřenou na pedagogikou činnost a volnočasové aktivity dětí. Zámek navštíví ročně přes 150 tisíc návštěvníků, zejména rodiny s dětmi. Pro tyto děti připravuje animační programy v zámeckých labyrintech i na zámku.
Další pedagogickou činností na zámku jsou školní vzdělávací programy. Ročně navštíví zámek přibližně 30 tisíc školních dětí.
Martina se podílela na školních vzdělávacích programech nejdříve jako asistent pedagoga, ale v minulém roce již sama několik programů vedla. Jednalo se zejména o program ,,Z pohádky do pohádky´´, který byl zaměřen nejvíce na malé děti.
Dále jsme získali podporu pro náš projekt. Součástí tohoto programu je i vytvoření dvaceti školních programů pro nižší a vyšší školní věk. V projektu jsem na pozici historika a jako bývalý pedagog jsem autorem výše zmiňovaných výukových programů.
Martina se na vzniku těchto programů aktivně podílela již od samotného vzniku žádosti o projekt až po jeho realizaci.
Měl jsem možnost sledovat pokroky v pedagogické činnosti Martiny po několik let a mam velikou radost z toho, že chce pokračovat ve studiu pedagogiky na vysoké.
Hodnocení působení na zámku - Vratislav Z.


Denisa K. 2. říjen 15:06Ověřovací centrum

Martina se byla před nástupem na praxi o zařízení a dětech osobně informovat. Zařízení má kapacitu 10 dětí různého věku (3-5 let). Martina si tedy byla vědoma úkolu připravit si činnosti pro různé věkové skupiny, což se jí velice hezky podařilo.

Martina práci se dětmi vykonává ne jako pouhý úkol, ale jako důležité poslání. Dítě považuje za individualitu, jejíž talent , snahu, píli a ostatní kladné rysy podporuje a jejíž nežádoucí rysy se snaží trpělivým, důsledným, nikoliv však autoritářským přístupem eliminovat. O dětech přemýšlí, navazuje s nimi přátelský a otevřený vztah, kde se obě strany přirozeně respektují. K dětem se vždy chová pozitivně, je schopná profesionálního přístupu.

Martina je velmi vyspělá osobnost s bohatými zkušenostmi ze světa práce. Je velmi objektivní , dokáže se přizpůsobit stylu, hodnotám, pravidlům a cílům organizace. Na druhou stranu se nebojí vznést vlastní názor, pokud může přispět ke zlepšení chodu organizace. Kolegy i svěřence respektuje, i zde se ale nebojí konstruktivní kritiky.

Martine se velmi zdařile povedlo při činnostech zapojit děti všech věkových skupin, dokázala jim práci přidělit podle jejich schopností a dovedností, vedla je buď ke spolupráci, nebo dosažení cílů individuálně. Bylo schopna volit takové činnosti, aby je děti mohly zvládnout v daném čase a také aby je, dříve něž dojdou k cíli neomrzeli. Děti také nezažívaly ani pocit tlaku na dokončení úkolu ani pocity z neúspěchu z toho, že úkol nebyly schopné dokončit.

Hodnocení praxe v dětském centru - Mgr. Zuzana P.


Denisa K. 2. říjen 15:08Ověřovací centrum

Martina je vždy výborně připravená a má přehled o organizaci i o dětech v ostatních třídách. Martina je velice všímavá a zodpovědně se připravuje na práci v MŠ, kterou vždy skvěle zvládá. Svou práci si umí zorganizovat a dosahuje předem stanovených cílů. Martina je zodpovědná, pracovitá a vždy připravená. Pomáhá při akcích v MŠ a má slušné vystupování k dětem, rodičům i kolegům.

S Martinou jsem velice spokojená! :-)
Hodnocení praxe v mateřské škole - Jana H.


O mně

Hledáte někoho, komu byste svěřili Vaše děti a udělali si volno nebo se třeba vrátili alespoň částečně do práce? Nevzali Vám dítě do školky nebo potřebujete pro staršího sourozence doučování? Nabízím hlídání dětí dopoledne, odpoledne, večer, o víkendech nebo po domluvě dle možností.

Vystudovala jsem VŠ obor pedagogika volného času v Liberci a SŠ předškolní a mimoškolní pedagogiky. Mám dlouhodobé zkušenosti s dětmi od plenek až po pubertu. Zaručuji starostlivost, pečlivost a bezpečnost (certifikát první pomoci).

V případě zájmu, neváhejte a kontaktujte mě, ráda zašlu bližší informace.

Za každé další dítě příplatek dle domluvy.

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

6 let

batolata

6 let

předškoláci

6 let

dětský školní věk

6 let

náctiletí

6 let

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Astma, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy s viděním a Speciální potřeby

Ekzém

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Jazyky

Čeština a Angličtina

Looking for someone to whom you have entrusted the afternoon or evening, your children and do you leave? I offer babysitting afternoons, evenings, weekends or by appointment if possible. I am a high school student preschool and after-school education, and I have a lot of experience with children from diapers until after puberty. I guarantee care, diligence and safety. If interested, please contact me, happy to send more information.

Kurzy

Kurz pomoci u dětí pro pokročilé.

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 3Kde také bývám: Loučeň,Přes týden působím v Praze a okolí. Během víkendů a letních prázdnin na Nymbursku, nebo po domluvě v Praze.