image

100 Kč/hod

  • Aktivní před 6 měsíci
  •  Předškolní a mimoškolní pedagogika, Hradec králové
  •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
  •  Hlídám v domě rodiny
  •  Je ochotna hlídat 4 děti
  •   Oslavy
  •   Dovolená
  •   Skupinky dětí
Jazyky

Petra B.

  • 20 let
  • 4 roky zkušeností s hlídáním

O mně

Milí rodiče,

jmenuji se Petra a studuji Jazykovou školu v Hradci králové. Po základní škole jsem nastoupila na střední pedagogickou školu v Hradci králové, kterou jsem následně vystudovala. Bydlím s rodiči na vesnici nedaleko od Hořic. Mám dvě sestry - Barboru (18 let), Amálii (9 let).

Svůj volný čas trávím s rodinou, přáteli, tréninky na hasičské závody a nebo sledováním filmů a seriálů. Dále ráda maluji, tančím a poslouchám různé žánry hudby.

S hlídáním dětí mám mnoho zkušeností.
Svou devítiletou sestru hlídám už od jejího narození. Na střední škole jsme měli povinné praxe, v 1. ročníku jsem byla 14 dní ve školce, v 2. ročníku jsem navštěvovala školní družinu, kde jsem působila jako vychovatelka 1 měsíc. Ve 3. ročníku jsem pak 14 dní chodila do DDM a po celý školní rok navštěvovala školku, každou středu dopoledne. V tomto roce studia jsem měla možnost učit děti ve speciální mateřské škole, jedná se o školku, kterou navštěvují děti se zrakovým postižením. Ve 4. ročníku jsem opět chodila do MŠ na 14 dní.
Dále pak vedu společně se svou maminkou hasičský kroužek u nás na vesnici, který navštěvuje 40 dětí (od 3 do 15 let). Pro děti z tohoto kroužku pořádáme už 6 let letní a zimní soustředění, kde funguji jako vedoucí.
Také spolupracuji se ZŠ se kterou jsem se v roce 2017 účastnila pobytu na horách a působila zde jako asistentka pro žáka s Aspergerovým syndromem a ADHD, v létě téhož roku, jsem pak jela se stejnou skupinou stanovat, kde jsem se starala o dva žáky se sníženou pohybovou schopností. Minulý a i tento školní rok vedu taneční kroužek, který navštěvují žáci i se speciálními potřebami a žáci sociálně znevýhodněné. V červnu 2018, hned po maturitě, jsem působila jako učitelka v MŠ. Jednalo se o heterogenní třídu, tedy děti od 2,5 - 7 let.

S dětmi vycházím perfektně. Doposud jsem se nesetkala s žádným dítětem, se kterým bychom si nezvládly udělat pozitivní vztah. Vždy si k sobě najdeme cestu.

Celý můj život jsem obklopena dětmi různého věku. Už od 7. třídy ZŠ vím, že chci pracovat s dětmi, pomáhat jim, něco je naučit a zpříjemnit jim cestu životem.

Kdy má čas

Většinou můžu pondělí, úterý a čtvrtek odpoledne.


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

žádná zkušenost

batolata

žádná zkušenost

předškoláci

4 roky

dětský školní věk

4 roky

náctiletí

4 roky

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Astma, Alergie na potraviny, Problémy s viděním a Speciální potřeby

Dovednosti

Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Jazyky

Čeština

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Hradec Králové, Královéhradecký krajKde také bývám: Hořice, Královéhradecký kraj