image

220 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 44 rodičů
 • Aktivní před 14 dny
 •  Střední Odborná Škola služeb, obor sociální činnost
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 2 děti
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Terezie Z.

 • (2)
 • 23 let
 • 6 let zkušeností s hlídáním

Prošla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Škola Kavčí hory, střední odborná škola služeb, obor Sociální činnost. Sociální činnost (Europass). První pomoc (Shock traning centre).

Více...

Hodnocení

Liby N.20/02/2020Hlídání dětí - rodič na portále

Fajn dohoda i hlídání, díky moc.


Mariana S.14/09/2019Ověřovací centrum

Terezie pracovala v naší mateřské škole od listopadu 2016 do prosince 2017 na pozici učitelky v jeslích. V rámci své pozice pracovala zejména s dětmi ve věku od šesti měsíců do dvou let, nicméně v rámci ranním a odpoledních volných aktivit dohlížela i na děti miniškolkové, tedy do tří let.
Terezie se u nás velmi rychle zapracovala a stala se, již během prvních týdnů, plnohodnotným členem týmu. V rámci své práce měla na starost péči o děti, jejich celkovou fyziologickou i psychickou pohodu. Vzhledem k tomu, že jsme vzdělávací instituce, vymýšlela Terezie pro děti i plnohodnotný vzdělávací program, který byl v souladu s naší filosofií i tématickým ročním plánem, zároveň však adekvátní věku dětí a jejich potřebám.
Terezie byla v našich jesličkách oblíbená u dětí i rodičů, ale také v kolektivu spolupracovníků. Její odchod nás všechny mrzel, nicméně Terezie nám dala vědět o ukončení svého pracovního poměru s dostatečným předstihem a sdělila nám i důvody svého rozhodnutí.
Ačkoli je Terezie velmi mladá, je zodpovědná a pro práci s dětmi dostatečně kreativní, flexibilní a otevřená. Umí zajistit všechny potřeby dětí, je empatická a zároveň dostatečně důsledná.
Lucie P.


O mně

Vystudovala jsem střední odbornou školu služeb s oborem sociální činnost. Díky tomu jsem prošla úžasnými praxemi, které mi daly do života opravdu hodně. Vyzkoušela jsem si práci jak na sociálním úřadě, tak ve školkách, jesličkách, a integračních centrech. Vyzkoušela jsem si pracovat s tělesně i mentálně postiženými dětmi. Praxi jsem také absolvovala v domově pro seniory. Tyto praxe mi daly opravdu mnoho, ať se to týká pohledu na svět jako takový, ale také to změnilo moje chování a přístup k lidem. Děti miluji bez rozdílu jejich postižení či znevýhodnění. Po úspěšně zvládnuté maturitě jsem obdržela certifikát, který mě opravňuje starat se o děti do 3 let věku.
Rok jsem pracovala jako učitelka v jesličkách, kde jsem pečovala o děti ve věku od 6 měsíců do 2 let. Bylo naprosto neskutečné pozorovat, jak je každé dítě rozdílné a každou situaci zvládá jinak. Nyní jsem pracovala jako chůva/učitelka v jesličkách, kde jsem pečovala o děti od 1 roku do 4 let. Hned jsem si náš kolektiv a třídu miminek zamilovala a stala se z nás úžasná parta. K dětem se chovám velmi přátelsky a beru je jako človíčky, co teprve objevují kouzla života. Proto se snažím se ke každému chovat s respektem a pochopením, mile a přátelsky. Nikdy jsem neměla problém se okamžitě s novým dítkem skamarádit. Děti ráda učím novým věcem a dovednostem, nejlépe zábavnou formou.
Také jsem zkusila práci mimo obor, jako hlavní vedoucí prodejny. Tuto práci jsem si našla přes můj další koníček, což je sport. Odmalička se velice ráda hýbu. Jako malá jsem chodila na různé kroužky. Hrála jsem basketbal, tenis, florbal a dokonce jsem si zkusila i pár lekcí karate. Poslední rok jsem se začala zajímat o fitness a posilování.
Ve volném čase ráda trávím čas se svou rodinou a kamarády. Mám spoustu známých s dětmi a kdykoli je potřeba, ráda je pohlídám. Chodím pravidelně do posilovny, kde se snažím neustále zlepšovat. Miluji cestování a fotografování.
Neustále se snažím zlepšovat a učit se novým věcem. Miluji poznávání nových lidí a pokud je to právě od dětských let, je to ještě krásnější.

Kdy má čas

Volné pondělky celý den, úterky od 15hod dál, středy spíše odpoledne, čtvrtek od 14hod.


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

3 roky

batolata

4 roky

předškoláci

2 roky

dětský školní věk

1 rok

náctiletí

žádná zkušenost

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Astma, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem, Problémy s viděním, Problémy se sluchem a Speciální potřeby

Díky praxím ve škole jsem měla možnost pečovat o děti zdravotně postižené, nejčastěji s obrnou, downovým syndromem či lehkou a těžkou mentální retardací.

Dovednosti

Tanec/pohybová aktivita a Sport

Jazyky

Čeština, Angličtina, Ruština a Slovenština

Anglický jazyk mám na velice dobré úrovni jak v mluvené, tak písemné verzi. Mám spoustu kamarádů s ciziny, takže s nimi komunikuji pouze v AJ. Ruský jazyk ovládám pouze v základech.

Kurzy

Certifikát přidělený školou, který mi umožňuje pečovat o děti do 3 let.

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 6