image

110 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 48 rodičů
 • Aktivní před 2 dny
 • Odpovídá do: 8 hodin
 •  Gymnázium Mikulov
 •  Masarykova univerzita, Filozofická fakulta, obor Sociální pedagogika a poradenství
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 4 děti
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Anna P.

 • (4)
 • 25 let
 • 9 let zkušeností s hlídáním

Hodnocení

Tereza J.05/03/2020Hlídání dětí - rodič na portále

Anička nám hlídala (a do budoucna určitě ještě hlídat bude) našeho 10,5 měsíčního synka Lukáška a byli jsme moc spokojení. Bezproblémová kominukace, ochota, obětavost, s Lukym si moc rozumněla, Luky na ni moc pěkně reagoval, dokonce se nechal uspat. Anička se mu po celou dobu (vždy kolem 6h) plně věnovala, hrála si s ním , zpívala, jistila při stavění, když začal pobekavat, trpělivě ho konejšila, nosila, ukazovala věci kolem něj. Při kočárkování mi vždy píše zprávu, kdy Luky usnul, pokud nespí, uspává vozením dokud není úplný "tuhoš". Prostě člověk na svém místě, který má děti/mimča moc rád a umí to s nimi. Mohu jen vřele doporučit ostatním rodičům!


Soňa K.29/06/2016Hlídání dětí - rodič na portále

Anička je zodpovědná, spolehlivá, milá, časově flexibilní, rychle odpovídá a snaží se nám co nejvíce vyjít vstříc. Naše dvě malé dcerky se na ni vždy moc těší. Určitě doporučujeme.


Alice S.06/03/2015Hlídání dětí - rodič na portále

Anička nám hlídala pravidelně naše dva syny (5 a 8 let). Byli jsme opravdu moc spokojeni. Je to milá, svědomitá a spolehlivá slečna. Všem rodičům můžeme jen doporučit :-).
Aničko, děkujeme.


Lenka H.15/08/2014Hlídání dětí - rodič na portále

Anička mi hlídala mé dva kluky, 15 měsíců a necelé 4 roky, a byla jsem moc spokojená.


O mně

Milí rodiče,
jmenuji se Anna, je mi 25 let, jsem věřící, skautka, manželka a žena v domácnosti.
Mám 2 mladší sourozence, bratra a sestru. Od deseti let jsem je pravidelně hlídala, později i sestřenky předškolního a mladšího školního věku.
Od svých čtrnácti let jsem vedla skautskou družinu. Připravovala jsem program a věnovala se dívkám ve věku 8 - 12 let. Hlídala jsem i děti s mentálním postižením, epilepsií a hyperaktivitou. Účastnila jsem se integračních akcí a pobytů, jako vedoucí mám za sebou 6 letních táborů, jako účastník bezpočet. V současné době se práci s dětmi věnuji především v rámci tvorby programu pro letní tábory a různé víkendové či kratší akce.
Mezi mé záliby patří vaření, četba, hra na flétnu, zpěv, poslech hudby, malování a různé výtvarné činnosti, fotografování, procházky přírodou a výlety.
Jsem otevřená, spolehlivá, komunikativní, spontánní a kreativní.
S dětmi jsem opravdu ráda a snažím se, aby byly i ony rády se mnou. Ráda bych čas s nim trávila aktivně, společnou hrou, tvořením, povídáním, dováděním na dětském hřišti, poznáváním přírody apod., nechci být jen "dozor", chci Vašim dětem dát příjemně a užitečně strávený společný čas, na který budou rády vzpomínat.
Velmi uvítám také hlídání těch nejmenších - chovat, houpat, zpívat, vozit, ale i přebalovat, oblékat, krmit apod. pro mne není žádný problém, dětem věnuji plnou pozornost a maximální péči, s nadšením a úsměvem.

Kdy má čas

Z důvodu nepříznivého zdravotního stavu nemohu po dobu min. šesti týdnů (od 25. 5.) poskytovat žádné hlídání.


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

4 roky

batolata

6 let

předškoláci

8 let

dětský školní věk

7 let

náctiletí

6 let

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem, Problémy s viděním, Problémy se sluchem, Epilepsie a Speciální potřeby

mentální retardace, tělesné postižení, ADHD

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování a Tanec/pohybová aktivita

kreativní tvoření a různorodé výtvarné aktivity hra na zobcovou flétnu

Doučování dětí

Matematika

Český jazyk

Jazyky

Čeština a Němčina

Němčina - B1

Kurzy

Čekatelský lesní kurz (skautský vzdělávací kurz, opravňující ke spoluúčasti ve vedení oddílu, kurz zahrnuje základy zdravovědy, pedagogiky, psychologie, bezpečnosti apod.) seminář Z nevýhody výhoda (práce s dětmi se specifickými potřebami)

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Brno-ŽabovřeskyKde také bývám: Lipovec, Jihomoravský krajZ důvodu nepříznivého zdravotního stavu nemohu po dobu min. šesti týdnů (od 25. 5.) poskytovat žádné hlídání.