image

80 Kč/hod

 • Kontaktovali ji už 1 rodič
 • Aktivní před 30 dny
 •  Gastronomie a služeb Liberec
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 2 děti
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
Jazyky

Markéta K.

 • 18 let
 • 2 roky zkušeností s hlídáním

O mně

Jsem plná energie,veselá a vždy se ze sebe snažím co nejvíce té dobré energie předat i lidém ve svém okolí. Moc dobře už totiž vím, že všechno je to o přístupu a postoji a především jakym způsobem všechno vnímáme a jakým způsobem to necháme vnímat své okolí a i své blízké.
A hlavně jsem zjistila jak velmi se nálada a přístup odráží nejen na výsledcích vlastní práce, ale jak může dokonce ovlivnit práci svého okolí.
Za těch zatím jen pár let jsem měla ohromně důležitou a poctivou praxi vtom jak se postarat sama o sebe i o své nejbližší a také se díky životním zkušenostem co jsem za takovou chvilku stihla zažít mě žádná situace nijak nevykolejí a okamžitě jsem schopná jednat. Mam rada lidi a ráda zkoumám lidský mozek, postoje a jednání s lidmi kolem že sebe. Vím, že nejdříve je třeba naslouchat poté pozorovat a pilovat v běžném životě a poté je třeba být si sám sebou jistý a snažit se otom přesvědčit i ostatní a věnovat svůj čas a energii aby se i oni sami přesvědčili otom, že dokážou cokoliv za čím si budou stát a bojovat za to.
A tohle nejlépe pochopí právě to nádherný, lidský a ničím nepoznamenaný dítě, které je jedním z dalších těch lidských nadějí a šancí nato opravdu něco dokázat nebo třeba dokonce i změnit. To Jediné čím opravdu můžeme něčemu pomoct a věnovat své úsilí něčemu co vážně má smysl a opravdu to něčemu pomáhá jsou ty děti.
A protože se to pro mě není zas tak dávno tak vím že dítě potřebuje především něčí čas, starost, pozornost, pochopení, trpělivost, víru, lásku a péči.
Člověk nikdy nesmí být líný nato vysvětlit dítěti Co, Jak, Proč a to hlavně stím že to pochopilo a zbytek by vynaložilo do jeho správně zvoleného koníčku které ho bude pozbytek života naplňovat a pokud budeme vždy problémy a komplikace řešit, tak by dítě nemělo vyrůst a dospět tak jako většina běžně zanedbaných děti kolem.

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

1 rok

batolata

2 roky

předškoláci

1 rok

dětský školní věk

2 roky

náctiletí

5 let

Zkušenost se speciálními požadavky

Hyperaktivita a Speciální potřeby

Pocity méněcennosti, Deprese, problematické děti a se sklony utíkat, drogová problematika

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj a Tanec/pohybová aktivita

Psychologie a komunikace nebo jednání se svým okolím.

Jazyky

Čeština, Angličtina, Španělština a Slovenština

Španělština na nováčkovské úrovni.

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Hrádek nad Nisou, Liberecký krajKde také bývám: Liberec, Liberecký kraj