image

250 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 215 rodičů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před asi 8 hodinami
 •  SPgŠ Most
 •  UHK - Pedf - Speciální pedagogika - intervence
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 3 děti
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
 • Absolvovala online kurz první pomoci pro děti od OS Českého červeného kříže Praha 1
Jazyky

Daniela V.

 • (6)
 • 21 let
 • 4 roky zkušeností s hlídáním
 • covid-19 vakcína

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Střední pedagogická škola Most, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika.

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

Ověřena identita

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

Eliška P.27/05/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Danča je poklad. Inteligentní, přátelská, pečlivá a samostatná. Svého syna (2 roky) se bojím svěřit i vlastním rodičům, Danča si ale získala mou důvěru. A to je co říct :-)
Původně jsem ji oslovila mimo jiné i protože mne zaujalo, že má kurz první pomoci a studuje pedagogiku. Kromě těchhle „bonusů“ je znát, že má s dětmi dost zkušeností, a to i s těmi nejmenšími.
Program Danča vymýšlí sama podle citu (a počasí). Vždy synovi všechno trpělivě vysvětluje, vymýšlí kreativní aktivity a čas, který spolu stráví, vnímám jako investici k nezaplacení (je to podobný pocit jako když své dítě přihlásíte do kroužku, který je dobře vedený a viditelně ho baví a posouvá). Je vždy dochvilná, zkrátka mohu se na ní spolehnout. Péťa je vždy nadšený, když Danča přijde, a po jejich společně stráveném čase je dobře naladěn. Doufám, že s námi Danča vydrží co nejdéle! :-)


Andrea E.18/10/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Daniela je inteligentní slečna, která má upřímně přátelský vztah k dětem. Umí si hrát a zabavit dítě, jde vidět, že má bohaté zkušenosti. Během hlídání není hlučná, rušivá, čas netráví na mobilu.


Lucie H.04/09/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Daniela nám začala "venčit" dceru v jejích 17 měsících. S dcerou chodily na procházku na hřiště, za špatného počasí zůstávaly doma.
Daniela je přátelská, dochvilná, samostatná, je s ní výborná domluva, věřím jí. Velmi oceňuji, že má kurz první pomoci, studuje pedagogiku na vysoké škole a v létě jezdí jako vedoucí na tábory, i když to znamenalo výpadek hlídání.
Dádu, jak jí dcera říká, mohu jen doporučit. Spokojenost byla vždy u mě i u dcery.


Adela R.02/09/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Danielku jsem oslovila kvuli celodennimu hlidani 2leteho syna na nasi svatbe. Jonas si ji okamzite velmi oblibil, cely den jsem videla ze je stastnej a Danielka se mu perfektne venovala. Dle instrkuci s nim zvladla i uspavani, prevlikani a vsechno dalsi. Urcite se s ni moc rada domluvim na dalsim hlidani a ostatnim ji vrele doporucuju. Jeji trpelivost a neustale dobra nalada je uzasna.


Anna K.20/08/2020Hlídání dětí - rodič na portále

Můj nyní devítiměsíční syn je po hlídání vždycky dobře naladěný, což je pro mě důkazem, že Daniela je pro něj ideálním parťákem. Kromě toho vím, že se na ni mohu spolehnout, je samostatná a evidentně to s dětma umí. Prakticky od počátku má mou důvěru a mohu s klidným svědomím doporučit ostatním rodičům.


Veronika B.04/09/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Slečna Daniela je velice milá, pozorná a pečlivá. Pomáhala mi s hlídáním naší dvou leté dcery, která si ji velmi oblíbila. Čas vyplňovaly různými aktivitami. Danielka je také samostatná. Nemá sebe menší problém adaptovat se na různé prostředí. Ne vždy hlídala jen naši dceru, ale také ji nedělalo problém hlídat i jiné děti, které byly u nás doma na návštěvě. Každé z dětí si ji oblíbilo. Danielka zvládá pečovat o děti i celý den. K dětem má velmi kladný vztah a dokáže si s nimi udržet přesnou hranici respektu.


O mně

Jmenuji se Daniela,
po střední pedagogické škole jsem přešla na PdF UHK (Speciální pedagogika). A to proto, že dětem bych se chtěla věnovat celý život. Jezdím na tábory jako vedoucí, vymýšlím program a starám se o děti ve věku okolo 6 let. Práce s dětmi mě baví, a tudíž se v ní ráda zdokonaluji. Nejblíž mám k dětem od půl roku až k předškolnímu věku. Ráda se postarám o Vaše děti, něco je i naučím, pomůžu jim připravit se do školy nebo si můžeme jednoduše hrát.
V dětství i na střední škole mě prováděla hudba (flétna, saxofon, klavír). S dětmi si ráda zahraji i zazpívám jednoduché písničky. U hudby jde přece vždycky všechno líp!

Pozn. Za dvě děti 280,-/hod

Doposud jsem hlídala děti staré 7 měsíců až 10 let. Chodíme na procházky, zpíváme si, skládáme puzzle, stavíme kostky, hrajeme na flétnu či klavír. Jezdím i s rodinou na výlety. Vše se snažím vysvětlit, proč to tak je a proč to tak má nebo nemá být. Poslední rok se více zajímám o respektující výchovu.

Kdy má čas

Celý týden
Napište, prosím, nejdříve SMS, pokud mě chcete poprvé kontaktovat na telefonním čísle, děkuji


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

2 roky

batolata

3 roky

předškoláci

4 roky

dětský školní věk

4 roky

náctiletí

žádná zkušenost

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Hyperaktivita, Problémy se sluchem a Speciální potřeby

Zkušenosti s dětmi s logopedickými vadami, ADHD.

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj a Tanec/pohybová aktivita

Doučování dětí

Český jazyk

Jazyky

Čeština

Angličtina - B1

Kurzy

Kurz oddílového vedoucího

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 10