image

120 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 8 rodičů
 • Aktivní před asi měsícem
 • Odpovídá do: 9 hodin
 •  Gymnázium Šternberk
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Vlastním auto
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 5 dětí
 •   Oslavy
 •   Skupinky dětí
Absolvovala kurz první pomoci, který doložila certifikátem.
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
 • Ověřena identita přes mojeID
Jazyky

Hana B.

 • (1)
 • 30 let
 • 12 let zkušeností s hlídáním

Prošla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Gymnázium Šternberk. Řidičský průkaz skupiny B od roku 2006. Vzdělávací program "Potštátský houslový klíč" (ZŠ a MŠ Potštát). Seminíř "Prenatální podpora citové vazby, citová vazba, vědecké důkazy týkající se nošení dětí a podpory otců v období před porodem, během něj, i po něm" (Asociace podpory rodiny). "Lektorka vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství" (A centrum). Program "Instruktor základních pohybových aktivit" (A centrum). Program Katecheze Dobrého pastýře (Univerzita Karlova). Oprávnění čekatele (Junák). Certifikát Laktační poradce - matka (Laktační liga). Zdravotník zotavovacích akcí (Junák). Kurz první pomoci ZDrSEM MAMA. Kurz Respektovat a být respektován (akreditováno MŠMT). Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky (Montessori Olomouc). Program Montessori 0-3 (Montessori ČR).

Více...

Hodnocení

Jana K.30. duben 18:17Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Hanka je vynikající a vzdělaná profesionálka a zkušená vychovatelka, syn Davídek (9 měsíců) ji má moc rád a je s ní stále usměvavý a vyžitý, díky jejím Montessori zkušenostem a kurzům mu připravuje kvalitni aktivity a prostředí a on pak v noci krásně a spokojeně spí. Oblíbil si také její dvouletou dceru Anežku, rád s ní např. hraje/brnká na naše piano a poslouchá jak s Hankou zpívají a pobrukuje si s nimi :-).
Skvěle mi poradila i s příkrmy a eko úklidem domácnosti. Jsme nadšení.
Když někdy potřebuji pohlídat i šestiletého syna Michaelka, tak se už nemůže dočkat, protože vždycky paní Hanka připraví nebo donese svoje zajímavé stolní aj. rozvíjející zábavné hry, které ho moc baví. Dáváme 6 hvězdiček, 5 nám pro hodnocení nestačí (-: ******


O mně

Jsem maminka 5 letého chlapce a 2 leté holčičky, se kterou jsem momentálně na mateřské dovolené.
Péče o děti a jejich hlídání mne zajímalo a bavilo již od dětství, od malička jsem chtěla být učitelkou v mateřské školce, ale po střední škole jsem se nakonec vydala jiným směrem.
Ale i při studiích na vysoké škole a potom dále při zaměstnání jsem děti stále hlídala. Ještě před narozením vlastních dětí jsem se k tomuto vrátila aktivněji, studovala literaturu, absolvovala různé kurzy apod.
Momentálně vedu druhým rokem montessori dílničky/pracovny v montessori školkách pro děti zejména v batolecím věku, tedy od 1 do 3 let. Chodí ale i děti mladší a starší. Vystudovala jsem Montessori pro věk od narození do 3 let u společnosti Montessori ČR, momentálně tam dokončuji kurz Montessori pro věk 3-6 let, absolvovala jsem kurz Respektovat a být respektován, účastnila jsem se on-line kurzu Nevýchovy. Mám certifikát Chůva pro děti od narození do 6 let. Jsem dlouhodobě Zdravotník zotavovacích akcí, úspěšně jsem absolvovala Čekatelskou zkoušku, která umožňuje pracovat jako skautský vedoucí nebo vést po kratší dobu celý oddíl dětí.. Rovněž jsem laktační poradkyně a lektorka nošení dětí v šátku. Jsem lektorkou vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství se specializací orientální tanec a jóga pro těhotné a ženy po porodu a cvičení pro děti do 3 let. Ráda se podělím s rodiči o informace o bezplenkování, znakování s miminky, úpravu domácnosti pro děti nejen v duchu montessori atd.
Pokud mi zbyde volný čas, ráda čtu, šiju, háčkuji a pletu, rovněž zahradničím v duchu jedlých potravinových zahrad, také ráda peču a vařím a experimentuji i s vařením bez cukru či bílé mouky. Miluji pohyb, běžně se po Olomouci pohybuji i s dětmi na koloběžce či kole, ráda tančím klasické i latinskoamerické párové tance, lezu po skalách a v zimě lyžuji či jezdím na snowboardu a v pohybu podporuji i děti kolem sebe.
Jsem respektující k názoru jiných lidí a o děti pečuji dle přání jejich rodičů a pečovatelů.

Kdy má čas

Mé aktuální možnosti je možné vidět v kalendáři. Děkuji.


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

6 let

batolata

5 let

předškoláci

3 roky

dětský školní věk

1 rok

náctiletí

1 rok

Zkušenost se speciálními požadavky

Dětské nemoci a Alergie na potraviny

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Jazyky

Čeština, Angličtina, Francouzština a Slovenština

Kurzy

Chůva Respektovat a být respektován Lektorka vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství a cvičení s dětmi do 3 let, specializace orientální tanec a jóga pro těhotné a ženy po porodu Montessori pro věk 0-3 Čekatelská zkouška 2x ZdrSem Mama Laktační poradkyně Lektorka nošení dětí v šátku Potštátský houslový klíč - práce s pomůckami pro hudební výchovu a nauku od autorky metody Ireny Krškové

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Olomouc, Olomoucký kraj