image

180 Kč/hod

 • Kontaktovali ji už 3 rodiče
 • Aktivní před 4 dny
 • Odpovídá do: 3 hodiny
 •  Obchodní škola
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 2 děti
 •   Přes noc
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Irena P.

 • (5)
 • 60 let
 • 15 let zkušeností s hlídáním

Prošla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Učňovská škola obchodní, obor prodavačka smíšeného zboží.

Více...

Hodnocení

Mariana S.24/07/2019Ověřovací centrum

Paní Irena v naší rodině hlídala mladší dceru ve věku 1,5 roku od září 2007 do jara 2008 - vždy dva dny v týdnu. Vzhledem k tomu, že starší dcera (3 roky), byla často nemocná, měla na starost děti obě. S jejím přístupem k dětem jsem byla spokojená. Den si vždy předem naplánovala, zvládla v dopoledních hodinách pro dceru uvařit čerstvý oběd, pravidelně s ní chodila na hřiště, procházky, hrála si s ní a četla jí pohádky. Je velmi spolehlivá, nikdy nepřišla pozdě, ani se dceři (dětem) nic nestalo. V případě potřeby byla ochotná zůstat i déle. Prostředí našeho bytu a okolí se přizpůsobila velmi rychle. Přestože nyní hlídá paní v jiné rodině, dcery k ní mají i dnes velmi dobrý vztah.
Lenka J.


Mariana S.23/07/2019Ověřovací centrum

Paní Irena hlídá našeho Honzíka od 15.4.2016, tedy od jeho čtyř měsíců. Zpočátku docházela každý den na čtyři hodiny (někdy i o víkendu), později se to ustálilo na tři dny v týdnu po deseti hodinách. Během celé doby, co jsou spolu se "teta Irenka" opravdu nepřetržitě věnuje Honzíkovi - vymýšlí pro něj hry, trpělivě ho učí nové věci, kreslí si, modelují, vyrábí koláže, čtou si, chodí na procházku do parku, nebo na dětské hřiště. V hlídací den připravuje teta Irenka pro Honzíka svačiny, oběd a večeři.
Protože nemáme babičky, stala se teda Irenka i naším rádcem a konzultantem ve věcech ohledně stravování, hygieny, výchovy i nemocí našeho miminka, batolete i předškoláka Honzíka.
Paní Irenka je dochvilná, svědomitá, spolehlivá, přizpůsobivá, hodná a pracovitá, má zdravé názory, optimistický pohled na svět a vždy dobrou náladu. Je sportovně založená, má všeobecný kulturní přehled a je dobrou společnicí. I díky ní náš syn ve třech letech velmi dobře mluví a má velkou slovní zásobu.
Když to bylo potřeba, nebyl problém se domluvit i na hlídání večer nebo o víkendu. V průběhu minulých dvou let jsem tetu Irenku doporučila i dalším dvěma maminkám v našem domě ke kterým souběžně docházela na částečný úvazek a obě byly velmi spokojení.
S tetou Irenkou se budeme velmi neradi loučit a naopak velmi rádi ji doporučujeme.
Jana B.


Mariana S.24/07/2019Ověřovací centrum

Paní Irena u nás od podzimu 2006 do konce roku 2007 hlídala našeho syna Patrika (nar. 2005), v nepravidelných termínech dle dohody dvakrát až třikrát týdně, vždy v několikahodinových blocích. Veškeré časové dohody byly vždy na 100% dodrženy. Stejně tak i péče o Patrika probíhala vždy k naší i jeho celkové spokojenosti. Čas byl vyplňován hrami, návštěvami hřiště, Patrik byl veden k respektu a vzájemnému dodržování pravidel. Zároveň s Patrikem bylo někdy třeba se postarat i o Patrikova staršího bratra Honzu - který s radostí vzpomíná na pravidelné odpolední svačiny. I dnes, když se potkáme, je na Patrikovi a Honzovi vidět radost ze shledání s paní Irenkou.
Karolína M.


Mariana S.24/07/2019Ověřovací centrum

Teta Irenka u nás hlídá děti od roku 2009. Zpočátku hlídala syna Adama, od jeho věku cca 6 měsíců příležitostně (na seznámení), od věku asi 1 roku cca 8 hodin denně pět dní v týdnu, jelikož jsem nastoupila do práce. Od roku 2012 začala také hlídat druhého syna Davida, zpočátku příležitostně, opět od jeho cca 1 roku "na plný úvazek". Protože ve školce řádily dětské choroby, nezřídka hlídala oba kluky současně (a oba nemocné).
Vedle hlídání Irenka vždy zajišťovala vaření a drobný úklid, svěřili jsme jí také návštěvy dětského lékaře (kontroly, plánované drobné zákroky). Časem přibylo také vyzvedávání ve školce/škole a doprovod na zájmové kroužky a občasné večerní hlídání.
Irena má pro kluky v zásobě vždy nějaké domácí aktivity a hry (vyrábění dračí sluje, malování na sklo, příprava vánočních ozdob), chodí spolu na procházky, výlety, hřiště. Bez problémů se orientuje v zájmových oblastech kluků -auta, dinosauři, draci, přírody...Oba kluky si dokonce každoročně bere na několikadenní prázdninové pobyty.
Se školní docházkou začala Irena také pomáhat s dohledem nad přípravou domácích úkolů, procvičování čtení a psaní.
Irena je naprosto spolehlivá, nikdy jsem neměla sebemenší pochybnosti o tom, že děti budou v pořádku, když je měla na starosti. Je pracovitá, milá, dochvilná. Kluci ji mají moc rádi.
Spolupráci s Irenou doporučuji bez sebemenších výhrad.
Kateřina K.


Mariana S.28/07/2019Ověřovací centrum

We would like to recommend Mrs. Irena for work she have applied at ISP. This recommendation is coming after almost 2 years of cooperation. since we moved to Prague in Autumn 2000, we have been constantly looking for lady who can help us in house with 2 kids and third on the way. Several ladies have been working at our home with not satisfactory level. In December/January 2001 we started to cooperate with Mrs Irena. She is coming to our house at least 2 times per week for 4 hours. Until now we have been satisfied with her work but also the way of communication and approach.
For those reasons we would like to help her by giving this reference.
Jovanka and Dragan S.


O mně

Milí rodiče je mi 60 let,jsem přátelská,nekonfliktní ,veselé povahy.Dětem se věnuji asi 15 let,jako chůva(OSVČ)

Také jsem trenovala oddíl minibasketu.Ráda cestuji.
S dětmi si rozumím.
Věnovala jsem se dětem od 4 měsíců.

V současné době v odpoledních hodinách vyzvedávám děti ze školy a vodím je na kroužky tj. současná práce.Dopoledne mám volné.
Těším na Vás i Vaše děti.

Kdy má čas

Podle vyplněného kalendářeKalendář naposledy aktualizován před 5 dny
Načítám kalendář...
Načítám kalendář...

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

4 roky

batolata

5 let

předškoláci

9 let

dětský školní věk

4 roky

náctiletí

žádná zkušenost

Zkušenost se speciálními požadavky

Dětské nemoci a Alergie na potraviny

Dovednosti

Kreslení, malování

Jazyky

Srbština základy

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Odolena Voda, Středočeský krajKde také bývám: Praha 4