image

130 Kč/hod

  • Aktivní před asi měsícem
  •  Obchodní akademie
  •  Jihočeská univerzita
  •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
  •  Hlídám v domě rodiny
  •  Je ochotna hlídat 2 děti
Jazyky

Alena J.

  • 24 let
  • 2 roky zkušeností s hlídáním

O mně

Jmenuji se Alena a vystudovala jsem obor Výchova ke zdraví na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Od února roku 2018 jsem pracovala jako vychovatelka v soukromé školce zaměřené na děti do tří let v Českých Budějovicích a také jako asistentka v hracím koutku. V září roku 2018 jsem odjela do Německa dělat aupair v té době rok staré holčičce a v polovině září roku 2019 jsem se vrátila do ČR a nastoupila jsem na navazující magisterské studium oboru Učitelství výchovy ke zdraví pro 2. stupeň ZŠ a Psychologie pro SŠ.
Od listopadu roku 2019 jsem pracovala v dětském koutku v českobudějovické nemocnici. Nyní jsem zpátky ve Vlašimi a ráda bych svůj čas zužitkovala touto formou.

Systém aupair se mi velice zalíbil. Byla jsem pro malou více než "nějaká chůva" kamarádka, možná starší sestra. Tento kamarádský vztah se mi líbí i s mojí host-mum a host-dad, kdy jsme na všem předem společně domluvily. Nebyly to jenom příkazy půjdeš sem a sem a budeš dělat to a to. Tím pádem vše fungovalo tak, jak bych si představila i naší společnou práci.
Ráda bych pomohla každé mamince na mateřské "dovolené", aby měla opravdu chvilku pro sebe. Měla čas si dojít v klidu na kafe a nehledat nejdřív, jestli v té kavárně je vůbec dětský koutek. Ke kadeřnici, nebo jen tak na procházku, či cokoliv jiného co má ráda. Ale byla bych šťastná, kdybych se stala tou, se kterou by si ona maminka sama na to kafe ráda sedla.

Mohu pomoci s běžným domácím úklidem, popř. nezbytným vařením.

Na čase bychom se určitě individuálně domluvily.

Kdy má čas

všechny dny, dle domluvy


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

2 roky

batolata

2 roky

předškoláci

2 roky

dětský školní věk

žádná zkušenost

náctiletí

žádná zkušenost

Jazyky

Čeština, Angličtina a Němčina

angličtina, základy němčiny

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Vlašim, Středočeský kraj