image

140 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 51 rodičů
 • Aktivní před 15 dny
 •  Střední pedagogická škola Most, Předškolní a mimoškolní pedagogika
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Vlastním auto
 •  Můžu řídit
 •  Je ochotna hlídat 4 děti
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
 • Absolvovala online kurz první pomoci pro děti od OS Českého červeného kříže Praha 1
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Tereza M.

 • (3)
 • 30 let
 • 10 let zkušeností s hlídáním

Hodnocení

Karolina A.24/08/2015Hlídání dětí - rodič na portále

S Terezkou jsem byla moc spokojená, hlídala mi několik měsíců pravidelně 2 kluky (velké rošťáky) 2 a 5 let. Byla naprosto spolehlivá, profesionální (perfekně zvládá zabavit, zároveň i uvařit, příp. poklidit a hlavně k pořádku vede děti), kluci si jí hned zamilovali. Jen škoda, že nemá více času :-)


Kutilovi22/07/2015Hlídání dětí - rodič na portále

Terka nám pomáhala s naší malou (17-20 měsíců) již mnohokrát, proto ji můžeme hodnotit objektivně. Je milá, šikovná, spolehlivá, dochvilná. Je pracovitá, když jsme potřebovali pomoc v domácnosti, kdykoli nám ochotně pomohla. Škoda jen, že nemá tolik času :-) je to skutečná pomoc.


Gabriela T.04/08/2013Hlídání dětí - rodič na portále

Terezka se o nase 2 male deti starala 6 tydnu naprosto vzorne, zvladla to, ze od zacatku byl syn (15 mesicu) nemocny, musel dostavat leky a mel zvysenou peci. Deti se na ni vzdy tesily a Terezka o ne pecovala spolehlive a zabavne nejen doma (kde ji do toho jeste pobihal nas akcni pes), ale brala je sama casto i na vylety, na hriste atd., coz je v takto nizkem veku deti (dceri jsou 3) dost narocne. Ocenila jsem i jeji flexibilnost, protoze ne vzdy se nam podarilo utect domu z prace vcas. Urcite doporucuji vsem, skoda, ze uz se vraci zpet do prace, bude nam chybet!


O mně

Milé maminky, tatínci, babičky a dědečkové.. zkrátka rodičové!

Jsem máma 2️⃣ 👦🏼👧🏼 Dcerka 3 roky, syn 16 měsíců..

Ale přesto bych Vám na léto chtěla nabídnout hlídání i Vašich ratolestí. Momentálně, hlídám u nás doma na Řepíně. Bydlíme v rodinném domečku se zahrádkou.

Takže pokud někomu nevadí i mé děti, můžete mi napsat.

————————

Ráda bych Vám nabídla své služby hlídání a i přesto ze jsem taky máma dvou děti jsem zatím pořád čilá a schopná pohlídat i vaše dětičky od útlého věku. S hlídáním větších skupinek mám samozřejmě zkušenosti - jelikož jsem učitelkou mateřské školy, kde máme děti od 2 do 7 let a tudíž nemám problém i se dvěma, třema i více dětmi. Záleží na dohodě s Vámi.
Jsem schopna zastat i běžné domácí práce či vaření, dle vašeho uvážení.
V hezkém počasí jsem nejraději venku v parku, na hřišti zkrátka v přírodě. Nabízím hlídání také u Vás doma nebo i u mne (momentálně spíše u nás - bydlíme v domečku se zahradou).

Vzdělání:
Střední pedagogická škola v Mostě, obor předškolní a mimoškolní pedagogika

Pracovní zkušenosti:
Už od mala jsem hlídala svou sestru i bratra, následně i synovce od útlého věku, nyní pracuji v Mateřské škole v Praze, kde máme děti ve smíšených třídách od 2 do 7 let, zde vyučuji i kroužek keramiky na který jsem si dobrovolně udělala certifikát uznaný MŠMT.

Zájmy:
Od 1. ročníku základní školy do poslední ročníku střední školy jsem se věnovala sborovému zpěvu, hře na flétně a dále v rámci výuky na střední škole hře na klavír a kytaru. Mám ráda i sportovní aktivity jako je volejbal, basketbal, badminton a základní moderní i sportovní gymnastiky, brusle a kolo. Mezi mé zájmy patří i výtvarná činnost - keramika atd.
Dále ráda pořádám výlety po okolí, vycházky.

A v neposlední řadě jsem si v poslední době oblíbila dětské knihy nejen před spaním.

Jinak jsem veselá, stále usměvavá, spolehlivá a kreativní osoba.

Cena za hodinu je 150,- o víkendu 280,- za hodinu. Případně při častějším hlídání - pravidelném se můžeme domluvit na fixní ceně.

Vždy mne kontaktujte i tady na |odkaz skryt| , za případné hodnocení za hlídání budu velmi ráda - je to tak pro obě strany i lepší.

Kdy má čas

O víkendy hlídání dle domluvy :) Za příplatek..


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

7 let

batolata

12 let

předškoláci

14 let

dětský školní věk

10 let

náctiletí

5 let

Zkušenost se speciálními požadavky

Astma, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny a Problémy se sluchem

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Badminton, basketbal (začátečník), volejbal (pokročilý), základy gymnastiky. Vedení kroužku keramiky, zkušenosti s výtvarnou činností a vedení kroužku Sportovní aktivity pro děti (floorball, gymnastika, taneční průprava, basketbal, fotbal a atletika). Hraji na klávesy, flétnu a na kytaru. 11 let jsem se věnovala sborovému zpěvu.

Jazyky

Čeština

Kurzy

Keramický kurz - certifikát udělený MŠMT. Pohybový kurz (správné držení těla) - certifikát udělený MŠMT

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Řepín, Středočeský krajKde také bývám: Mělník, Středočeský kraj