image

110 Kč/hod

  • Aktivní před 4 měsíci
  •  Střední škola Havířov - Prostřední Suchá
  •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
  •  Mám vlastní prostory
  •  Hlídám v domě rodiny
  •  Je ochotna hlídat 3 děti
Jazyky

Veronika J.

  • 18 let
  • 2 roky zkušeností s hlídáním

O mně

Jmenuji se Veronika, jsem ve třetím ročníku na střední škole, obor pedagogické lyceum. Baví mě práce s dětmi. Již 4 roky jezdím přes prázdniny na dětský tábor jako praktikant/vedoucí. Na praxi ze školy jsem byla na ZŠ jako asistent pedagoga. Doma mám dva mladší bratříčky (4 a 6 let). Dovoluji si říci, že s hlídáním mám dobré zkušenosti. V minulosti jsem hlídala i děti od svých známých. V budoucnu mám v plánu studovat VŠ se zaměřením na učitelství. Ráda ve svém volném čase, sportuji, bavím se s přáteli, fotím, čtu si, poslouchám písničky, koukám na filmy a hraju si s dětmi. Pracuji přes prázdniny v kempu jako recepční, uklízečka a výpomoc v kuchyni a tedy mi nedělá problém při hlídání Vašeho dítěte trochu pouklízet nebo uvařit něco jednoduchého. Jinak momentálně pracuji v obchodě s oblečením. Cena za hlídání je orientační, záleží, co vše bych měla dělat a ráda ji po domluvě pozměním.

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

1 rok

batolata

2 roky

předškoláci

2 roky

dětský školní věk

1 rok

náctiletí

žádná zkušenost

Zkušenost se speciálními požadavky

Dětské nemoci

Na tábor nám jezdí i děti s ADHD a jinými slabšími poruchami. Na praxi jako asistent pedagoga jsem pomáhala při učení slabším jedincům.

Dovednosti

Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Jak už jsem výše psala, ráda fotím a sportuji. Nemám problém dětem povykládal improvizovanou pohádku či u toho snimi trochu "poblbnout" a zahrát (na škole máme hodiny Dramatické výchovy). Umím zahrát základy na kytaru a klávesy, ale netroufám si říci, že bych na tyto nástroje umělá hrát (jednoduché písničky dovedu a mohla bych si po domluvě možná i něco nacvičit).

Jazyky

Čeština

+ angličtina B1/B2

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Paskov, Moravskoslezský kraj