image

120 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 6 rodičů
 • Aktivní před 3 dny
 • Odpovídá do: 7 hodin
 •  Střední odborné
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 4 děti
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Jazyky

Daniela B.

 • 28 let
 • 3 roky zkušeností s hlídáním

O mně

Jmenuji se Danča. Je mi 28 let a jsem už 6 let maminkou úžasného syna Damiána.
Tři roky jsem působila v lesní školce jako průvodkyně. Nyní se chci však osamostatnit, ale i nadále pracovat s dětmi. Baví mě učit je novým věcem a ještě více mě baví učit se od nich. Vidět a cítit náš společný vývoj je pro mě potom nesmírnou odměnou.

Miluji přírodu a pobyt venku, proto nejraději s dětmi trávím čas venku. Já dětem hodně důvěřuji. Věřím, že to jsou inteligentní bytosti, které se mají rády a ví, co si k sobě dovolit a pokud to úplně neví, učím je to.
Proto nechávám děti lézt po stromech, po skalkách, skákat a blbnout. Nechávám kluky se prát, aby si poměřily své síly, protože to potřebují a je to jejich přirozenost. Nechám je bahnit se v bahně, skákat v kalužích, šermovat s klacky nebo házet kameny. Každopádně ANO! Všechno má své hranice.
Pokud chceš lézt po stromě, musíš to zvládnout sám/a a musíš umět i slézt, protože to je důkaz, že jsi připravený/á. Ráda budu blízko tebe přihlížet a jistit tě, ale zvládnout to musíš sám/a. Když se perete, jsem na blízku a dohlížím, aby byl boj spravedlivý a aby ve správnou chvíli skončil. Stejně jako v ringu. Chceš se bahnit, nebo skákat v kaluži? Pokud je dostatečně teplé počasí, nebo máš to správné oblečení, které tě ochrání a udrží v suchu... prosím. Šermovat s klacky a kameny samosebou můžeš, ale dávej pozor, abys nikomu (a to ani sobě) neublížil/a.

Můžeš brát brouky, pavouky, slimáky a žížaly do ruky, ale nezapomínej, že jsou to živé bytosti a je třeba být opatrný/a.
Zkoumáme stromy, květiny, zvířata... Nasáváme sluníčko, bavíme se s větrem a učíme se žít v dešti.
Čteme knížky, kreslíme, tvoříme, cvičíme a zpíváme

Jak řekla jedna maminka chlapečka, kterého jsem hlídala.
"Nečekejte, že se Vám vrátí od Danči dítě jako ze škatulky, zřejmě bude od bahna a možná bude mít sem tam nějaký škrábanec. Ale bude šťastné a plné zážitků."

Kdy má čas

Můžu téměř kdykoliv. Hlídám ale nárazově už nějaké děti.Kalendář naposledy aktualizován před 16 dny
Načítám kalendář...
Načítám kalendář...

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

1 rok

batolata

3 roky

předškoláci

3 roky

dětský školní věk

1 rok

náctiletí

1 rok

Zkušenost se speciálními požadavky

Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem a Epilepsie

S Epilepsií nemám velké zkušenosti, měl jí můj bývalý a mýval silné záchvaty. Párkrát jsem byla přítomna, ale to je vše.

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Zpívám jak nejlépe dovedu :D. Když bych si k tomu sedla a párkrát procvičila, zahraji něco na flétnu a na klavír. Raději mám ale jen rytmické nástroje jako bubny, dřívka, činely atd... Nejraději mám triangl :D. Od dětství jsem chodila do LŠU na malování a později jsem vystudovala střední školu obor Modelářství, návrhářství oděvů, kde jsem také musela hodně kreslit a tvořit. Výtvarka je můj obor. Neumím žádné tance, ale tanec miluji. Takže spontánně tančit na hudbu, nebo třeba i na ticho mi nedělá problém. Dětské tanečky a choreografie také ne. Sport také nedělám žádný, ale ráda cvičím jógu a zvládnu sestavit sestavu i pro děti tak, aby je to bavilo. Také ráda jezdím na koloběžce, plavu, baví mě turistika a památky. Ráda tedy děti vezmu i na cyklovýlet, do bazénu/k rybníku, na tůru, pod stan, či za nějakou kulturou.

Jazyky

Čeština a Slovenština

Mírně anglicky, ale jen mírně.

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Plzeň 1