image

200.00Kč/hour

 • 20 parents contacted her
 • Activity about 3 hours ago
 • Response time: 1 day
 •  Gymnázium Nové Město na Moravě, Vyšší zdravotní škola Brno obor porodní asistentka
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: 20 - 40 hours/week
 •  I have a place for babysitting
 •  I babysit at parents' place
 •  I have a car
 •  she can babysit 1 kid
She attended the first aid course with certificate.
Jazyky

Sára S.

 • (3)
 • 44 years
 • 17 years experience

Personal interview

more about Verification centers and verification process

Clean criminal record, ID archived

Verified education and certificates

Vyšší zdravotní škola (obor porodnická asistentka). Kurz Mami, tati, pečuj, pracuj. Kurz Emoční inteligence. Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách. Kurz respektovat a být respektován. Kurz Ranný vývoj miminek Alpha Nursing. Kurzy masáží pro miminka a těhotné ženy Metamorfní technika, tři stupně.

Více...

Reviews

Aneta H.25. March 17:17Babysitting - via this platform

Se Sárou jsme velice spokojení. Hlídá nám dvojčátka od jejich tří měsíců. Vždycky dorazí přesně, pokud je jakýkoliv problém napíšeme si, nebo si zavoláme a domluvíme změnu. Prostě všechno fajn. Navíc je vidět, že má miminka moc ráda.


Šárka H.25. March 21:03Babysitting - via this platform

Paní Sára nám hlídala pouze krátce, ale po celou dobu byla spolupráce zcela bez problémů. Milá komunikace, spolehlivost a přívětivý přístup k malému.


Šárka B.11. March 11:16Babysitting - via this platform

Sára nám hlídala 3 týdny a samotné hlídání proběhlo v pořádku. Bohužel se rozhodla hlídat více v druhé rodině a u nás skončit, což by bylo v pořádku, pokud by nám to oznámila a dala nám čas, např. 3 týdny, abychom si našli náhradu. Namísto toho skončila po několika sms a při telefonu, kdy jsem se jí snažila vysvětlit, že pro nás náhlý konec v pořádku není, mi zavěsila . Takto si korektní spolupráci nepředstavujeme.

Celá situace mě velmi mrzí. Omlouvám se vzniklé komplikace. Bohužel jsem ale Šárce o tom, že budu hlídat v jiné rodině, říkala se 4 týdenním předstihem. Při posledním hlídání jsem místo zdravého ročního syna hlídala na její přání její 3letou nemocnou dceru s teplotou, nálezem na průduškách a úsporným kašlem. Bez předchozího upozornění. Nakazila jsem se , onemocněla, již druhý týden kašlu a paní Šárka mě přes to všechno zavolala v neděli 10.3. ve 12h, kdy přijdu hlídat. Zvyšovala na mě hlas a obviňovala mě, že za všechno můžu já. Nebylo mi dobře a s rozčileným člověkem, který je na vás nepříjemný, jsem už dál nezvládla komunikovat. Přitom v další SMS mi napsala, že k ní přijde v úterý 12.3. hlidačka nová.
Odpověď od hlídačky

About me

Jsem maminkou 5 synů, nejstaršímu je 22let, nejmladšímu 3,5roku. Jsem porodní asistentka a lektorka kojeneckých, motýlích masáží, těhotenského plavání, jógy pánevního dna. Nabízím hlídání kojenců v pracovní dny, časově mezi 8h a 16h. Děti do 1 roku velmi miluji a ráda o ně pečuji. Mám otevřené srdce, vždy se s každým domluvím, jsem optimistka, ráda tančím, zpívám, poslouchám hudbu, medituji.

Availability

Current calendar is not availaible

General Experience

infants

8 years

toddlers

8 years

preschoolers

8 years

schoolers

6 years

teens

17 years

Special Experience

Care for Sick Children, Food Allergies, Sleep Disorders, and Special needs

Skills and Hobbies

Singing/playing musical instrument, Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

Languages

Czech

základní komunikační dovednosti němčina, angličtina

Certification

jsem vystudovaná porodní asistentka

Recommend sitter

Where babysit:

Primary city: Černošice, Středočeský kraj