image

200 Kč/hod

600 Kč/den

 • Kontaktovalo ji už 35 uživatelů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před 5 dny
 •  SOU Zahradní,kurzy sanitářský a ošetřovatelský.
 • Kurz první pomoci
 •  Návštěva & hraní
 •  Vyvenčení
 •  Malý (do 5kg)
 •  Střední (do 25kg)
 •  Dospělý
 •  Senior
Jazyky

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

získáte přístup k plnému detailu ověření

Hodnocení

Jana R.22/02/2021Hlídání dětí - rodič na portále

S Yvčou jsme byli nadmíru spokojeni, hlídala nám roční dcerku :) s kterou si hned rozuměla. Yvča přistupuje k hlídání jako k práci kterou opravdu miluje, protože má strašně moc ráda děti - a to je to hlavní a to výjimečné co jsme my hledali a chtěli. Můžu jenom absolutně doporučit :) :) :)


Ondřej P.07/02/2021Hlídání dětí - rodič na portále

To nejcennější co máme jsou naše děti . Když jsem hledala chůvičku k našemu rošťákovi Vojtíkovi(6.měsíců,když Ivča začala hlídat )hodně jsem si vybírala. Již na první schůzce bylo vidět jak je Iva úžasný človíček. Hned si s Vojtíškem padli do oka . 🌸
Iva je zkušená,umi si poradit nevolá s každou maličkosti a hodně nám pomohla se spaním u malého . Opravdu se Vojtíškovi věnuje jak může. Během dne pošle fotečky a napíše jak se jim daří . Máme s manželem v Ivče plnou důvěru ❤️ Lepší chuvičku k vašemu prckovi nenajdete . Rozhodně nebudete litovat ❤️❤️❤️


Míša K.26/03/2020Hlídání dětí - rodič na portále

Yvča je nejlepší a jediná hlídačka, která splnila naše očekávání a náročné parametry. Je spolehlivá, zodpovědná, zkušená, ale HLAVNÉ - opravdu má ráda děti a je radost ji vidět, jak si s nimi rozumí. Náš Matyáš ji miluje a vždy se na tetu Ívu moc těší. Poradí si se vším, co náš malý čertík vymyslí a můžu se na ni spolehnout. Je skvělá a všem dětem a maminkám jen doporučuji, nebudete litovat:-)


Petra S.10/04/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Yvča je velice spolehlivá osaba, co má moc ráda deti a je velice samostatná, takže Vám nevolá pro každou maličkost, protože má velké skušenosti s dětmi.


Radek J.02/07/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Když chcete hlídačku a potřebujete mít tu nejlepší, vyberte si Yvču. Je to taková ta jistota, kdy nemusíte neustále myslet na to, jestli se o ten váš poklad dobře stará, zatímco vy potřebujete pracovat, nebo si jen něco zařídit. Nabídku Hlidačky jsme poprvé využili na podzim 2014, Yvča je u nás od září 2017 a je fakt nejlepší, absolutně spolehlivá a samostatná. Doporučujeme!


Blanka J.15/06/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Yvča je naprosto dokonalá chůva. Hlídá (a ještě chvíli hlídat bude) moji dceru od doby, kdy jí bylo 6 měsíců a vždy jsem s ní byla maximálně spokojená. Je spolehlivá, zodpovědná a s dětmi si výborně rozumí. Určitě doporučuji všem maminkám nejen kojenců.


O mně

Hezký den,mám také čtyřnohého mazlíčka yorkteriéra miluji ho nadevše :-) Můj velmi kladný vztah k pejskům můžeme společně využít že Vám ráda pohlídám,vyvenčím pejska nejlépe malé až střední plemeno.

Co bych se ráda dozvěděla o opatrovaném psovi/mazlíčkovi

O hlídání Vašeho miláčka bychom se domluvili osobně co je nutné a potřebné vědět.

Kdy má čas

Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština a Slovenština

Kurzy

Ošetřovatelský,sanitářský,pečovatelský kurz. Masážní sportovní. Psychologický kurz.

Fotografie

Kde opatruje mazlíčky:

Kde jsem nejčastěji: Pardubice, Pardubický kraj