Jaké mají uživatelé možnosti ověření?

440764 uživatelů. Vše funguje díky komunitě a důvěře.

Vy znáte váš domov a rodinu nejlépe.

Hlídačky.cz ví, že při výběru péče o vaši rodinu a domácnost máte vlastní požadavky. Proto jsme vytvořili místo, kde spolu přímo komunikují poptávající a hlídačky.

Výběr péče je vždy plně na uživatelích, Hlídačky.cz vám nikdy nebudou nikoho posílat nebo se pokoušet někoho pro vás najít.

Ověření samotnými uživateli not verified

Vždy doporučujeme jako integrální součást ověřovacího procesu. Chtějte znát zkušenosti druhé strany, jestli splňují vaše požadavky a ověřte jejich totožnost. Buďte vždy nároční při výběru péče o vaši rodinu a domácnost.

Podívejte se na doporučení jak postupovat při výběru

Ověření v Ověřovacích centrech

Hlídačka dorazila do Ověřovacího centra v Praze, Brně nebo Bratislavě, mluvili jsme s ní, zkontrolovali občanský průkaz, čistý výpis z rejstříku trestů a spoustu vysvědčení a certifikátů, kterými se každá pyšní. Takto ověřené hlídačky poznáte díky zeleným štítkům.

Jaké probíhá ověření v Ověřovacím centru detailně?

Video ověření

Při video ověření se díváme na občanský průkaz a ověřujeme ho oproti duplicitním registracím. Takto ověření hlídačky poznáte podle zeleného štítku s fajkou na bílém poli.

Jak probíhá video ověření?

Ověření Bank ID

Bank iD je metoda digitální autentizace. Údaje jsou poskytovány přímo bankami prostřednictvím bankovní identity a jedná se tedy o velmi vysokou a bezpečnou úroveň ověření.

Ověření mojeID

Další možnost ověření pro hlídačky je přes nezávislý subjekt mojeID. Díky službě mojeID se mohou nechat ve třech krocích ověřit. Počet zvládnutých kroků přehledě ukazuje počet žlutých štítků. Ověřuje se e-mailová adresa a telefonní číslo, adresa a nejvyšší stupeň je ověření totožnosti.

Komentáře a hodnocení

Spokojenost uživatelů a hlídaček je pro nás klíčová a považujeme ji za jedno z nejdůležitějších ověření vůbec. Uživatelé svou zkušenost s hlídačkami předávají skrze reference, které na profilech vidíte hned v horní části. Každá na svém začátku obsahuje hvězdičky - a 5 hvězdiček značí maximální spokojenost.

Kurz první pomoci

Hlídačky mají možnost absolvovat kurzy první pomoci s Českým červeným křížem os Praha 1, kde se mohou naučit mnoho praktických dovedností.

Více o kurzu první pomoci