Nahrávám...

Jak jsou hlídačky ověřeny?

Na stránce je spousta symbolů. Pomůžete mi s orientací?

Hlídačky mají hned několik možností ověření - pokud se v nich chcete co nejrychleji orientovat, čtěte prosím dále :).

Ověření v našich Ověřovacích centrech v Praze a Brně

Hlídačka k nám dorazila do Ověřovacího centra, mluvili jsme s ní, zkontrolovali občanský průkaz, čistý výpis z rejstříku trestů a spoustu vysvědčení a certifikátů, kterými se každá pyšní. Takto ověřené hlídačky poznáte díky modrému proužku u profilu. Jaké probíhá ověření v Ověřovacím centru detailně?

01 welcome
02 id
04 certs
05 photo

mojeID ověření

Další ověření pro hlídačky je přes nezávislý subjekt mojeID. Díky službě mojeID se mohou nechat ve třech krocích ověřit. Počet zvládnutých kroků přehledě ukazuje počet koleček na profilové fotce. Ověřuje se e-mailová adresa a telefonní číslo, adresa a nejvyšší stupeň je ověření totožnosti.

Komentáře hlídačkám od uživatelů

Spokojenost uživatelů a hlídaček je pro nás klíčová a považujeme ji za jedno z nejdůležitějších ověření vůbec. Uživatelé svou zkušenost s hlídačkami předávají skrze reference,které na profilech vidíte hned v horní části. Každá na svém začátku obsahuje hvězdičky - a 5 hvězdiček značí maximální spokojenost :).

Máte další otázky k portálu Hlídačky.cz? Nejsou třeba už zodpovězeny? Ať už Vás napadá cokoliv, budeme rádi, když se ozvete na info@hlidacky.cz! :)