Největší v ČR

Na Hlídačky.cz je už 195 624 uživatelů.
Přidejte se!

Ověření

Máme Ověřovací centra, 4762 hodnocení a online ověření.

Bez provize

Komunikujete přímo s hlídačkou.

Péče o seniory u nich doma

Nestíháte často jezdit za babičkou a dědou? Na Hlídačky.cz můžete najít hlídačku, která bude pomáhat seniorům z vaší rodiny. Hlídačky mohou seniorům dělat společnost, pomáhat s běžným chodem domácnosti a ty zkušenější poskytují i zdravotní péči.

Najít hlídačku

Co lidé píší o hlídačkách

Lucie

40 let

Lucka k nam okamzite zapadla jako clen rodiny. Obe deti se na ni tesi a ja vim, ze kdyz jsem mimo domov, muzu se na ni maximalne spolehnout. Pomah...

— Lucie

Petra

23 let

S Petrou jsme byli vážně spokojeni, byla s ní rychlá domluva dalo se na ni spolehnout. Jednalo se o vyzvedávání dvou dětí ze školy a školky a odved...

— Věra

Věra

57 let

S Verou se velmi dobre domlouva, je mila, spolehliva a pecliva. Pomaha nam s hlidanim rocni dcerky a zaroven uklidem domacnosti. Urcite ji doporucu...

— My

Jana

49 let

S paní Janou jsem moc spokojená nejen já, ale hlavně tatínek. Je milá, spolehlivá a zodpovědná. S klienty to opravdu umí.

— Marie

Naposledy navštívily Ověřovací centrum

Hlídačku i pečovatelku pro péči o seniory

Na Hlídačky.cz najdete slečnu na domácí péči o seniory. Ať už pro výpomoc s domácími pracemi nebo hlídáním a lidským kontaktem pro seniora.

Hlídačky seniorů jsou již v každém větším městě. Můžete rovnou přejít na péče o seniory Praha či na péče o seniory Brno nebo zadejte vaše město do políčka výše.

Hledáte pečovatelku? Na Hlídačky.cz najdete hlídačky, které mají zkušenosti s vlastním dědečkem a babičkou až po ošetřovatelky, jejichž pracovní náplní je péče o seniory.

Hlídačky.cz mají Ověřovací centra v Praze a Brně, tři stupně online ověření a hlavně hodnocení ostatních uživatelů.

Prohlédněte si hlídačky
z vašeho města

Garantujeme nalezení hlídačky. Začněte tak bez obav vybírat ještě dnes.

Najít péči o seniory