Největší v ČR

Už je zaregistrováno 367 011 uživatelů na Hlídačky.cz.
Přidejte se k nám!

Ověření

Máme Ověřovací centra, 8026 hodnocení a online ověření.

Sami vybíráte

Komunikujete přímo s hlídačkou.

Domácí péče o seniory

Nestíháte často jezdit za babičkou a dědou? Najděte si hlídačku, která bude pomáhat seniorům z vaší rodiny. Hlídačky mohou seniorům dělat společnost, postarat se o běžný chod domácnosti, doprovodit je k lékaři a ty zkušenější fungují i jako pečovatelky.

Najít hlídačku

Co lidé píší o hlídačkách

Lucie

36 roků

Slečnu Lucii mohu jen dál doporučit, jsem s ní velmi spokojená vždy dodrží čas a mé požadavky,je stoprocentně spolehlivá 👍 Nejlepší teta chůva co j...

— Taková

Petra

47 roků

Petra hlídala našeho 4-leteho syna a vybudovala si k němu nádherný vztah. Moc si vazim toho, ze spolu trávili čas, protoze Petra se mu na 100% věno...

— Michal

Eliška

29 roků

Slečna Eliška u nás byla zatím pouze na seznámení a na první opravdové hlídání se domluvíme. Tuším však,že si se synem bude velmi rozumět,neboť ji...

— Eva

Zuzana

33 roků

Pani Zuzanu mohu jen doporucit. Byla jsem s ni velmi spokojena, je spolehliva, umi odborne osetrit a i dobre varit.

— Alexandra

Naposledy navštívily Ověřovací centrum

Hlídačku i pečovatelku pro pomoc seniorům

Na Hlídačky.cz najdete paní na domácí péči o seniory. Ať už pro běžnou výpomoc s domácími pracemi nebo hlídáním a lidským kontaktem pro seniora.

Můžete rovnou přejít na péče o seniory Praha nebo péče o seniory Brno nebo zadejte vaše město do vyhledávacího políčka výše.

Hledáte pečovatelku? Na Hlídačky.cz najdete hlídačky, které pomáhají svým prarodičům, ale i zkušené pečovatelky, jejichž hlavní pracovní náplní je péče o seniory.

Hlídačky.cz mají vlastní Ověřovací centra v Praze, Brně a Bratislavě, tři stupně online ověření a hlavně hodnocení ostatních uživatelů.

Prohlédněte si hlídačky
z vašeho města

Garantujeme nalezení hlídačky. Začněte tak bez obav vybírat ještě dnes.

Najít péči o seniory