Největší v ČR

Na Hlídačky.cz je už 237 017 uživatelů.
Přidejte se!

Ověření

Máme Ověřovací centra, 5425 hodnocení a online ověření.

Sami vybíráte

Komunikujete přímo s hlídačkou.

Domácí péče o seniory

Nestíháte často jezdit za babičkou a dědou? Najděte si hlídačku, která bude pomáhat seniorům z vaší rodiny. Hlídačky mohou seniorům dělat společnost, postarat se o běžný chod domácnosti, doprovodit je k lékaři a ty zkušenější fungují i jako pečovatelky.

Najít hlídačku

Co lidé píší o hlídačkách

Valéria

56 let

Byli jsme moc spokojení, paní Valerie byla příjemná, milá společnice pro naší babičku, bezproblémová domluva.

— Lenka

Denisa

27 let

Slečna Deniska mi chodí pravidelně uklízet větší domek a jsem s ní velice spokojená! Vše krásně čisté a poctivě uklizené!! Mohu jedině doporučit 👌

— Leňulinenkaa

Dana

44 let

Naše zkušenosti s paní Danou,za krátkou dobu, po kterou pečovala o manžela, jsou dobré. Především oceňuji její klidný a spíše veselý přístup ke kli...

— Miluška

Romana

50 let

Pani Romana je skvela teta. S mym synem se velice trpelive seznamila a hlida u nas pravidelne. Syn ji ma rad a tesi se z kazde navstevy. Je spol...

— Alice

Naposledy navštívily Ověřovací centrum

Hlídačku i pečovatelku pro pomoc seniorům

Na Hlídačky.cz najdete paní na domácí péči o seniory. Ať už pro běžnou výpomoc s domácími pracemi nebo hlídáním a lidským kontaktem pro seniora.

Hlídačky seniorů jsou již v každém větším městě. Můžete rovnou přejít na péče o seniory Praha či na péče o seniory Brno nebo zadejte vaše město do políčka výše.

Hledáte pečovatelku? Na Hlídačky.cz najdete hlídačky, které pomáhají svým prarodičům, ale i zkušené pečovatelky, jejichž hlavní pracovní náplní je péče o seniory.

Hlídačky.cz mají vlastní Ověřovací centra v Praze, Brně a Bratislavě, tři stupně online ověření a hlavně hodnocení ostatních uživatelů.

Prohlédněte si hlídačky
z vašeho města

Garantujeme nalezení hlídačky. Začněte tak bez obav vybírat ještě dnes.

Najít péči o seniory