Největší v ČR

Na Hlídačky.cz je už 230 014 uživatelů.
Přidejte se!

Ověření

Máme Ověřovací centra, 5269 hodnocení a online ověření.

Bez provize

Komunikujete přímo s hlídačkou.

Domácí péče o seniory

Nestíháte často jezdit za babičkou a dědou? Najděte si hlídačku, která bude pomáhat seniorům z vaší rodiny. Hlídačky mohou seniorům dělat společnost, postarat se o běžný chod domácnosti, doprovodit je k lékaři a ty zkušenější fungují i jako pečovatelky.

Najít hlídačku

Co lidé píší o hlídačkách

Eliška

23 let

Komunikace se slečnou byla velmi dobrá, i když se pak dohoda neuskutečnila, a to z Mé strany.

— Věra

Dana

49 let

Paní Dana Š. k nám rok docházela hlídat dvouletou holčičku a byli jsme velmi spokojení. Anežka se na tetu vždycky těšila, spolu hodně tvořily a pra...

— Hana

Jitka

49 let

Super!

— Markéta

Zuzana

19 let

Zuzka je velmi schopná a spolehlivá. Už od narození je v kontaktu s našimi dětmi, takže má zkušenost i s péčí ohledně miminek. Teď má naše starší d...

— Jana

Naposledy navštívily Ověřovací centrum

Hlídačku i pečovatelku pro pomoc seniorům

Na Hlídačky.cz najdete paní na domácí péči o seniory. Ať už pro běžnou výpomoc s domácími pracemi nebo hlídáním a lidským kontaktem pro seniora.

Hlídačky seniorů jsou již v každém větším městě. Můžete rovnou přejít na péče o seniory Praha či na péče o seniory Brno nebo zadejte vaše město do políčka výše.

Hledáte pečovatelku? Na Hlídačky.cz najdete hlídačky, které pomáhají svým prarodičům, ale i zkušené pečovatelky, jejichž hlavní pracovní náplní je péče o seniory.

Hlídačky.cz mají vlastní Ověřovací centra v Praze, Brně a Bratislavě, tři stupně online ověření a hlavně hodnocení ostatních uživatelů.

Prohlédněte si hlídačky
z vašeho města

Garantujeme nalezení hlídačky. Začněte tak bez obav vybírat ještě dnes.

Najít péči o seniory