Největší v ČR

Na Hlídačky.cz je už 323 329 uživatelů.
Přidejte se!

Ověření

Máme Ověřovací centra, 7080 hodnocení a online ověření.

Sami vybíráte

Komunikujete přímo s hlídačkou.

Domácí péče o seniory

Nestíháte často jezdit za babičkou a dědou? Najděte si hlídačku, která bude pomáhat seniorům z vaší rodiny. Hlídačky mohou seniorům dělat společnost, postarat se o běžný chod domácnosti, doprovodit je k lékaři a ty zkušenější fungují i jako pečovatelky.

Najít hlídačku

Co lidé píší o hlídačkách

Dana

45 let

Paní Dana je spolehlivá ,pečlivá a důsledná . Její úklid je perfektní. Jsem spokojená. děkuji Marta

— Marta

Lucie

36 let

Pani Lucia k nam chodi strazit nasho dvojrocneho syna. Hned od zaciatku si k nej vytvoril dobry vztah a uz na druhy den sa tesil na jej prichod. Pr...

— Anna

Dana

45 let

Paní Dana se nám starala o tatínka, který byl kvůli rakovině nesoběstačný. Mohu ji s klidným srdcem doporučit nejen pro všechny seniory, ale i pro ...

— Josefina

Karolína

30 let

Slecna Karolina mi hlidava 1,5 rocniho syna, uklizi a venci hyperaktivni fenku. Vsecko zvlada na jednicku. Nesmirne mi tim pomaha. Se synem vychazi...

— Martina

Naposledy navštívily Ověřovací centrum

Hlídačku i pečovatelku pro pomoc seniorům

Na Hlídačky.cz najdete paní na domácí péči o seniory. Ať už pro běžnou výpomoc s domácími pracemi nebo hlídáním a lidským kontaktem pro seniora.

Hlídačky seniorů jsou již v každém větším městě. Můžete rovnou přejít na péče o seniory Praha či na péče o seniory Brno nebo zadejte vaše město do políčka výše.

Hledáte pečovatelku? Na Hlídačky.cz najdete hlídačky, které pomáhají svým prarodičům, ale i zkušené pečovatelky, jejichž hlavní pracovní náplní je péče o seniory.

Hlídačky.cz mají vlastní Ověřovací centra v Praze, Brně a Bratislavě, tři stupně online ověření a hlavně hodnocení ostatních uživatelů.

Prohlédněte si hlídačky
z vašeho města

Garantujeme nalezení hlídačky. Začněte tak bez obav vybírat ještě dnes.

Najít péči o seniory