Monika
24 hodnocení
 • 30 roků
 • Valašské Meziříčí
 • Kontaktovalo ji už 45 uživatelů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před asi 14 hodinami
 • Odpovídá do: 2 hodiny
 •  Střední škola obchodu a služeb
 •  Dělání společnosti, povídání, hraní her atd.
 •  Alzheimer
 •  Diabetes
 •  Demence
 •  Problémy s mobilitou
 •  Pomoc s hygienou
 •  Příprava jídla
 •  Doprovod k lékaři
 • Absolvovala online kurz první pomoci pro děti od OS Českého červeného kříže Praha 1
Jazyky

Prošla video ověřením

více o video ověření

Zkontrolován občanský průkaz

kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

Ověřena identita

Rejstřík trestů

doložen online · v době kontroly ne starší 3 měsíců

získáte přístup k plnému detailu ověření

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.

Hodnocení

Hana Z.31/12/2022Opatrování mazlíčků

Paní Monika nám pohlídala našeho pejska, zatímco jsme jeli na dvoudenní výlet. Přizpůsobila se nám co se týká termínu, velmi dobře se o pejska postarala. Protože je náš pes dost divoký, byla jsem zvědavá, jak hlídání mimo rodinu dopadne. Nicméně ho Monika dokázala skvěle utahat procházkami a hraním na zahradě ;-) Takže byl spokojený jak pejsek, tak my. Moc děkujeme.


Adela M.19/12/2022Úklid

Monika byla skvělá, dělala mamince vánoční úklid a i přes sněhovou kalamitu/ nemožnost vyjet až k domu a nemoc maminky vše zvládla!!! Mamka byla nadšená! Moniko moc díky! Velká pomoc!


Lucie Š.05/12/2022Úklid

Paní Monika byla velmi ochotná, domluva byla bezproblémová, přijela v odpoledních hodinách. Okna jsou opravdu pěkně umytá a starší sedačka je jako nová, s tím jsem ani nepočítala, že to půjde takto vyčistit 😁


Jana K.31/10/2022Úklid

Naprostá spokojenost, rychlá a precizní práce. Paní Monika je na okna machr :) Ozveme se zase až bude potřeba.


Lubomíra P.30/10/2022Úklid

Paní Monika je skvělá. Moc mi pomohla s mytím oken u dědy v domě se staršími okny, které už dlouho nebyly myté. Pečlivá, příjemná, určitě doporučuji. Umí i tepování koberců.


Karolína C.08/10/2022Úklid

Rychle a bezvadně umytá okna po rekonstrukci. Velmi doporučuji a budu se těšit na další spolupráci!


Martina G.21/09/2022Opatrování mazlíčků

Paní Monika byla úžasná...hlídala naši fenku Huskyho a ta se tam měla jako v ráji...průběžně posílala fotky a hlavně jí nevadilo, že jsem ji vyhledala na poslední chvíli - cca 2 dny před odjezdem. Vše co bylo dohodnuto, bylo i splněno. Moc si toho vážíme a můžeme jen doporučit.


Jana F.26/07/2022Úklid

Paní Moniku jsem kontaktovala ohledně umytí oken po stavebních úpravách i po jarním pylu, okna vždy umytá s precizností. Poté jsme se domluvily i na dalším úklidu domácnosti a taktéž velká spokojenost, koupelny se lesknou, tak jak jsem si představovala 😁. Paní Moniku můžu jen doporučit.


Filip M.14/07/2022Úklid

Monika je pečlivá, vstřícná a ochotná. Úklid proběhl na jedničku a bleskovou rychlostí . Děkuji


Eva M.27/06/2022Opatrování mazlíčků

Paní Monika venčila naše dva pejsky po dobu naší dovolené v červnu 2022. Narychlo nahradila jinou službu, která selhala. Velmi mile mě překvapila rychlost rozhodnutí, neobvyklá ochota a vstřícnost paní Moniky. Domluva byla rychlá, paní Monika komunikativní a milá a především spolehlivá. Všechno, na čem jsme se dohodly, beze zbytku udělala a navíc jsme z každé procházky dostali fotku našich mazlíčků. Po návratu jsme našli pejsky ve skvělé kondici. Služby paní Moniky vřele doporučuji! Eva Maurerová.


Olga Ž.25/04/2022Úklid

Paní Monika u nás začala s pravidelným úklidem. Bez problémů zajistila úklid domu hned na poprvé na jedničku a stihne při tom ještě i vyvenčit naše psí holčičky. Určitě doporučuji.


Martin B.18/02/2022Péče o seniory

Monika je uzasny clovek s velkym srdcem. Pecuje o meho tatu s takovym uprimnym zajmem mu pomoci, ze jsem sama prekvapena, jak je ochotna a vnimava k potrebam cloveka, ktery nemuze nyni sam chodit, a je odkazany na jine. Pomaha nam cele rodine zvladnout pro nas novou velmi tezkou situaci, jak se postarat o tatinka v jeho nemoci. Jeji pece je nadstandartní. Je to takovy andel, ktery nam pomohl pochopit co to obnasi a ze laska, porozumeni, pece a lidskost stale existuje. S diky Marketa


Marl14/01/2022Úklid

Monika nam pomohla pri uklidu v dome, umyla okna po rekonstrukci, pak pomohla s celkovum uklidem. Je moc inteligentni, snaziva a da se na ni spolehnout. Monika neni clovek, ktereho budete muset hlidat pri praci, je proste nezavisla.


Antonín K.18/01/2022Úklid

Za mě všechno v naprostém pořádku, můžu jen doporučit!


Tomáš P.31/12/2021Opatrování mazlíčků

Rychlé a bezproblémové jednání. Víme, že o naší kočičku bylo dobře postaráno. 100% doporučujeme.


Monika V.28/12/2021Úklid

Moc děkuji Monči za úžasné vyčištění oken! Děkuji a doporučuji! Skvělá práce 👍👏👏.


Leoš N.21/12/2021Úklid

Super úklid moc doporučuji


Ivan K.21/12/2021Úklid

Paní Monika odvedla skvělou práci s umýváním oken. Doporučuji.


Zdenka U.17/12/2021Jiné

Paní Monika,je skvělí člověk,na kterého je spoleh ve všech směrech.Vždy nám pomůže,když ji potrebujem.Je vstřícná, spolehlivá, ochotná a to hlavní je LIDSKÁ.
Doporučuji paní Moniku všem, který potřebuji pomoct


Ondřej P.29/11/2021Úklid

Generální úklid restaurace včetně toalet a kuchyně, vše naprosto vyhovující a precizní, rychlá a snadná domluva za dobrou cenu. Děkujeme a doporučuji.


Kristina S.09/11/2021Jiné

Monika vypomáhala na naší rodinné oslavě jako barmanka, číšnice a vše zvládala bravurně. Můžu jen a jen doporučit :-)


Sarka M.07/11/2021Úklid

Paní mi pomáhá s úklidem,jsem hodně pracovně vytížení. Paní ke mě sice chodí teprve krátce, ale mužů říci, ze je pracovitý,spolehlivá , vždy se spolu domluvíme, co je potřeba . Jsem s ni spokojena. Mohu ji všem ženám, které také nestíhají Uklid domácnosti, s čistým svědomím doporucit


Romana K.05/11/2021Úklid

S Monikou jsem byla moc spokojená, umyla nám okna v hospodě. :) konečně šlo vidět, jaký je svět za nimi. Moc děkuju, Loni, a doporučuju!!!! :)


Michaela D.04/11/2021Opatrování mazlíčků

Paní nám nekolik let kazde léto hlídá naši fenku Ritu.Rozhodně doporučuji.Ritě se od Moniky a její rodiny ani nechce zpátky domů.


O mně

Jmenuji se Monika a mám léta zkušeností s péčí o seniory. Začalo to někdy před 10 lety, kdy jsem pečovala o babičku tehdejšího přítele, která už jen ležela, takže krmit, přebalovat, masírovat, nákupy, úklid a především dělat i společnost. Práce mne zaujala, neboť ti lidé si zaslouží zacházení stejné, jako kdysi obětovali oni sami při starostí o své děti, následně vnoučata a neměli by být na vše sami v posledních létech svého života., a tak jsem po smrti babičky pátrala v tomto směru dál a našli si mne další 3 babičky a 1 dědeček na občasnou i dlouhodobou výpomoc, ať už jakoukoliv. Dojížděla jsem i do rodiny v Novém Hrozenkově, k dědečkovi na Vsetín, avšak po ztrátě člověka, který se mi stal po čase mé péče velmi blízkým jsem na čas tuto práci upustila a preferovala pouze úklidy domácností aj. Nyní však opět stojím pevně na nohou a ráda pomohu i Vám s péčí o Vaší babičku či dědečka, známého, kteří to opravdu nejen potřebují, ale kteří si to zaslouží.

Dostupnost

Kdykoliv, každý den, dělám i víkendy a svátky s příplatkem, domluvu upřednostňuji přes telefon nebo zprávu, kalendář nemusí být úplně aktuální, děkuji za pochopení.


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština a Slovenština

Angličtina a němčina - základy

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Valašské Meziříčí, Zlínský krajKde také bývám: Vsetín, Zlínský krajJsem mobilní, dojedu i do okolních měst a vesnic ( Vsetín, Jablůnka, Bystřička, Valašská Bystřice Valašské Meziříčí, Nový Jičín aj..) kdyžtak mě neváhejte kontaktovat, určitě se domluvíme 😇