image

250 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 282 uživatelů
 • Aktivní před 2 dny
 • Odpovídá do: 3 hodiny
 •  SEŠ
 • Kurz první pomoci
 •  Dělání společnosti, povídání, hraní her atd.
 •  Alzheimer
 •  Parkinson
 •  Diabetes
 •  Demence
 •  Problémy s mobilitou
 •  Pomoc s hygienou
 •  Příprava jídla
 •  Doprovod k lékaři
 • Absolvovala online kurz první pomoci pro děti od OS Českého červeného kříže Praha 1
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
 • Ověřena identita přes mojeID
Jazyky

Prošla video ověřením

více o video ověření

Zkontrolován občanský průkaz

kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.

pro zobrazení textu je třeba aktivovat

Hodnocení

Karolína V.08/12/2020Péče o seniory

Paní Dana,je moc ochotná a hodně mi pomohla s maminkou.💐🙂


Michaela H.08/10/2020Hlídání dětí - rodič na portále

Danca je spolehlivá, zodpovědná a pracovita. Pomáhala mi s umirajicim manželem a hlídáním 2 deti 6 a 8 let, ktere ihned uchvatila svou aktivitou a přístupem. Ocenila jsem prubezne informace i fotky. Byla jsem absolutně v klidu. Zároveň Danca nevahala pomoct mi s úklidem a jinými povinnostmi, které jsem nezvladala. Jeji pomoc byla a je pro mne zásadní. Doporučuji, ale radši ne moc, aby na nas měla pořád čas 😉


Renata B.24/09/2020Péče o seniory

Dana je velmi spolehlivá, ochotna, pečovala o 86 letiteho dědu, s trpělivosti, laskavosti, toleranci, absolutní profesionalita, která dela svou práci s láskou, jinak by to nebylo tak dobre, vše k naši spokojenosti. Vřele doporučuji !


Blanka B.23/04/2020Úklid domácnosti

Paní Dana uklízela jednou za 14 dní náš venkovský rodinný domek. Od počátku s ní byla velmi dobrá domluva. Je extrovertní, veselá, praktická a naprosto spolehlivá. Sama iniciativně potvrzuje dohodnuté termíny schůzek, nestalo se, že by přišla pozdě. Po skončení úklidu vždy podává zprávy o jeho průběhu, o nakrmení kocoura a dalším dění v domácnosti. Je samostatná, se vším si poradí. Rozhodně ji mohu doporučit.


Anna H.23/02/2020Hlídání dětí - rodič na portále

Naprostá spokojenost s hlídáním naší dcerky. První hlídání jsme zvládli už v 5-ti měsících, od 6. měsíce nám hlídá Dana naši Ellinku pravidelně a v žádnem případě bych neměnila. Dana je akční, veselá, usmívavá a extrovertní, s Ellinkou to báječně umí. Tráví spolu hodně času venku na procházkách a velice aktivně poznávají společně svět. Co se týče hlídání dcerky, důvěřuji ji více než komukoliv jinému (včetně mých rodičů), je na ní 100 % spolehnutí od dochvilnosti až po pravidelné informace o hlídání nebo předávání/přebírání vzájemných instrukcí. Je to velká úleva mít někoho jako je Dana, je velkou oporou naší rodiny. Rozhodně doporučuji!


Hana M.30/09/2019Péče o seniory

Paní Danu jsem vyhledala pro pomoc s péčí o mé staré rodiče. Je to moje první zkušenost s touto službou. Mám velkou radost , že jsem se nezklamala. Dana je velmi ochotná a milá. Umí to s péčí o staré a nemocné lidi. Vždy včas přichází a plní své úkoly na 100%. Vždy podává zprávu jak proběhla její návštěva.


Josefina s.18/08/2019Péče o seniory

Paní Dana se nám starala o tatínka, který byl kvůli rakovině nesoběstačný. Mohu ji s klidným srdcem doporučit nejen pro všechny seniory, ale i pro děti, se kterými to výborně umí. Dana je moc milý a obětavý člověk a já jsem moc ráda, že jsme ji přes hlídačky našli.


arny k.11/08/2019Péče o seniory

S paní Danou jsem velice spokojen! Je moc příjemná a stoprocentně spolehlivá . Po dobu mé nepřítomnosti se starala o dědu , ukládala ho ke spánku a ještě navařila,děda si ji oblíbil a má jí rád. Je vidět,že má zkušenosti a se staršími lidmi to opravdu umí. Arnošt K.


Miluška M.07/08/2019Péče o seniory

Naše zkušenosti s paní Danou,za krátkou dobu, po kterou pečovala o manžela, jsou dobré. Především oceňuji její klidný a spíše veselý přístup ke klientovi, věděla, jak ho motivovat a , což je důležité, získat jeho důvěru. I po skončení spolupráce projevuje zájem o jeho současný zdravotní stav.


Miroslava M.19/05/2019Péče o seniory

Pani Dana nam pomaha s peci o maminku a je uzasna, spolehliva a nemuzeme si ji vynachvalit.


Marcela H.13/05/2019Hlídání dětí - rodič mimo portál

S Dančou jsem moc spokojená, moje 2,5 letá dcerka se na ní vždy moc těší a hlídání si vždy moc užije :) Během hlídání nám navíc posílá krásné fotky malé a co zrovna dělají :)


Jan S.21/03/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Spolehlivá, samostatná, schopná. Co si dohodneme, to platí, vyjede s dětmi MHD, kam je potřeba, atd.


Hana V.07/03/2019Péče o seniory

Pokud budu v budoucnu opět shánět hlídání k mému invalidnímu muži, budu se obracet především na paní Danu hlavně proto, že je velmi milá, energická a přitom profesionální. Děkuje Hana a josef.


Lucie M.05/02/2019Úklid domácnosti

Paní Dana je velmi sympatická a spolehlivá, chodí včas a na úklidu si dává opravdu záležet. Vždy mi vyjde vstříc, je pečlivá a trpělivá. Jsem spokojená. děkuji Lucie


Michaela M.04/02/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Pani Dana je moc mila a s nasima holkama (4 roky a rok a pul) to opravdu umi. Dokaze je zabavit, vymyslet ruzne aktivity, ale i nechat se inspirovat jejich napady. Casove se snazi vyjit vstric, je dochvilna a spolehliva. A deti ji maji rady, takze co vic si prat..? :-)


Jaroslav B.12/12/2018Péče o seniory

S paní Danou jsem byl při hlídání mé devadesátileté matky velmi spokojen.
Ještě jednou jí takto děkuji a zdravím.
Jaroslav B. Praha 4


Marta Z.08/11/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Dana je spolehlivá ,pečlivá a důsledná . Její úklid je perfektní. Jsem spokojená. děkuji Marta


Zdeňka K.16/10/2018Péče o seniory

Se spoluprací s paní Danou jsem velmi spokojena. A co je nejdůležitější - můj otec (85 let), jehož zdravotní stav se náhle zhoršil, si její návštěvy nemůže vynachválit. Hledala jsem pro něj spolehlivé hlídání velmi narychlo a paní Dana mi vyšla vstříc, vše jsme dohodly telefonicky a pomohla mi i s praktickými otázkami. Byla velmi ochotná a když byl otec hospitalizován, navštívila ho i v nemocnici. Velmi si cením jejího profesionálního i lidského přístupu a jsem vděčná za její pomoc.


Jiri H.26/09/2018Hlídání dětí - rodič na portále

S paní Danou jsme velmi spokojení. Je spolehlivá a děti jsou po hlídání celí rozjaření, mají ji rádi. Líbí se mi, že je dochvilná a když náhodou ujede tramvaj, tak vždy napíše zprávu. Také nám s manželkou vyhovuje její proaktivita. Nemusíme pro děti vymýšlet program, vždy přijde se zajímavým nápadem, co s dětmi podniknout a to i s ohledem na počasí. Vřele doporučuji.


Anna V.21/08/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Dana je velmi spolehlivá. Má krásný vztah k dětem a vždy jsou u ní na prvním místě potřeby dítěte. Je velmi zábavná a chápavá. Nebojím se jí svěřit syna přes den ani v noci.


Sylva D.16/07/2018Péče o seniory

S paní Danou jsme byly velmi spokojené. Po dobu jednoho týdne se starala o mou 86 letou maminku. Maminka měla skvělou společnici, která nakoupila, uvařila a pak si povídaly, což se mamince moc líbilo. Paní Danu mohu vřele doporučit. Je velmi milá a společenská.
Sylva


Magda M.12/07/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Pro svého 5letého syna jsem hledala novou chůvu a Dana plně vyhovovala mým požadavkům a časovým možnostem. Tím, že syn je větši, tak program není problém s ním domluvít i napřímo, a pokud sama cokoliv chce podniknout či koupit zmzrku ihned píše a dotazuje se zda li může.
Dana je velmi energická, velmi dobře reaguje na zprávy a zatím jsme s ni velmi spokojení, tedy syn i já :-).


Eva G.28/06/2018Hlídání dětí - rodič na portále

S paní Danou jsem se domluvila na hlídání naší 17-měsíční dcery. Již při druhém hlídání jsem spolupráci ukončila.
Problém nastal v momentě, kdy jsem nesouhlasila s programem pro dceru, který si paní Dana připravila před domluveným dětským cvičením. Tento program sestával z cesty MHD z Holešovic na Anděl na otočku a pak pokračovat na Palmovku, kde se mělo před polednem konat dětské cvičení. Již při prvním hlídání jsem sdělila svou představu o hlídání tak, aby dcera nemusela cestovat větší vzdálenosti po Praze s tím, že kousek od nás je park Stromovka, Letenské sady, spousta hřišť a jiných dětí, které by tam dcera mohla potkat.
Před druhým hlídáním jsem paní Daně posílala návrh na dětské hřiště U Českých příšstavů, kam mohly s dcerou dojít cestou na cvičení. Toto paní Dana nebrala v potaz a u nás doma mi pouze oznámila, že se pojedou podívat na klokánka na Anděl. Když jsem jí navrhla jinou variantu v podobě parku v Praze 7, nechtěla o tom ani slyšet a začala být nepříjemná a chvílemi i konfliktní.
K mému úžasu mi sdělila, že si s dcerou může jezdit, kam chce, a mně bude stačit, že mi pošle fotky dcery, že je vše v pořádku. Prý jí vůbec nemám co říkat, kam by měla s dcerou jít. Veškeré aktivity na Praze 7 výše uvedené označila za chození kolem komína, což ona dělat rozhodně nebude. Mnou navrhovaný program by ji prý nebavil, na to si můžu sehnat někoho jiného.
Toto hlídání hodnotím jako nepříjemnou zkušenost. Myslím, že kdybych nijak nezasahovala do jí připraveného programu, nedošlo by k dané situaci. Program hlídání se zřejmě řídí podle jejích zálib.
Od paní na hlídání bych čekala, že bude více naslouchat dané rodině, a bude projevovat větší loajalitu.
Nikdy by mě nenapadlo, že přímo z úst osoby pracující jako chůva uslyším podobná slova.


Magdalena P.17/05/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Pani Dana hlida naseho 11 mesacneho chlapceka kazdy tyzden. Na Danu je kazdopadne spolahnutie, vzdy pride na cas a komunikacia s nou je bez odkladu. Reaguje a respektuje pravidla rodiny/dietata, co je skvele. Nikdy nemam problem nechat svojho synceka s Danou aj ked nieje v najlepsej nalade, alebo su inak stazene podmienky, viem ze Dana si vzdy poradi a kazdu situaciu zvladne. Dana je enrgicka a priatelska a nas chlapcek sa vzdy tesi kedy k nam znovu pride. Vrele doporucujem


Katka L.11/05/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Pani Dana byla nase prvni volba a nutno rict,ze stastna! Nas dvoulety syn byl donedavna zvykly pouze na nas a rekla bych,ze i dost fixovany na maminku, ale temperament, pozitivni naladeni a hlavne zkusenosti pani Dany se ukazaly jako skvela volba. Uz pri prvni navsteve se k ni mel a to je syn celkem netykavka. Uz po par schuzkach spolu vyletuji sami, coz jsme s manzelem ani necekali, ze se s nasim temperamentnim tvrdohlavcem podari:) Urcite s Danou planujeme i nadale byt v kontaktu. Je na ni spoleh a to je pro nas velmi dulezite.


Marta S.05/05/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Je to ta nejlepsi chuva,teta pro nasyho Pavlika..od prvni konverzace s Ni jsem vedela ze to je ta prava a a je uzasna..Pavlik ma tetu ktera je akcni a skvela..mame Ji dvakrat za tyd a vime ted ze chceme Ji na vic a na dele...


Hana H.17/04/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Dana hlídá pravidelně naši roční dceru. Dcera si ji od prvního dne oblíbila a k mé velké radosti neměla problém se ode mě odloučit a strávit den se svojí "tetou". Dana je velmi akční a stále má dobrou náladu. Dcerku bere na dlouhé procházky, snaží se ji zabavit. Je svědomitá, poradí si s každou situací, je na ni spolehnutí.


Jana K.08/04/2018Péče o seniory

S paní Danou V. jsem se domluvila na dělání společnosti pro moji 83. letou maminku v době, kdy se mamince nemůžeme věnovat. U maminky se projevuje Alzheimerova nemoc. Dana je velmi ochotná, milá, empatická a velmi přátelská. Mamince čte nebo vypráví, jdou spolu na procházku, asistuje při chůzi. Skamarádila se i s naším psem - maďarským ohařem. Dana s maminkou strávila již dvě dopoledne a máme domluvené další terminy. Těšíme se.
K.


Veronika H.22/03/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Pani Dana nam hlida jednorocniho synka. Je velice spolehliva, lze se s ni rychle a flexibilne domluvit. K detem se chova pratelsky a pozitivne, porad mluvi, ukazuje, dokaze zabavit i kdyz ma dite horsi naladu. Je na ni spoleh a umi si poradit v ruznych situacich. Urcite doporucuji ;-)


Tomas B.20/03/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Pani Danka prišla s časovým predstihom. Bola hneď od začiatku aktívna a dobre naladená. So synom si spolu hrali. Komunikácia s ňou je rýchla a spoľahlivá.


O mně

Dobrý den, mam více než 15 letou praxi v péči o seniory .
Nabízím pomoc při péči o Vaše seniory v jejich domácím prostředí. Pomoc s osobní hygienou, přípravou jídla, podáváním léků, aplikace inzulínu, přečtení knížky, časopisu, povídání, procházky pokud to zdravotní stav dovolí. Doprovod k lékaři, nákupy, sociální pomoc, zkrátka vše, co si senior nemůže vyřídit sám. Mám bohaté zkušenosti se seniory nejen v domácím prostředí, ale i v oblasti charity, jako dobrovolník. Je to pro mě poslání, pomáhat lidem, kteří to potřebují. V případě, ze se jedná o seniora trvale upoutaného na lůžko, špatně chodící (franc.hole, chodítko atd.) či na plenkách (ležák, pleny), popř.ZTP nebo jiné zdravotní omezení, cena za hod.se navyšuje o Kč 50, tedy na Kč 300/hod. Jedná-li se o víkend a brzké ranní hodiny 5-8 ( včetně časového úseku dopraveni se na místo),cena je vyšší 300/hod. dle domluvy. Jedna-li se o pár seniorů, cena za hodinu je minimálně 350/h.popř. dle dohody. Je-li senior/ka v delší vzdálenosti od mého bydliště než 30 minut mhd, hradí se i celkový čas strávený v dopravě , popř.dohoda. Při péči méně jak 4 hodiny v pracovní dny platí sazba za 4 hodiny, u víkendu je minimum pro péči o seniora 3 hod./den, popř.dohoda-paušál za víkend.
Prosím seniory a rodinné příslušníky,aby mne nejdříve kontaktovali zde, případně můžete napsat sms nebo zavolat, nebudu-li k zastižení ráda zavolám ihned zpět, jakmile to bude možné. Budu se na Vás moc těšit, Danča

Kdy má čas

Aktuálně volné termíny - viz můj kalendář 👍Kalendář naposledy aktualizován před 5 dny
Načítám kalendář...
Načítám kalendář...

Jazyky

Čeština, Němčina a Slovenština

Němčina domluvím se, angličtina pouze základy. Navíc hovořím plynule polsky.

Kurzy

Absolvovala jsem Kurz pro chůvy - vlastním certifikát

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 4Kde také bývám: Praha 2