image

200 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 99 uživatelů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před 24 hodinami
 • Odpovídá do: 1 hodina
 •  SOU obchodní
 • Kurz první pomoci
 •  Dělání společnosti, povídání, hraní her atd.
 •  Alzheimer
 •  Demence
 •  Příprava jídla
 •  Doprovod k lékaři
 • Absolvovala online kurz první pomoci pro děti od OS Českého červeného kříže Praha 1
Jazyky

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky - osvědčení

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

Jan D.10/01/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Lucka je super teta na hlídání - pečlivá, proaktivní, profesionál. Náš 5tý syn si ji hned zamiloval. Když bylo cokoli potřeba, dohodli jsme se během minuty na WhatsApp. Syn už přes den nespí, ale po cestě domů usnul v první zatáčce, jak byl plný dojmů. 👍😄 Velké díky. Byla to naše první zkušenost s hlídáním mimo domov a můžu jen doporučit.


Radim O.08/01/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Lucii si děti hned zamilovaly. Lucie zvládá hlídat dvě malé děti, což je super. Je dochvilná a velmi rychlá v domluvě a v komunikaci. Celkově se nám s ní velmi dobře spolupracuje. Děti se na ni vždy těší. Respektuje naše pravidla výchovy, ale má svůj vřelý vztah k dětem, takže nečeká na informace o tom, co by měla dělat, ale ráda s nimi aktivity vymýšlí. Co je mi sympatické, že "s tetou se nekouká na telku :)". Jsme rádi, že jsme narazili právě na Lucii :)


Павел Г.09/01/2022Opatrování mazlíčků

Lucie hlídala naše kočky celé tři týdny. Lucie je velmi zodpovědná, dokázala se spřátelit s našimi kočkami. Celou dovolenou jsme byli spokojeni.


Apostolos K.30/12/2021Opatrování mazlíčků

Pejska jsme dali na 2 dny k paní Lucii. Byla moc hodná a poslala nám fotky z jejich společných chvil. Moc ji doporučujeme!


Gabriela Š.22/12/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Lucka je velmi sympatická, flexibilní a spolehlivá. Hlídala naše dva syny a spokojenost panovala na obou stranách - jak u mě, tak u synů. Lucka si svým optimistickým a vstřícným přístupem syny rychle získala a čas strávený s ní pro ně byl příjemný a zábavný. Ráda Lucku doporučuji dál.


Naďa S.13/12/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Slečna Lucka je naprosto skvělá. Je na ni maximální spolehnutí. Snaží se vždy vyjít vstříc. Se synem, který je na mě velmi fixovaný to opravdu umí a dokáže si poradit s každou situací. Vřele ji doporučuji!


Taková J.19/11/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Slečnu Lucii mohu jen dál doporučit, jsem s ní velmi spokojená vždy dodrží čas a mé požadavky,je stoprocentně spolehlivá 👍 Nejlepší teta chůva co jsem pro dceru mohla sehnat 🙂


Jana S.10/11/2021Péče o seniory

Slečna Lucie mi pomohla s opatrováním mého handicapovaného manžela a pomocí a úklidu domácnosti v době mé dovolené. Denně mě informovala a zvládla i složitou nenadálou situaci. Díky Lucii jsem si mohla chvíli odpočinout a načerpat sil. Mohu jen doporučit!


Zuzana B.22/10/2021Hlídání dětí - rodič na portále

S Lucií jsme byli domluveni, že nám v případě potřeby pohlídá syna. Celou dobu nám byla k dispozici na telefonu, ochotná syna přijet pohlídat i v noci. Při osobním setkání byla moc milá, dochvilná, s dětmi to umí. Pokud budu v budoucnu potřebovat pro syna hlídání, určitě se na ni zase obrátím.


Petr H.22/10/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Lucie je skvělá, s dětmi to prostě umí. Malá (16 měsíců) ještě nikdy před tím nebyla hlídaná cizím člověkem, ale půldenní hlídání si evidentně užila. Lucie pravidelně posílala fotky. Navíc má dobře vybavenou herničku, řídí a má auto.. Domluva na proběhla dva dny předem, jsem rád i za tuto flexibilitu. Doporučuji.


Dana W.14/10/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Lucie hlídala mého 6leteho syna. Přišla včas, domluva byla v pořádku, se synem zvládla i úkoly, dala jej spát. Syn byl spokojený a ptal se, kdy teta přijde znovu 🙂


šárka k.11/09/2021Opatrování mazlíčků

Lucie je dochvilna, mila, empaticka, spolehlivá. Zvládá na výbornou venceni meho pejska. Když něco neví, zeptá se, což velice kvituji. Lucii mohu velmi doporucit.


Anna G.09/09/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Pani Lucia k nam chodi strazit nasho dvojrocneho syna. Hned od zaciatku si k nej vytvoril dobry vztah a uz na druhy den sa tesil na jej prichod. Pristupuje k nemu s citom a vidiet ze ma skusenosti. Prichadza k nam vzdy na minutu presne. Odporucam :)


Hana N.24/08/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Lucka pravidelně dochází hlídat našeho 10 měsíčního syna na několik hodin většinou 1x týdně, od prvního kontaktu si ji oblíbil. Naslouchá jeho potřebám, rozvíjí jeho schopnosti, má pozitivní přístup, syn je spokojený, smějí se spolu. Lucka se snaží skloubit hlídání ve více rodinách ke spokojenosti všech.


Cedric14/08/2021Opatrování mazlíčků

Lucie took great care of my dog for 10 days. She is friendly and I highly appreciated the regular updates and photos/videos. My dog looked very happy during his stay, and the environment is perfect for dogs.


Václav H.02/05/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Lucie nám naši 5 letou dceru hlídala pravidelně. Vždy to zvládla skvěle, i když to nebylo jednoduché.
Nemohli jsme si na nic stěžovat. Lucii můžeme doporučit, pokud jsou nějací rodiče nerozhodni.
Habartovi


Danuše W.09/02/2021Péče o seniory

Paní Lucie mě zavezla a doprovázela k lékaři. vše měla dopředu připraveno, je spolehlivá, pozorná a samostatná. Měla jsem na ni velké štěstí, jsem po operaci kyčle a rodina je daleko, určitě s ní budu ráda spolupracovat. Mohu vřele doporučit. D. Wranová


O mně

Dobrý den, jmenuji se Lucie a je mi 35 let. Seniorům mohu v blízkosti Ostopovic nabídnout svoji společnost, dohlédnutí na dávkování a podání léků, výpomoc s úklidem, přípravou stravy včetně nákupu a doprovod k lékaři. Pomoc s hygienou ale nezvládám.

Kdy má čas

vše je na domluvě :-)Kalendář naposledy aktualizován před 6 dny
Načítám kalendář...
Načítám kalendář...

Jazyky

Čeština, Ruština a Slovenština

Kurzy

Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky (69-017-M)

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Ostopovice, Jihomoravský krajKde také bývám: Brno-Starý LískovecBrno - Starý Lískovec, Nový Lískovec, Bohunice, Kohoutovice, Žebětín, Štýřice, Moravany, Troubsko, Nebovidy, Střelice, Bosonohy, Popůvky a další blízké okolí Ostopovic.