Nejpečlivější pomocnice na úklid jsou hlídačky

Víme, že nejlepší slečny na úklid jsou ty, které se umí postarat i o děti.

Proč si vybrat slečnu na úklid na Hlídačky.cz?

Zjistili jsme, že nejpečlivější a nejdůkladnější na úklid jsou hlídačky, které zvládají i hlídání. Víme, že vybírat také z chův může někoho odradit, ale my dospěli k tomu, že to jsou ty nejkvalitnější kandidátky.

Na Hlídačky.cz mohou mít hlídačky tedy jak profil na hlídání, úklid a nebo obojí.

Máme o úklidu jasnou představu

Petr Šigut: "Nestavíme byznys na tom, že nabereme jakékoliv paní na úřadu práce a ty budeme posílat z úklidu na úklid celý den. Já chci aby slečna na úklid byla kultivovaná a to, že se musí umět zorganizovat kolem dětí, je dobrý předpoklad."

Václav Kuna: "Jako otec 4 a brzo pěti dětí nechci, aby vzala hadr na podlahu a umývala jím hračky:) Hlídačka má mít cit pro pomoc v domácnosti. Manželka si navíc chce vybrat pomocnici sama, nechce, aby každý týden dorazil někdo jiný a cizí."Chcete vědět, kdo k vám dorazí?

Na Hlídačky.cz si sami vyberete hlídačku, která u vás bude tak dlouho, jak se domluvíte. S pomocnicí na úklid se domluvíte, kde máte čisté ložní prádlo, kde máte schovanou žehličku a co je potřeba, pro vytvoření čistého domova.

U Hlídačky.cz platíte pouze za členství. Za úklid nebereme žádnou provizi a úklid si domluvíte s hospodyní dle svých potřeb.