image

200 Kč/hod

  • Kontaktovalo ji už 331 uživatelů
  • Aktivní před asi hodinou
  •  Cukrářka
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
Jazyky

Bětka P.

  • (12)
  • 45 let

Hodnocení

Aneta s. 1. prosinec 11:40Hlídání dětí - rodič na portále

Paní má ve svém profilu i uklid. Měla jsem zájem o hlídání a uklid. To paní měla zájem a pak jsem napsala, ze se omlouvám ale potrebovala bych jen uklid. Ona napsala aha, tak to nemám zájem. Chtěla jsem změnu...
Nepříjemná. Nechtěla bych ji už ani k dětem.


Daniel P.17. říjen 14:08Úklid domácnosti

Perfektní přístup, bezproblémová komunikace a krásně uklizeno. Doporučuji.


Milada R.27. říjen 17:40Úklid domácnosti

Bětka je bezvadná! Úklid proběhl velmi poctivě a svědomitě. S úsměvem se vyrovnala s množstvím poliček a stovkou věcí na nich. Po jejím zásahu nezbylo na policích ani zrnko prachu. Klobouk dolů. Při úklidu přemýšlí... Jsem moc spokojená.


Vlaďka P.27. říjen 9:51Úklid domácnosti

Paní Bětku mohu jedině doporučit, je to velmi pečlivá, ochotná, velmi spolehlivá a milá paní. Úklid je jejím koníčkem a vše je provedeno k naprosté dokonalosti.Jsem ráda, že paní Bětku máme a můžeme jí doporučit i ostatním.


Stanislav B.10. říjen 17:40Úklid domácnosti

Perfektní pečlivá a důkladná paní, která to provádí opravdu jako koníček.
Již po prvním dni jsme se domluvili na delší spolupráci
Mohu jí jen doporučit.


Zuzana Š.18. září 9:46Úklid domácnosti

S paní Bětkou jsem moc spokojená. Je velmi pečlivá, při úklidu jí nemusím říkat každou podrobnost, k úklidu přistupuje aktivně. Je milá a ochotná. Mám zkušenost s domácím úklidem a paní Bětka je rozhodně jedna z nejlepších. Těším se na další spolupráci a doufám, že bude dlouhodobá:-).


Martina Z.14. září 19:00Úklid domácnosti

Bohuzel tuto pani nemohu doporucit. S pani jsem byla na pevno domluvena a i ochotna akceptovat vyssi cenu nez kterou zde uvadi. Pouze jsem se pozdeji ozvala jak se k nam dostane - po 36 hod a 14 hod pred uklidem (adresu mela u potvrzeni, mohla si ji najit na internetu) a pani po me sms uklid zrusila. Velice neseriozni jednani z jeji strany.


Lenka K.27. srpen 13:15Úklid domácnosti

Velmi rychlé a milé jednání. Děkuji


Zuzana K.28. červenec 12:44Úklid domácnosti

Má zkušenost s paní Bětkou je velmi dobrá. Chodí pravidelně uklízet náš byt a jsme velmi spokojeni. Paní Bětka uklízí velmi pečlivě, je samostatná a evidentně má s úklidem nemalé zkušenosti, protože bez problémů a bez zbytečné agresivní chemie dokáže uklidit interiér moderní i starožitný. Za posledních dvacet let jako jediná "naše paní na úklid" respektuje materiál. Navíc je to milá, vyrovnaná paní, která si dokáže práci zorganizovat, takže v čase a rozsahu úklidu dle naší dohody, probíhá úklid v klidu.
Paní Bětku doporučuji
a děkuji týmu HLÍDAČKY, že jsme ji mohli poznat.
Zuzana


Pavlina K. 4. leden 19:33Úklid domácnosti

Bětka je super! Domluvily jsme se rychle a bez problemů na všem. Dorazila dle naší domluvy a byt je vycíděný do jediného smítka. Je opravdu velmi precizní, pečlivá a spolehlivá co se úklidu týká. Jsem spokojená a rozhodně se s Bětkou pokusím domluvit na pravidelném úklidu.
Předchozí negativni názor - dle toho jak mi Bětka celou situaci popsala - považuji za neférový. Bětku rozhodně doporučuji.


Nicole M. 2. leden 20:18Hlídání dětí - rodič na portále

S Bětkou jsme se domluvily na pravidelném hlídání. Sama se mi ozvala na můj inzerát. Večer předtím než měla nastoupit mi napsala sms, že hlídat nemůže.


Andrea E.16. duben 13:34Hlídání dětí - rodič na portále

Bety máme doma rádi, s úklidem se kamarádí. Vyžehlí a naleští, s dítětem se potěší.
Náš synáček pořád drobí, jí to ale nerozhodí, přináší mi proto klid, často s ní chcem proto být! Doporučujem!
Andrea


O mně

Beru úklid jako koníček..né něco co dělám nerada.:-)Jsem celkem velký pedant na pořádek:-)Pokud hledáte někoho kdo vám uklidí byt bez jediného zrnka prachu tak jsem tady pro Vás.:-)!

Kdy má čas

Stale plati muzu jen nektere pondelky a uterky


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština a Slovenština

Doporučte hlídačku

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Praha 5Kde také bývám: Praha 2