image

90 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 10 rodičů
 • Aktivní před asi měsícem
 •  Gymnázium Olgy Havlové
 •  Univerzita Palackého, Pedagogická fakulta, Učitelství 1. stupně ZŠ a speciální pedagogika
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 3 děti
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
Jazyky

Anna S.

 • 21 let
 • 5 let zkušeností s hlídáním

O mně

Milí rodiče,

jmenuji se Anna a během pracovního týdne bydlím v Olomouci (říjen - květen), kde studuji Učitelství 1. stupně ZŠ a speciální pedagogiku (zaměření logopedie a surdopedie). K mým zájmům patří četba, hra na klavír, procházky, focení, badminton, běh a jóga.

K dětem mám velmi kladný vztah a věnuji se jim již dlouhou dobu. Zkušenosti jsem získávala nejprve s mými sestřenicemi (12 a 8 let), o které se starám již od miminka. Také příležitostně hlídám dětí známých a sousedů. Většina dětí je ve věku mateřské školky či prvního stupně základní školy. S dětmi jsem zvyklá se učit a dělat domácí úkoly, ale samozřejmě si hrát. Mám spoustu zkušenosti s tzv. babysittingem, tedy večerní rutina s dětmi, když jdete do divadla nebo na večírek. Okoupat je, vyčistit zuby, přečíst pohádku a pak hlídat s chůvičkou.
Zkušenosti s doučováním mám velké - s dětmi se nejčastěji učím matematiku a angličtinu, u menších dětí i češtinu - psaní a čtení. Během uzavření škol od března 2020 pravidelně učím žákyně 2. a 6. třídy všechny předměty a doučuji matematiku žákyni v 8. třídě. Zkušenosti mám tedy i s doučováním starších dětí - druhý stupeň základní školy.
Jsem přátelská a trpělivá, děti si na mě zatím vždy rychle zvykly. Ráda s dětmi kreslím nebo něco vytvářím. Pokud to počasí dovolí, s radostí půjdu s dětmi ven na procházku nebo na hřiště.

Velmi mi pomohlo, že jsem absolvovala kurz Studia pedagogiky pro pedagogy volného času vykonávající dílčí přímou pedagogickou činnost. Díky tomuto kurzu jsem měla možnost již několikrát pracovat jako instruktorka na táboře s dětmi od 6 do 15 let. Také jsem vypomáhala jako asistentka v horolezeckém kroužku ve školním roce 2015/2016.

Mám za sebou 2 semestry předmětu první pomoci, ve které jsem se naučila poskytnou první pomoc ve spoustě různých případů jako jsou alergické reakce, opaření, podchlazení, úpal/úžeh, ale také resuscitaci i u malých dětí, kterou jsem měla možnost si i vyzkoušet na figuríně od červeného kříže.

Těším se na setkání s Vámi a Vašimi dětmi.

Kdy má čas

Z důvodu nařízení vlády jsou uzavřeny všechny vysoké školy, proto mám čas pořád.


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

1 rok

batolata

2 roky

předškoláci

5 let

dětský školní věk

5 let

náctiletí

2 roky

Zkušenost se speciálními požadavky

Diabetes a Alergie na potraviny

S léčbou diabetesu jsem velmi dobře seznámena, mám zkušenosti s dospělými lidmi s touto nemocí, s dietou a potřebami diabetiků. Alergie na nejrůznější potraviny jsem zažila skoro u všech dětí. Hlídám také jednu holčičku, která má zhoršený sluch.

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování a Sport

Plavání, cyklistika, pečení, vaření, hra na klavír, základy hraní na flétnu

Doučování dětí

Matematika

Český jazyk

Angličtina

Individuální
celková příprava

Jazyky

Čeština a Angličtina

Angličtina/English - úroveň B2, fluent in communication Němčina/Deutch - úroveň A2, základy

Kurzy

Studium pedagogiky pro pedagogy volného času vykonávající dílčí přímou pedagogickou činnost & Jazykový certifikát z anglického jazyka FCE

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: PorubaKde také bývám: Olomouc, Olomoucký krajPřes týden jsem v Olomouci, od pátku jsem v Ostravě. During the week I am in Olomouc. I spend most of the weekends in Ostrava.