image

100 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 419 rodičů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před asi hodinou
 •  Zdravotní škola
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Je ochotna hlídat 4 děti
Jazyky

Lada P.

 • (12)
 • 59 let
 • 25 let zkušeností s hlídáním

Hodnocení

Barbora S.13/03/2020Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Lada je opravdu skvělá teta, hlídá našeho syna Kvidouška od jeho 1 roku. Je s ní skvělá domluva, Kvido se u ní cítí skvěle už od prvního dne, vždycky je odpoledne spokojený a usměvavý. Je vidět, že se dětem paní Lada skutečně věnuje a umí to s nimi, někdy si říkám, že lépe než my :-), Kvido u ní vzorně papá i spinká, zvládl naučení z dvou spánku na jeden po obědě. Velmi oceňuji, že je v kolektivu dětí, na který si rychle zvykl. Kvido je opravdu aktivní dítě, které nedá člověku moc vydechnout, ale u Lady je klidnější a naučil se i poprosit a poděkovat! Mockrát paní Ladě děkujeme! Tomáš + Barča


Ilona N.20/11/2018Hlídání dětí - rodič na portále

S paní Ladou jsem byla nesmírně spokojená. O dceru (16 měsíců) se postarala na jedničku. Krásně si spolu pohrály, najedly se, přebalily. Paní Lada na mě uděla dojem profesionála, který je zároveň člověkem na svém místě. Za mě sto procent.


Markéta P.30/09/2018Hlídání dětí - rodič na portále

S paní Ladou P. jsme se setkaly asi před 14dny, přímo v místě, kde hlídá děti. Kluk - 2 roky, 3 měs. - si místo hned oblíbil a už jsme absolvovali už jedno hlídání, které dopadlo dobře, proto budeme pokračovat v pravidelných dnech. Zatím nemohu uvést nic negativního. Paní Lada se snaží vyjít vždy vstříc a snaží se práci dělat co nejlépe.


Jana P.18/08/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Teta Lada je skvělý člověk i teta na hlídání. Hlídá nám Tomíka již 2 měsíce a je vidět, že se mají vzájemně rádi. Má dobrý postřeh, je pečlivá, vždy bylo vidět, že se o Tomíka dobře stará, aniž by ho k něčemu nutila. Neměla problém s dodržováním jeho diety a ani s tím, že je divočejší při pobytu venku. Je velmi všímavá. Rozhodně jí ho dál budeme svěřovat na hlídání. Všem mohu jen doporučit. Mgr. Jana P.


Denisa B.02/10/2017Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Lada, mi už měsíc pravidelně hlídá ročního chlapečka a od počátku jsem věděla, že jsem našla tu pravou tetu, chůvu. Je úžasná, milá, vstřícná, má pro všechno pochopení a náš Matýsek je u ní spokojený. Už bych ji nevyměnila. Velmi mi sedí i jako člověk a mám z ní opravdu dobrý pocit.


Tereza B.30/01/2017Hlídání dětí - rodič na portále

Moc milá příjemná paní, je vidět, že je zkušená.


Hana P.16/01/2017Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Lada hlídá našeho syna od jeho 3 let. S hlídáním jsme velice spokojení. Je vstřícná, snaží se maximálně přizpůsobit našim požadavkům a synovi se u ní moc líbí.


Mickova V.04/01/2017Hlídání dětí - rodič na portále

S pani Ladou jsem velmi spokojena ja i muj syn, ktery k tete pravidelne chodi od unora 2016, kdy mu bylo 18 mesicu. Pani Lada mne vzdy vysla maximalne vstric a cti moje prani ohledne stravy a vychovy. Je videt, ze je zkusena zena, ktera dobre vychovala sve vlastni deti i deti, ktere mala v pestounske peci. Neni pro ni problem hlidat vic deti soucasne a zaujmout jejich pozornost. Pani Lada se stala soucasti rodiny a mame v ni naprostou duveru.


Eva S.06/04/2016Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Ladu můžeme jen a pouze doporučit. Nemohli jsme pro své děti najít lepší paní na hlídání. Dcerka - 2,5 roku a syn - 4,5 roku ji mají moc rádi (stejně jako my  ).
Je pečlivá, milá, hodná,…. je na ni 100% spolehnutí. Nemám žádný negativní postřeh 
Doma má vše připraveno pro děti různých věkových skupin. Od nejmenších po ty starší.. Letité zkušenosti s dětmi jsou na ní poznat..
Jsem ráda, že mohou být děti v době mé nepřítomnosti někde, kde jsou spokojené, těší se tam a mají to tam rádi.. A já jsem v klidu, protože vím, že je o ně dobře postaráno..


Eva M.01/10/2015Hlídání dětí - rodič na portále

Jsem velmi ráda, že jsem se s paní Ladou poznala, je to příjemná paní, na které je během prvních pár minut rozhovoru poznat, že má k dětem vztah a umí to s nimi. S paní Ladou je výborná domluva, i když se jedná o hlídání na poslední chvíli.
Dceři Lucce se teta Lada zamlouvá, líbí se jí u nich a hned při prvním vyzvednutí se s ní sama od sebe loučila pusinkou.
Je fajn, že mohu svěřit hlídání Lucky někomu, kde je dcera tak spokojená.
Eva M.


Sára L.21/07/2015Ověřovací centrum

Paní Lada se nám velice osvědčila jako chůva, teta či dokonce babička. V případě potřeby nám se vší láskou a ochotou pohlídala obě naše děti. Jak jsem mohla na vlastní oči zjistit, děti miluje. A to nejen ty naše, všechny! Děti jsou pro ni celým životem. Naše obě děti u tety Lady byly nadmíru spokojené. Vždy vzorně čisté, upravené, najedené a usměvavé. Tetu ladu si oblíbily od prvního okamžiku, od prvního dne. Strašně rády se k tetě vracejí a často o ní doma mluví. Teta Lada se našim dětem vždy plně věnovala, mnoho se u ní, od ní naučily. Teta Lada poskytla našim dětem nejen útulný, přechodný domov, když bylo potřeba, ale také se jim věnovala po stránce naučné. Naučila je mluvit, pozdravit, poděkovat, poprosit, malovat, dělit se s ostatníma a spolu si hrát, hezky se k sobě chovat. Teta Lada není jen "chůva". Je to babička z pohádky. Kdybych měla další děti, moc ráda je Ladě opět svěřím do péče. Víc takových lidí a všechny děti se mají jako v pohádce. Doporučujeme tetu Ladu všem rodičům! MUDr. Magda M.


Sára L.21/07/2015Ověřovací centrum

Lada se osvědčila jako zodpovědná a starostlivá chůva. Tato paní nesedí jen tak s dítětem a dohlíží, aby se mu nic nestalo, ale také se snaží správně ho vychovat. Maximálně využívá čas strávený s dítětem ve prospěch správného rozvoje dítěte: chodí s ním na procházky, na dětské hřiště, čte knížky, maluje a hraje, snaží se naučit dítě, co je správné a co je špatné, přitom metody, které používá, jsou příjemné, nejsou agresivní.

Ke všemu Lada počítá také i se zvyky dítěte: jako jsou například zvyk dítěte usínat při objímání někoho, nebo jíst pomalu, hravě, nezapomenout dát najíst milovanému plyšákovi. Naše dítě se pod dohledem Lady naučilo správnému režimu dne a adaptaci mezi jiné děti.

Rodina W.


O mně

Dobrý den, jmenuji se Lada. Jsem matkou šesti děti, a vychovala jsem 12 děti v pěstounské péči. Mám zdravotní školu a absolvovala jsem kompletní kurzy na ranou péči. Ráda pohlídám vaše děti již od kojeneckého věku. Čas s dětmi mě baví a naplňuje. Ráda pohlídám děti u sebe doma v Brno-Bystrci. Na ceně se můžeme dohodnout.

Kdy má čas

Pokud by to bylo potřeba, mohu hlídat i v neděli, jinak bych raději měla neděle volné.


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

25 let

batolata

25 let

předškoláci

25 let

dětský školní věk

25 let

náctiletí

25 let

Zkušenost se speciálními požadavky

Astma, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem a Problémy s viděním

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj a Kreslení, malování

Jazyky

Čeština

Kurzy

Ranná péče Zdravotní škola

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Brno-Bystrc