150 Kč/hod
Dobrý den, ahoj..
Jmenuju se Sabina a pracuji jako učitelka v mateřské škole již třetím rokem. Mám vystudovanou střední školu pedagogickou a momentálně studuji (poslední rok) na MU obor učitelství.
Ještě než jsem začala pracovat ve školce, často jsem hlídala děti nejen v naší rodině, ale i u “cizích” 😊 Od 15 let jsem jezdila na tábor jako instruktorka a později i jako vedoucí. Věnuji se i malování na obličej dětem na různých akcích nebo oslavách.
Ze školky mám poměrně bohaté zkušenosti i s živějšími a temperamentnějšími dětmi 😃Nemám ráda, když se na děti křičí a volím vždy klidnější přístup založený na společné komunikaci a domluvě. S dětmi jsem ráda venku, kde mají dostatek prostoru a možnost se vyřádit :) V blízkosti domu máme několik dětských hřišť, park nebo kavárnu pro děti. :)
Vzhledem k oboru, který studuji, nemám problém ani s doučováním dětí.
Preferuji individuální a dlouhodobější domluvu :) pravidelně mohu každé uterý a čtvrtek - celý den :)
Nemá aktuální kalendář
nemluvňata
žádná zkušenost
batolata
3 roky
předškoláci
5 let
dětský školní věk
8 let
náctiletí
8 let
Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny a Speciální potřeby
Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport
Český jazyk
Individuální
celková příprava
Čeština a Slovenština
Anglický jazyk - zkouška na úroveň B2 Německý jazyk - A1