image

120 Kč/hod

 • Kontaktovali ji už 212 rodičů
 • Aktivní před 15 dny
 •  SPgŠ Litoměřice
 •  UHK, učitelství pro mš
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: nad 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Vlastním auto
 •  Můžu řídit
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 10 dětí
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
 • Cck praha1 logo Absolvovala online kurz první pomoci pro děti od OS Českého červeného kříže Praha 1
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky Lang cz Lang de Lang ru

Lenka V.

 • (5)
 • 39 let
 • 21 let zkušeností s hlídáním

Hodnocení

Lenka D.11. leden 13:44Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Pani Lenka je velmi mila, ochotna a take profesionalni. Z nasi strany naprosta spokojenost. Doporucuji vsem.


Michaela T.13. říjen 11:44Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Miniškoličku paní Lenky mohu velmi doporučit. Syna jsme k paní Lence začali vodit, když mu byl rok a půl. Zvykl si velice rychle a hladce a to i přes to, že ze začátku chodil poze jednou týdně. Nyní je mu 2 a čtvrt roku, chodí dvakrát týdně na celý den a do školky se těší tak, že nás hned u vchodu odstrkuje, ať už jdeme pryč :-). Paní Lenka je velice ochotná, milá a profesionální. Je vidět, že jí děti mají rády.


Ivana Z.22. srpen 18:13Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

S paní Lenkou a její malou rodinnou školičkou jsme byli s manželem maximálně spokojeni. Co je však ještě mnohem důležitější, spokojená u ní byla naše tříletá dcera, která se díky skvělé péči paní Lenky úplně bez problémů ve školce adaptovala od samého začátku. Na paní Lence je vidět, že má svou práci opravdu ráda a že nic pro ni není problém. Nelinka u ní byla rozvíjena po všech stránkách. Dokonce nám pak večer zpívala písničky, které se ve školce naučila. Zdá se mi, že má i mnohem lepší úchop tužky a že lépe kreslí. Pokud hledáte hlídání (školičku) rodinného typu se zkušenou paní učitelkou, určitě vřele doporučuji. Paní Lenka má naprosto profesionální přístup, je výborný pedagog a při tom všem mám ještě obdivuhodně vřelý lidský přístup k dětem i rodičům. Paní Lence i její druhé kolegyni moc a moc děkuji za příkladnou péči a přístup k dceři. Tak, jak to dělá paní Lenka, by to mělo podlé mého názoru, vypadat v každé školce. Má ode mě 1*.


Tomáš N.14. leden 23:39Jiné

Dobrý den,
poznali jsme paní Lenku již před více než rokem, když našemu synovi bylo 22 měsíců. Hned si padli do oka a skamarádili se, stejně jako s její stejně starou holčičkou. Náš syn se k "tetě Lence" vždycky moc těší a stále ptá, kdy tam zase půjdeme.
Na paní Lence oceňujeme hlavně dvě věci - laskavost a profesionalitu. K dětem je velmi srdečná, moc hezky se o ně stará a zároveň je velmi profesionální - hlavně po pedagogické stránce. S dětmi dělá spoustu pohybových, hudebních, nebo výtvarných aktivit. Náš syn za tu dobu, co k ní chodí, udělal po všech stránkách velké pokroky.
V neposlední řadě také oceňujeme Lenčinu flexibilitu a spolehlivost. Můžeme všem vřele doporučit!
Tomáš a Irene


Michaela H.30. prosinec 18:48Jiné

Dobrý den,
chtěli bychom touto cestou podpořit práci paní Lenky. Bydlíme daleko od rodiny a hledali jsme pro 1,5letou dcerku hlídání. Několik neúspěšných pohovorů nás potkalo, než jsme přišli do útulné,čisté, školičky paní Lenky, za což jsem a budu moc ráda. Při nástupu do školky byla dcera "mamánek" v kolektivu spíše zakřiknutý. Od doby pobývání s paní Lenkou začala mít značnou slovní zásobu, rozhodně dokonalejší cit pro jemnou motoriku, s tím související radost pro tvorbu, chuť zapojit se do jakékoliv aktivity. Do školky se těší každý den a po návratu a v podstatě stále vypráví, co ve školce dělají, což každého rodiče potěší fakt, že dítko není jen pasivně "hlídáno".
Moc děkujeme za práci, ochotu a vstřícnost a rozhodně všem doporučujeme.
Michaela, Pavel


O mně

Hezký den maminky a tatínkové,
jsem učitelka mateřské školy a jesliček. Mám pedagogické vzdělání (SŠ i VŠ) a dlouholetou praxi - 17 let ve státním, soukromém i firemním sektoru. Mnoho zkušeností jsem získala i svým mateřstvím - mám 6 a 11 leté dcerky. Soukromému hlídání dětí 1,5 - 6 let ve své rodinné školičce se věnuji již několik let. Bydlím v Praze 9 na Proseku. Má profese je mi vším. Jsem mladá 39 letá češka, nekouřím. Spolehlivost, flexibilnost, láskyplnost, ale i důslednost jsou samozřejmostí. Děti nejen zabavím, ale snažím se je i všemu potřebnému naučit. Bývám oblíbená. Na ceně se domlouvám k oboustranné spokojenosti. Většinou pečuji o děti u sebe, ale ráda Vám pomohu i u Vás, když to vím alespoň trošku předem (večery, noci, víkendy, příležitostně, oslavy). Neváhejte se na mne s důvěrou obrátit. Uvidíte, že Vy i Vaše děti budete spokojeni. Těším se na Vás. :) Lenka

Kdy má čas

Krásný den,
rozvrh se mi může měnit. Většinou jsem k dispozici velmi flexibilně celý týden.
Raději klidně zavolejte. Za zeptání nic nedáte. :) Těším se na Vás.
Lenka


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

Infant

nemluvňata

8 let

Toddler

batolata

12 let

Preschooler

předškoláci

20 let

Schooler

dětský školní věk

4 roky

Teen

náctiletí

žádná zkušenost

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem a Speciální potřeby

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

- kvalifikovaná všestranná učitelka mš a jesliček :-) - vše co mají děti rády a je přípustné jejich věku :-), ráda s nimi dělám legraci, ale když řeknu dost - tak myslím dost ;-)

Jazyky

Čeština, Němčina a Ruština

Základy anglického, německého a ruského jazyka. Pasivně. Ale chystám se do jazykové školy pokročit v angličtině. :-)

Kurzy

Mnoho akreditovaných školení a certifikátů v oblasti výchovy a vzdělávání dětí.

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 9