image

90 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 8 rodičů
 • Aktivní před 4 měsíci
 •  střední odborná škola pedagogická Litomyšl
 •  Univerzita Palackého v Olomouci, pedagogická fakulta-vychovatelství
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 2 děti
 •   Oslavy
 •   Přes noc
Jazyky

Aneta Š.

 • 21 let
 • 4 roky zkušeností s hlídáním

O mně

VŠE JE JEN O DOMLUVĚ, NEBOJTE SE MĚ KONTAKTOVAT :)

Jsem 21-letá holka, která ráda tráví čas v přírodě, dělá sporty, čte knihy a ráda poznává nové věci a lidi.

Miluji pracování s dětmi a mladými lidmi. (to je důvod proč jsem si vybrala pedagogickou školu) S dětmi mám již nějakou zkušenost a to z mých praxích ve škole. Chvíli jsem byla na praxi v mateřské škole- z této práce jsem byla velmi nadšena. Další místo, kde jsem byla na praxi byl dětský domov-strávil jsem zde jeden úžasný týden s dětmi na horách, kde jsme společně lyžovali a po večerech hráli hry. Má poslední praxe se odehrála ve školní družině, kde jsem s dětmi hrála hodně her a vyráběli jsem s nimi.

Na vysoké škole jsem využila hned pár příležitostí pro praxi a to na letním dětském táboře, ozdravných pobytech a na školách v přírodě, všechny zkušenosti mi daly spoustu nového a opět mě utvrdili, že dělám to co chci a baví mě.

Od té doby, co se narodil bratránek se sestřenkou jsem s nimi trávila hodně času plného her, učení, čtení, vyrábění a procházkami do přírody a trávila s nimi čas na babiččině statku.

Jsem veselá, přátelská, bez předsudků, aktivní, trpělivá, stydlivá a starostlivá osoba, která respektuje pravidla a ostatní lidi.

Jako už jsem se zmínila mezi mé koníčky patří: čtení knih, sledování filmů a seriálů, dělání sportů, chození ven s přáteli či jen tak na procházku. Užívám si chození do divadla a na jiné různé společenské události.

Mám ráda jídlo, zvířata, lidi, venkov.

Při mé škole jsem měla příležitost navštívit hodně kurzů jako: Turistický kurz, Cyklistický kurz, Plavecký kurz, Lyžařský kurz, Vodácký kurz.

Myslím si, že jsem odvážná, protože jsem léto 2015 jela na vlastní pěst do Skotska, kde jsem sbírala ovoce. Byla to úžasná zkušenost. Má další zkušenost se zahraničím je z výměnného pobytu s partnerskou školou v Německu. Tohoto výměnného pobytu jsem se zúčastnila dvakrát.

Kdy má čas

Nebojte se napsat, určitě najdeme společnou řeč ohledně hlídání, protože vše je jen o domluvě.


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

1 rok

batolata

1 rok

předškoláci

4 roky

dětský školní věk

4 roky

náctiletí

4 roky

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra

Dovednosti

Tanec/pohybová aktivita a Sport

Jazyky

Čeština, Angličtina a Němčina

Mám složenou státní maturitu z angličtiny v úrovni B1. Z němčiny mám základy, které jsem pochytila za 4 roky na střední škole. Lépe rozumím než mluvím.

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Olomouc, Olomoucký krajKde také bývám: Jablonné nad Orlicí, Pardubický krajPřes týden jsem v Olomouci, víkendy nejsou problém po domluvě. Prázdniny a volna trávím v Jablonném.