image

200 Kč/hod

  • Kontaktovalo ji už 54 uživatelů
  • Aktivní před asi 3 hodinami
  • Odpovídá do: 4 hodiny
  •  Střední ekonomická škola
  •  Dělání společnosti, povídání, hraní her atd.
  •  Doprovod k lékaři
  • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
  • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Hodnocení

Tereza J.15/07/2020Úklid domácnosti

Paní Monika je hotový poklad. Mého bordelu se nezalekla a nikdy tam nebylo uklizeněji než po její návštěvě. Navíc je sympatická a příjemná a budu se těšit na další spolupráci. S čistým svědomím doporučuji dál. :)


Karolína S.02/02/2020Úklid domácnosti

Paní Monika uklízí jednou týdně náš 3kk a jsme moc spokojeni. Byt je uklizen dle domluvy, naprosto vyhovujícím způsobem. Kromě toho je s ní skvělá domluva- rychlá, vstřícná, vždy přijede včas, vyhoví, když jsme nemocní nebo je potřeba změnit čas... úklid stihne rychle a za normální odměnu. Můžeme určitě doporučit!


Jana F.11/06/2019Úklid domácnosti

Monika je spolehlivá, rychlá, komunikativní a příjemná, vždy jsem s jejím úklidem spokojena. Každý týden u nás uklízí dům. Mohu jen doporučit.


Denisa S.15/03/2019Úklid domácnosti

Monika u nas kazdy tyden uklizi byt 3+kk, vzdy jsem spokojena, vsechno je hotovo podle domluvy. Je ochotna a vstricna. Rada doporucuji jeji sluzby dalsim.


Barča C.28/11/2018Úklid domácnosti

Monika je spolehlivá a úklid bytu 2kk je 100% podle požadavku a potřeb. S její prací jsem moc spokojená a určitě mohu dále doporučit.


O mně

Dobrý den,nabízím společné trávení volného času, procházky, doprovod k lékaři,nákupy a vše ostatní co budete potřebovat. K seniorům mám velký respekt a ráda se od nich učím. Zkušenosti mám v rodině.

Kdy má čas

PO DOMLUVĚ-kdykoliKalendář naposledy aktualizován před 9 dny
Načítám kalendář...
Načítám kalendář...

Jazyky

Čeština

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 17Kde také bývám: Orlík nad Vltavou, Jihočeský krajPouze Praha.Od května do září střídavě Praha-Orlík.Pejsek se mnou může i na Orlík(chata -pozemek oplocený),aby si také užil "dovolenou".