image

200 Kč/hod

  • Kontaktovalo ji už 82 uživatelů
  • Aktivní před asi 15 hodinami
  •  Střední ekonomická škola
  •  Dělání společnosti, povídání, hraní her atd.
  •  Doprovod k lékaři
Jazyky

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

získáte přístup k plnému detailu ověření

Hodnocení

Tomáš D.17/06/2021Úklid domácnosti

S paní Monikou jsem naprosto spokojen, vše 100% podle domluvy a požadavků. Mohu jen doporučit!


Petra Š.09/06/2021Úklid domácnosti

S paní Monikou jsem se domluvila, že v našem 3+kk bytě vysaje, vytře, utře prach, umyje kuchyň, koupelnu a wc. Úklid jsem odhadla na 3 hodiny a domluvily jsme se na 500 Kč. Přišla hned druhý den a na čas, ale po hodině a půl měla "hotovo". Vytřeno bylo pouze tam, kam se dostala, prach byl setřený pouze na viditelných místech, a to ještě tak, že na povrchu zůstaly malé kousky mokrého prachu, které je potřeba setřít pryč, úchytky na kuchyňské lince zůstaly nedotčené, dětských stupínků na wc a v koupelně a židliček v kuchyni si ani nevšimla. Na závěr to zhodnotila, že jsme tady už uklizeno měli než přišla. Mám fotografie pořízené bezprostředně po úklidu, ale nelze je sem bohužel vložit. Každopádně, chcete-li mít doma uklizeno, paní Moniku zcela NEDOPORUČUJI.

Jen stručné vyjádření.Po mém úklidu jsem paní žádala ať si jde mou práci prohlédnout.Ujistila mě,že je vše v pořádku.Také jsem jí žádala,že je možné,když je člověk v bytě poprvé a byt nezná,tak se může stát že se něco přehlédne.Nejsme stroje,že?Pokud by se to stalo tak ať se nezlobí.S ničím paní neměla problém.To co paní napsala mě sice může mrzet,ale za svou prací si stojím a příště bych ji neudělala jinak.
Odpověď od hlídačky

Tereza J.15/07/2020Úklid domácnosti

Paní Monika je hotový poklad. Mého bordelu se nezalekla a nikdy tam nebylo uklizeněji než po její návštěvě. Navíc je sympatická a příjemná a budu se těšit na další spolupráci. S čistým svědomím doporučuji dál. :)


Karolína S.02/02/2020Úklid domácnosti

Paní Monika uklízí jednou týdně náš 3kk a jsme moc spokojeni. Byt je uklizen dle domluvy, naprosto vyhovujícím způsobem. Kromě toho je s ní skvělá domluva- rychlá, vstřícná, vždy přijede včas, vyhoví, když jsme nemocní nebo je potřeba změnit čas... úklid stihne rychle a za normální odměnu. Můžeme určitě doporučit!


Jana F.11/06/2019Úklid domácnosti

Monika je spolehlivá, rychlá, komunikativní a příjemná, vždy jsem s jejím úklidem spokojena. Každý týden u nás uklízí dům. Mohu jen doporučit.


Denisa S.15/03/2019Úklid domácnosti

Monika u nas kazdy tyden uklizi byt 3+kk, vzdy jsem spokojena, vsechno je hotovo podle domluvy. Je ochotna a vstricna. Rada doporucuji jeji sluzby dalsim.


Barča C.28/11/2018Úklid domácnosti

Monika je spolehlivá a úklid bytu 2kk je 100% podle požadavku a potřeb. S její prací jsem moc spokojená a určitě mohu dále doporučit.


O mně

Dobrý den,nabízím společné trávení volného času, procházky, doprovod k lékaři,nákupy a vše ostatní co budete potřebovat. K seniorům mám velký respekt a ráda se od nich učím. Zkušenosti mám v rodině.

Kdy má čas

Po domluvě-kdykoli


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 17Kde také bývám: Orlík nad Vltavou, Jihočeský krajPouze Praha.Od května do září střídavě Praha-Orlík.Pejsek se mnou může i na Orlík(chata -pozemek oplocený),aby si také užil "dovolenou".