image

300 Kč/hod

  • Kontaktovalo ji už 57 uživatelů
  • Rezervována opakovaně
  • Aktivní před asi měsícem
  • Odpovídá do: 1 hodina
  •  Obchodní akademie
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
Jazyky

Adéla M.

  • (5)
  • 28 let
  • covid-19 vakcína

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

získáte přístup k plnému detailu ověření

Hodnocení

KN31/12/2021Úklid domácnosti

Paní Adéla u mě uklízela v polovině října garsonieru 2+ kk. Komunikace s ní byla příjemná, na úklid dorazila včas a na všem jsme se domluvily. Trvání úklidu bylo po vzájemné dohodě stanoveno na 3 hodiny. Bohužel provedený úklid byl nedostatečný a domluvě neodpovídal, prach byl utřen jen někde, otření dvířek v kk, na kterém jsme se domluvily, bylo provedeno jen na horních skříňkách, na spodních nikoliv, prkýnko od wc nebylo očištěné a dokonce byl poškrábán vnitřek mísy. Vytření a vyluxování proběhlo v pořádku. Za mě kvalita neodpovídá nastavené ceně 300 Kč/h. Adéle byla předána zpětná vazba (tímto |odkaz skryt| děkuji za svělou spolupráci) a věřím, že do budoucna se situace zlepší.

Je mi moc líto, že úklid neproběhl dle Vašich představ, zakládám si na spokojenosti klientů u kterých uklízím, proto vždy před odchodem majitel kontroluje zda je vše uklizené dle jeho požadavků. Kontrola mého úklidu proběhla i u Vás, vše vypadalo v naprostém pořádku, proto mě opravdu mrzí takto zpětně negativní recenze. Jsem si vědoma poškrábaného vnitřku mísy, za což se velice omlouvám, bohužel jsem si nevšimla, že toaletní kartáč je z nevhodného materiálu. Děkuji za pochopení a ještě jednou se omlouvám.
Odpověď od hlídačky

Ondřej K.29/12/2021Úklid domácnosti

Podle paní by se daly seřizovat hodinky, dorazila naprosto přesně. Úklid celého bytu včetně mytí oken bych hodnotil 4/5*.


Slavěna A.24/09/2021Úklid domácnosti

Moc skvělá slečna.
Děkuji moc


Janči C.06/09/2021Úklid domácnosti

Slečnu Adélu určite doporučujem. Na moju správu, odpísala veľmi rýchlo a príšla načas ešte v ten istý deň a zachránila ma, pretože som si nemohla sama uklidit, nakoľko som mala zdravotné problémy. Bola veľmi milá, ochotná, nezlakla sa žiadnej práce, bola rýchla, pedantná a ja som veľmi spokojná s jej prácou a určite s ní počítam aj v budúcnosti. Okrem jej pracovných schopností oceňujem aj jej naozaj priateľskú a milú povahu:)


Hana V.16/08/2021Úklid domácnosti

Slečna Adéla přišla přesně v domluvený čas. Domluva podmínek i samotné umytí oken vynikající. Mohu vřele doporučit! Vše spolehlivě, rychle, pěkně.
Tímto moc děkuji za perfektní služby!


O mně

Jmenuji se Adéla a s úklidem mám zkušenost (mimo svou domácnost) ze dvou prodejen s nábytkem, kam chodím třetím rokem několikrát do měsíce uklízet. Také jsme s partnerem nějakou dobu provozovali ubytování přes airbnb, takže jsem pravidelně uklízela po hostech.
Uklízím jak bytové tak nebytové prostory. Mám zkušenost s běžným úklidem, ale i s úklidem po rekonstrukci, malování apod.
Jsem zvyklá setřít prach, následně vysát a poté vytřít. Samozřejmostí je také úklid kuchyně, koupelny a toalety. Po domluvě není problém umýt okna, vynést smetí, případně vyžehlit. Jsem pořádkumilovná a pečlivá.
(Z důvodu stálé práce se můžu věnovat úklidu od pondělí do pátku po 15:30 hod., případně pak kdykoliv během víkendů dle domluvy.)

Jazyky

Čeština

Anglický jazyk - základní Španělský jazyk - základní

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Praha 7Kde také bývám: Praha 1Pokud je dobrá dopravní dostupnost MHD, ráda dojedu kamkoliv v rámci Prahy za Vámi.