image

90 Kč/hod

 • Kontaktovali ji už 23 rodičů
 • Aktivní před 4 dny
 • Odpovídá do: 6 hodin
 •  VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 2 děti
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky Lang cz

Renata B.

 • (6)
 • 21 let
 • 5 let zkušeností s hlídáním
Small c40375e2c18fca73f2d988ea748aff76411e2619 Personally verified

CheckProšla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

CheckČistý trestní rejstřík, archivován O.P.

CheckOvěřeno vzdělání a certifikáty

Maturitní zkouška z pedagogické školy v oboru předškolní a mimoškolní výchova. Maturitní zkouška z anglického jazyka. Studentka Pedagogické fakulty Západočeské univerzity v Plzni, oboru učitelství pro 1. stupeň základních škol.

Více...

Hodnocení

Denisa K.24. srpen 16:14Ověřovací centrum

Hodnocení praxe z prvního ročníku pedagogické školy, praxe v mateřské škole.
Praktikantka Renata nezameškala na praxi ani jediný den. Do MŠ chodila včas. Po dobu praxe se chovala slušně. Byla vždy řádně upravená. Byla vstřícná a ochotná. Má kladný a vstřícný vztah k dětem a je kamarádská. Ze začátku spíše pozorovala, postupně se aklimatizovala a byla v kolektivu spokojená. Na naše požadavky reagovala kladně. Zapojovala se převážně do dětských spontánních her a do řízených činností v oblasti výtvarné a tělesné výchovy. Žádné problémy jsme neshledali, avšak je znát, že je ještě na začátku pedagogických zkušeností.

Vedoucí praxe: PETRA W.


Denisa K.24. srpen 16:20Ověřovací centrum

Hodnocení praxe z druhého ročníku z pedagogické školy, praxe ve školní družině.
Slečna Renata splnila předepsaný počet hodin a na praxi chodila včas. Má kladný vztah k práci s dětmi, zapojila se do všech činností ŠD, obětavě pomáhala hlavně mladším a integrovaným dětem. Sama dětem zorganizovala několik činností – hlavně pohybové a příprava na vyučování. Má kladný vztah k dětem, chovala se k nim kamarádsky, ale zvládla je i kázeňsky.Neměla problém komunikovat s větším počtem dětí. Pomáhala také v kroužku keramiky a zúčastnila se vyučování „Tvořivá dílna“. Má velice pěkně zpracované záznamy – přehledné, obsažné, bez chyb. Nemám co vytknout.

Vedoucí praxe: JAROSLAVA D.


Denisa K.24. srpen 16:25Ověřovací centrum

Hodnocení praxe ze třetího ročníku pedagogické školy, základní a mateřská škola – třída s upraveným vzdělávacím programem.
Renata ještě potřebuje podporu a povzbuzení ze strany učitele. Je pracovitá, ochotná. Písemné přípravy plnila zcela samostatně, vyráběla si vlastní pomůcky i pracovní listy na své výstupy. Práci v hodině umí dobře naplánovat i zorganizovat, ale je trochu nejistá, chybí pouze praxe s dětmi. Renata je tichá, mluví spisovně, klidně. Umí dobře plánovat činnosti, je flexibilní. K žákům má dobrý přístup, dokáže jim pomoci, poradit. Je milá, vstřícná, empatická, trpělivá. S dětmi vycházela velmi dobře, děti si ji oblíbily.
Vedoucí praxe: LADA A.


Denisa K.24. srpen 16:28Ověřovací centrum

Hodnocení praxe ze čtvrtého ročníku pedagogické školy - praxe v mateřské škole.
Renatka nám pomáhala s přípravou Vánočního jarmarku, výroba svícnů a věnců, pečení perníků a vyrábění výzdob pro Obecní úřad. Renatka při své přípravě byla svědomitá. Vždy si vyrobila šablony na VV činnosti i do kognitivního kruhu, často čerpala z internetu. Renatka je na děti hodná, poslouchá jejich prosby a tužby. V menším počtu dětí organizaci dětí zvládá. Není příliš autoritativní, ale děti si srovná jednoduchou říkankou – písní. Renatka přirozeně komunikovala s dětmi, mluvila spisovně, její projev byl kultivovaný. Renatka se musí naučit improvizovat na dané situace. Renatka se v průběhu praxe musela naučit mluvit hlasitěji – děti na ni lépe reagovaly. Děti Renatka zaujala. Často jim četla a vždy měla připravené krásné otázky.
Vedoucí praxe: BIANCA K.


Renata P.21. srpen 21:15Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Je šikovná, spolehlivá a ochotná. Určitě doporučuji k vašim dětem.


Ondra L.18. srpen 0:37Hlídání dětí - rodič (mimo Hlidacky.cz)

Jsem velice spokojený. Slečna hlídala mou 18 měsíční neteř a malá jen zářila.
Ví jak na děti a velice dobře to s nimi umí. Můžu jen doporučit.


O mně

Dobrý den, milí rodiče!
Prvně bych Vám chtěla sdělit, že v pátek, sobotu a neděli (na neděli se dá ještě domluvit) jsem mimo Plzeň. Děkuji za pochopení.
Mám vystudovanou střední pedagogickou školu, obor předškolní a mimoškolní pedagogika, takže mám zkušenosti s menšími dětmi díky praxi, na kterou jsem chodila. Kurzy první pomoci jsem musela absolvovat vždy, než jsem šla na praxi.

Mám zkušenosti s vedením dětí a také hlídáním. Často jsem hlídala mé sestřenice. Nabízím také doučování všech předmětů na základní škole a základních předmětů na středních školách. Za doučování je cena neurčitá, záleží na předmětu a obtížnosti.

Právě jsem ukončila druhý ročník na pedagogické fakultě, kde studuji učitelství pro 1. stupeň. Pokračuji v nabírání zkušeností, protože chodím na různé praxe. Děti mě vždy měly rády, s dětmi si velmi rozumím, tato práce mě naplňuje.

Ve volném čase ráda chodím na procházky a také ráda jezdím na kolečkových bruslích. Ráda hraji na klavír, kytaru i flétnu. Pokud byste tedy chtěli své děti naučit základy a postupně i hrát, ráda Vám pomohu.

Děkuji Vám za Vaši důvěru.

Kdy má čas

Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

Infant

nemluvňata

3 roky

Toddler

batolata

2 roky

Preschooler

předškoláci

3 roky

Schooler

dětský školní věk

3 roky

Teen

náctiletí

žádná zkušenost

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Dětské nemoci a Speciální potřeby

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Jazyky

Čeština

Kurzy

Europas, plavecký, lyžařský, vodácký kurz

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Plzeň 3