V médiích

Největší v ČR

Už je zaregistrováno 408 899 uživatelů na Hlídačky.cz.
Přidejte se k nám!

Ověření a pojištění

Máme Ověřovací centra, 8 927 hodnocení a unikátní pojištění hlídání dětí.

Sami vybíráte

Komunikujete přímo s hlídačkou.

Naposledy navštívily Ověřovací centrum

8 217+ pětihvězdičkových recenzí od rodičů

Lan

Lan


4 roků zkušeností s hlídáním

Lan nám už dvakrát hlídala ročního syna a vždy byla skvělá. Rozhodně s ní budeme spolupracovat i nadále.

— Lenka
Marcela

Marcela


10 roků zkušeností s hlídáním

S Marci jsme byli maximálně spokojení a můžeme vřele doporučit. Hlídala našeho osmiletého syna v době, kdy byly zavřené školy a zvládala se s ním u...

— Jiří
Alia

Alia


3 roků zkušeností s hlídáním

Alia looked after my 2.5-year-old toddler. My daughter loved her! They spent some quality time together, playing and doing fun activities. She is v...

— Korina
Linda

Linda


17 roků zkušeností s hlídáním

Linda hlídala moji dcerku od šesti měsícu až do roku a půl. Je to velice zodpovědná paní a vždy na ni byl spoleh. Vřele doporučuji.

— Jana

4.7

Kateřina Kačmarová

Hlidacky mi vytrhly trh z paty, kdyz jsem narychlo potrebovala hlidani psa na nekolik dni. Zkusila jsem oslovit hodne psich hotelu a “VIP” hlidacich sluzeb nez jsem narazila na hlidacky, ale vzdy byl problem se domluvit. U hlidacek me nejdrive zarazilo placene clenstvi, ale kdyz jsem si vystavila inzerat, prihlasilo se mi behem 24 h spoustu hlidacek a byla s nimi opravdu rychla domluva. Psa jsem davala takto hlidat poprve a moznost precist si recenze a overit OP a polohu hlidacky me uklidnila. Byla jsem moc spokojena a pokud budu zase potrebovat, vyuziju tuhle sluzbu znovu :)

Klára Maratová

Delsi dobu jsem neuspesne shanela slecnu na uklid v mene obydlene oblasti, hlidacky.cz mi pomohli najit rovnou dve super spolehlive holky se kterymi jsem moc spokojena. Kdyz nemuze jedna, druha zaskoci, takze jsem velice spokojena, web je krasne, jesnoduse a intuitivne udelany, takze si poradi kazdy, v pripade ze potrebujete technickou podporu, uvedeny telefon funguje, zvednuto a vyreseno za jedno kratke zavolani, zadne automaty a cekani na lince, pani je velice mila a vstricna. Takze za me vrele doporucuji, super!

Každé hlídání rezervované na Hlídačky.cz je pojištěno až do výše 1 000 000 Kč.

Číst více

Hlídání jak potřebujete

Najděte si spolehlivou paní na hlídání. Ať už potřebujete pár hodin týdně pracovat nebo jen oběhnout úřady.

Najít hlídačku

Staň se hlídačkou

Podívej se také na stránku hlídání dětí poptávka, po schválení můžeš rodině nabídnout hlídání! Rodiče tě také budou moci přímo kontaktovat.

Stát se hlídačkou

Hlídání dětí. Kdykoli potřebujete.

Na Hlídačky.cz najdete chůvu na hlídání dětí nebo pomocnici na úklid pro dlouhodobou i nárazovou výpomoc. Zaregistrovány už jsou stovky hlídaček ve větších městech. Můžete rovnou přejít na hlídání dětí Praha nebo hlídání dětí Brno nebo zadejte vaše město do vyhledávacího políčka výše.

Nejdůležitější věc, o kterou se rodiče ještě před samotným hlídání dětí zajímají, je bezpečnost.

Proto Hlídačky.cz mají vlastní Ověřovací centra v Praze, Brně a Bratislavě, tři stupně online ověření a hlavně hodnocení ostatních rodičů. Podívejte se také na 9 rad ohledně prvního hlídání.

Prohlédněte si hlídačky
ve vašem městě

Garantujeme nalezení vhodné chůvy. Začněte tak bez obav vybírat ještě dnes.

Najít hlídačku