Zpět

Poptávka hlídání dětí a úklidu domácnosti z celé ČR

Celkem bylo na Hlídačky.cz uveřejněno přes 73890 poptávek na hlídání dětí. Pokud jste rodič stačí kliknout a ihned uveřejníte vaši poptávku ohledně hlídání dětí.

Dobrý den hlídačky, pomohl by nám Váš přítel, manžel, bratr, kamarád, kamarádi atd. se stěhováním nábytku rodinného domu? Třeba někdo, kdo kvůli stávající situaci má zavřenou práci.
Jedná se o noš...


Herink
27. březen 16:39

Dobrý den,
Hledám dívku na hlídání holčičky stáří 1,5 roku
Hlídání potřebuji od pondělí 30.3.2020 , na 3 - 4 dny v týdnu po dobu neurčitou
Hlídání základní s cestováním do Pražské kanceláře a zp...


Hradec Králové
27. březen 12:21

Ahoj, hledám někoho kdo by měl zájem o klidný přivýdělek, úklid(převážně prach a spolehlivost i o pohlidani menší haly. Více info napíšu či si napište.
Děkuji vám :)


Bakov nad Jizerou
26. březen 12:47

Dobrý den hlídačky, hledám pro svého postiženého syna, na večerní hodinovou péči, (vylít pytlík, podat pití, jídlo) popřípadě i úklid.


Karviná
25. březen 19:50

Dobrý den,

Ráda bych pro svou dceru (15 měsíců) našla prima chůvičku na 3-4 dny v týdnu, když budu v práci. Ideálně někoho, koho baví trávit čas s dětmi, kdo je časově flexibilní, kreativní a k...


Jamné
25. březen 15:52

Dobrý den,potřebuji umýt okna .Děkuji za odpověď a přeji hezký den. Karel


Praha 2
25. březen 11:23

Dobrý večer. Sháním někoho v blízkém okolí,kdo by nám pohlídal tchýni každý lichý týden když máme s manželem ranní. Není kolem ní moc práce, jen ohřát oběd a spíše na ni dohlídnout.Děkuji za odpovědi.


Tišnov
24. březen 23:20

Zdravím brněnské hlídačky :)

Hledám s předstihem hlídačku, která bude ochotná se občas stavit za naší kočičkou a dát jí najíst, pohraje si s ní a zaopatří její potřeby.

Jednalo by se o období...


Brno-Starý Lískovec
24. březen 19:53

Dobrý den milé hlídačky, šikla by se mě šikovná slečna či paní na hlídání dvou ratolestí 7 a 4 roky holčičky. Hodné, kreativní a správně živelné. Mají rádi přírodu procházky a různé blbosti... js...


Plasy
24. březen 7:37

Dobrý den,

pro naši 82 letou babičku hledáme pečovatelku a parťáka, který by s ní mohl být v době, kdy jsme v práci, tedy nejvíce dopoledne. Babička již není úplně mobilní, ale s pomocí si ještě...


Havířov
23. březen 18:23