image

300,00Kč/hour

 • She has already been contacted by 118 parents
 • Activity 10 days ago
 •  Gymnázium, Jaroměř
 •  UJEP, PřF, Geografie střední Evropy
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: up to 20 hours/week
 •  I babysit at parents' place
 •  I have a car
 •  I can take kids by car
 •  she can babysit 10 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Travel for Vacations
 •   Overnights
 •   Groups of kids
 • Attented special First-aid course focused on children from OS Czech Red Cross Prague 1
 • Attented online first-aid course focused on children from OS Czech Red Cross Prague 1
Languages

Martina V.

 • (4)
 • 29 years
 • 10 years experience

She has passed video verification

more about video verification

ID card checked

check against duplicate registrations · validation date verification

Verified e-mail and phone number

Verified address

you will get access to the full detail of the verification

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.

Reviews

Eva Z.30/05/2021Babysitting - via this platform

Martina mi pomahala s 18 mesicnim synem a novorozenou holcickou. Byla jsem vzdy velmi spokojena, vsechno bylo skvele. Martina mimo to, ze ma veskere kvality jako baby-sitter, je velmi prijemna, vzdy pozitivne naladena a inteligentni slecna. Byla prinosem nejen pro me deti, ale i pro me :) Je spolehliva a iniciativni a moc se mi libilo, ze vede deti k samostatnosti. Je take velmi poradna, takze ikdyz mela chvilku cas, tak misto toho, aby si v klidu sedla, tak mi jeste pomahala s uklidem. Proto mohu Martinu doporucit vsema deseti :)


Iva V.26/05/2020Babysitting - via this platform

Po dvou měsících, co se Martina věnovala 3x týdně našemu Adámkovi (5let), se naučil jezdit na kole bez pomocných koleček, číst a hrát na piano oběma rukama. Zní to neuvěřitelně, ale je to tak :) Na Adámka je pořád milá, ale umí mu i něžně nastavit hranice. Učení střídá hrou a pohybovou aktivitou. Je na ní vidět, že má svou práci ráda. Adámek se na Martinu vždy těší a my také.


Katka S.09/03/2018Babysitting - via this platform

Martina je skvělá, nejen že to se synem umí ale taky mi vypomůže s drobným úklidem aniž bych ji o to jakkoliv prosila...Syn si ji hned oblíbil


Jana V.13/02/2018Babysitting - via this platform

Martina byla uzasna. Prijela vzdy v cas, komunikace byla jednoducha a perfektni, ale hlavne byla vzdy velmi vsimava, pozorna, opatrna, a mila s detmi. Vymyslela ruzne aktivity pro deti, brala je na hriste, cetla jim pohadky, zpivala jim, a prispusobila se situaci kdyz deti nespolupracovali (jak byva!) Vzdy kdyz jsem prisla domu tak byli umite talire, deti byli vykoupane a spali, a Martina jeste vesele neco uklizela nebo cistila. Proste se nezastavila celou dobu.


About me

I used to lead girl Scouts approximatelly for 4 years so I know how to prepare some interesting programme for kids and also to solve some problems among them. It was quite useful experience there.
I have a medical course and Scouts leading exam including psychology, pedagogy, first aid, organisation and law... (all necessary for leading children in the Scout).
Six years ago I started taking some courses of personal growth and leading people (Maxwell, Robert Rhom, Dale Carnegie...)
As for me, selfconfidence and selfimage means a lot for everyone. I like to help others to find their self-esteem. Usually I'm successfull about that. :)
Work with children and adults is my hobby as you can see. I love to help them grow!

Availability

Nemohu víkendy, jinak jsem hodně flexibilní.


Current calendar is not availaible

General Experience

infants

10 years

toddlers

10 years

preschoolers

10 years

schoolers

10 years

teens

10 years

Special Experience

Autism Spectrum Disorder, Diabetes, Asthma, Hyperactivity, Care for Sick Children, Food Allergies, Sleep Disorders, Visual Impairment, Hearing Impaired, Epilepsy, and Special needs

Skills and Hobbies

Singing/playing musical instrument, Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

Deset let jsem zpívala v dětském sboru. Zpěv miluji a s dětmi si hodně a ráda zpívám :) Ač nejsem žádný velký "hráč" na hudební nástroj, mám základy hudební nauky, a hry na kytaru, flétnu a klavír. Zjistila jsem, že i v tom jsem schopna dítěti v začátcích pomoci a že se i sama celkem rychle učím. Základ vidím stejně v tom, když dítě každý den na chvilku k nastroji sedne a trénuje :) a v ideálním případě, když trochu nabere sebevědomí a úspěch a sedne k nastroji samo, bez toho, aby mu to někdo připomínal nebo ho nutil. To je pak vítězství pro všechny :)

Tutoring children

Mathematics

Czech language

English

Individual
general preparation

Languages

Czech, English, and Slovak

Angličtina - úroveň B2

Certification

Osvědčení za absolvování studentského programu zaměřeného na prevenci sociálně patologických a jiných jevů v rozsahu 16h a získání označení "peer"; Červený kříž: Osvědčení o absolvování kurzu "Zdravotník zotavovacích akcí pro pedagogické pracovníky"; Skaut: Oprávnění Čekatele spolupůsobit při vedení oddílu; Osvědčení o spolupořádání akce Obrok09 pro 1400 skautů a skautek z Čr; Osvědčení za absolvování rádcovského kurzu FILIA

Where babysit

Primary city: Praha 11