image

100 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 9 uživatelů
 • Aktivní před 3 měsíci
 •  Střední škola zdravotnická Jana Pavla II.
 •  Dělání společnosti, povídání, hraní her atd.
 •  Alzheimer
 •  Parkinson
 •  Diabetes
 •  Demence
 •  Problémy s mobilitou
 •  Pomoc s hygienou
 •  Příprava jídla
 •  Doprovod k lékaři
 •  Fyzioterapie, arteterapie
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
Jazyky

Hodnocení

Pavlína K.07/01/2021Úklid domácnosti

Slečna na smluvený úklid nedorazila a ani nereagovala na komunikaci, jestli dorazí později případně v jiném termínu.


O mně

Jmenuji se Barbora je mi 22let. Studovala jsem na SŠ zdravitnické v oboru zdravotnický asistent. Miluji děti, vlastně jsem strašně rada s lidmi různého věku, umím naslouchat lidem, rada dělám společnost lidem kteří potřebuji a chtějí. Pomůžu s čímkoliv a udělám vše proto abych Vám udělala příjemný a hezký den, jsem komunikativní, dokážu si povídat o čemkoliv a když o něco nebudu znát rada se novým věcem přiučim. S lidmi vyššího věku trávím svůj čas velmi rada, o domácnost se bezproblému postarám, se vším Vám ochotně pomůžu, procházku či návštěvu cukrarny, myslím uvítáme všichni. Rada bych se práci se seniory, dětmi, zvířaty věnovala. Vím, že by me tato práce naplňovala, a rozajsnila by mi každý nový den.
Tak teď tedy pár řádku o mé osobě:

Nedávno jsem se vrátila do ČR. Žila jsem teď dva roky ve Velké Británii kde jsem pracovala jako zemědělc, na poli, starala jsem se o dobytek a drůbež, sazela a sklizela zeleninu, takže práce se opravdu nebojím at je jakákoliv. A hlavně pro mne to bude opravdu příjemná změna práce s dětmi, a lidmi různého věku, je mi velice blízká, kamarádím se i se zvířaty, velkými nebo malými na tom nesejde, i já mám dva nejlepší psí kluky. Jinak jsem pečlivá co se týče domácnosti, velmi precizní na úklid, uklizim opravdu ráda a troufám si říct že i kvalitně, vařit umím a byt napomocná při denních povinnostech zvládnu taktéž. S dětmi vycházím špičkově, a mám je moc ráda. Já mám 6ti letého bratra, který semnou tráví mraky času, a čas s ním je pro me opravdu jedno z největších radostí, samozřejmě si spolu hrajeme, jak už stolní hry či venkovní hry a sporty, ale také se učíme společně číst, psát a počítat, což mému bráškové mimochodem jde skvěle. :) Ohledně praxe, jako chůva a hlidačka jsem byla pouze pro své přátelé a rodinné příslušníky, do rukou mi byl svěřen i chlapeček mé švagrové, který trpí dětskou obrnou, tudíž vím jak se postarat a jak se věnovat dětem s postižením. Stačí mi dát pokyny a říct na co je prcek zvyklý a určitě si spolu poradíme.

Teď tedy k úklidové praxi, pracovala jsem brigádně v autosalonu jako uklízečka, také jsem uklízela různé kanceláře, i byty a rodinné domky. Někdo by možná řekl, že jsem čistotná a pořádná skoro až přehnaně, teď pracuji v kuchyni a podle mého názoru, dobrý kuchař má čisté ruce a čisté pracoviště a voní domovem.

No a zvířátka ty jsou můj druhý svět. O zvířata se starám ráda a vždy s úsměvem. Všechna zvířata na světě zbožňuji, a už jako dítě jsem měla doma snad každé zvíře které jsem potkala, v tuto chvíli mám dva psí parťáky Německého ovcaka a yorkshirského teriéra, kteří mi přináší radost a lásku do života.

V tuto chvíli pracuji v jedné malé pizzerii jako kuchařka, vařím především polévky, gnochci, zapečené brambory, plemeně, vareniky a podobné pokrmy, ale samozřejmě vařím doma, omáčky, domácí knedliky, zmiňované polévky a další česká jídla, také me baví péct různé dobroty, ať už koláče, dorty nebo slané pečivo.
Mezi mé koníčky patří plavání, čtení, běh, turistika, a podobně...
To je asi tak vše co bych o sobě napsala, tak doufám že se mohu těšit na brzkou spolupráci, budu se na vás moc těšit Lidičky a deticky.
S pozdravem Bara 🙂

Kdy má čas

Na dnech které jsou pro Vás ideální se spolu domluvíme, budu se snažit pokaždé vyjít vstříc.


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Řeporyje