image

150 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 75 rodičů
 • Aktivní před asi 15 hodinami
 • Odpovídá do: 1 den
 •  střední škola obchodní
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 2 děti
 •   Oslavy
 •   Skupinky dětí
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Iveta C.

 • (3)
 • 42 let
 • 20 let zkušeností s hlídáním

Prošla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

výuční list - obchodní učiliště, kurz pro chůvy (vč. první pomoci)

Více...

Hodnocení

Monika V.25/04/2016Hlídání dětí - rodič mimo portál

S hlídáním jsem byla velmi spokojená, vše proběhlo bez problémů.


Dana S.04/10/2015Hlídání dětí - rodič na portále

S Ivetkou jsem velice spokojená. Moje děti si jí okamžitě zamilovaly . Je přátelská, milá, empatická a trpělivá. Nic ji nerozhodí. Jsme moc rádi, že ji máme.


Veronika V.29/04/2015Hlídání dětí - rodič na portále

Dala jsem záměrně tuto časovou prodlevu s reakcí po zkušenosti s touto hlídačkou. Po prvním setkání jsem jí dala zálohu 1000 Kč. Nakonec se hlídání za tyto peníze protáhlo na 14 dní, protože dvakrát jsem jej zrušila já a pětkrát paní Iveta (večer před domluveným ranním termínem!). Pokaždé vypisovala, jaké má nečekané problémy. To, že přišla a stále s malou mluvila, mě přišlo tak pozitivní, i na úkor její čistoty, na kterou jsem háklivá, jelikož si říkám, člověk nesežene hned někoho perfektního. Sama má malé děti, které jsou, jak děti bývají, nemocné. Navíc mě velmi šokovalo že mě začala diktovat, že je lepší, kdyby s malou chodila na procházky mimo naši zahradu kterou, máme 1000m v rovině, že tak si neodpočinu, jelikož malá si mě stále kontroluje. Já malou půjčím na procházku maximálně mamince a manželovi nikomu cizímu bych ji nikdy nedala ani na procházku za roh domu! Tato hlídačka mě stále stanovovala podmínky a připadalo mně, jako kdybychom snad měly prohozené role a ona platila mě. Potřebovala jsme flexibilní hlídání. Nemohla jsem tedy upřesnit v kalendáři dopředu, kdy se hlídání bude konat.


O mně

Ahoj maminko a tatínku jmenuji se Iveta a je mi 42 let.Bydlím v rodinném domku v Praze 4- Újezd u Průhonic.Mám 2 děti,kterým je 18 a 11 let.Jsem spolehlivá, zodpovědná, trpělivá, tolerantní, kamarádská a energická.Mám velmi bohatou zkušenost s hlídáním dětí a péči o děti od kojeneckého věku až po náctileté. Zkušenost s hlídáním mám už 20. let,kde jsem od 15 let působila jako vedoucí na dětských táborech nebo jako zdravotnice na táborech či hlídala jiným maminkám co mě potřebují pro své děti.Pracovala jsem v Alzheimercentrum jako pečovatelská.Ve volném čase což mám málo ráda chodím ven,hodně čtu a hlavně se ráda věnuji dětem svým i dětem jiných rodičů.Tato práce mě moc naplňuje a moc mě baví.Děti miluji a travím s nimi každý den.S dětmi si hodně rozumím a děti mě mají rádi, tak jako já je,ať už to jsou miminka nebo předškoláci.Jejich úsměv na tvářích a smích je to nejkrásnější co může být.Nabízím Vám zajištění a kompletní péči o vaše děti.Ráda si s dětmi hraji,vymýšlím různé hry,čtu pohádky,maluji a chodím na procházky.Věřte mi, že vaše děti budou v dobrých rukou.Absolvovala jsem rekvalifikační kurz pro chůvy "DOBRÁ CHŮVA" + první pomoc.Mám certifikát a absolvované osvědčení od Českého Červeného Kříže-První pomoc dětem.Pracovala jsem také ve školce se skupinkou dětí jako chůva,lektorka,učitelka od 1.roku do zahájení povinné školní docházky.Hlídat mohu pokud si budete něco potřebovat vyřídit,zařídit a s dětmi by to bylo složité či namáhavé.Neváhejte mě kontaktovat,odpovídám kdykoliv i večer hned na SMS.Těším se na setkání s Vámi i s Vašimi dětmi. S pozdravem Iveta.☺

Kdy má čas

Dobrý den milé rodiče děti mohu hlídat když si potřebujete něco vyřídit,zařídit co potřebujete a s dětmi by to bylo složité,obtížné,ráda vypomohu a pomohu.Pracovala jsem ve školce se skupinkou dětí jako chůva,lektorka,učitelka od 1.roku do povinné školní docházky.Pracovala a jezdívala jsem jako vedoucí na tábory s dětmi jako zdravotnice.Děti miluji všechny.Děti jsou to nejdůležitější co máme.Momentálně hlídám a starám se o postiženého autistického mentálně nemocného malého retardovaného opožděného chlapečka.Ať se vám všem dobře daří a mějte se krásně.Prázdniny jsou tady,hurá všechny děti už se dočkali.Přeji všem krásné,klidné jarní prázdniny,hodně sluníčka,koupání se i hodně zdravíčka.Dávejte a buďte všichni na sebe moc opatrní a žádné úrazy ať se vám nepřihodí.Užívejte si všichni krásné prazdniny dokud to jen jde.


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

5 let

batolata

5 let

předškoláci

5 let

dětský školní věk

3 roky

náctiletí

1 rok

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem, Problémy s viděním, Problémy se sluchem a Speciální potřeby

Můj nejmladší syn 11 let má (ADHD) - Poruchy pozornosti,poruchy chování,poruchu sluchu,mpulzivita,hyperaktivita,poruchy učení,vadu zraku,vývojovou vadu v oblasti řeči,oční vadu nosí silné brýle,celkové opoždění vývoje,poruchy motoriky,v pásmu (LMR)-lehká mentální retardace a Autista s Pas (porucha autistického spektra) tudíž se mu musím věnovat každý den o to více,je to dítě se speciálními vzdělávacími potřebami.Dochází na Neurologii a psichyatrii. Vše zvládám v pohodě a s úsměvem.☺Můj nejstarší syn 17 ti letý je zcela zdráv.

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Dětem ráda také čtu pohádky.☺Hrajeme různé hry pexeso,černý Petr,člověče nezlob se a mnohem více zábavy a her,stavíme,tvoříme,hrajeme si různé hry,chodíme na hřiště,malujeme si,procházky venku na čerstvém vzduchu atd...Těší mě spokojenost dětí a dětský smích a mám z něj obrovskou radost.

Jazyky

Čeština a Slovenština

Kurzy

Absolvovala jsem rekvalifikační kurz pro chůvy "DOBRÁ CHŮVA" + první pomoc.Mám absolvovaný certifikát Osvědčení od Českého Červeného Kříže ;První pomoc dětem''.

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha-ÚjezdKde také bývám: Praha 11Formanská 43,Praha 11-Újezd u Průhonic