image

150 Kč/hod

  • Kontaktovalo ji už 31 uživatelů
  • Aktivní před 22 dny
  • Odpovídá do: 1 den
  •  VOŠ, OA a SZŠ Domažlice
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
  •  Mytí auta
  • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
  • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Prošla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Vysoká odborná škola teologická a sociální (obor Pastorační a sociální práce).

Více...

Hodnocení

Nikol P.02/06/2020Hlídání dětí - rodič na portále

S Katkou jsem se domlouvala na hlídání, komunikace a domluva velmi rychlá. Ač na hlídání aktuálně zatím nedošlo (slečna by měla dle mého komplikovanou a dlouhou dopravu), tak i nadále byla ochota ze strany slečny K velká a opravdu se mi snažila vyjít vstříct! Jelikož mám zkušenost, že několik hlídaček nedorazí a ani se neomluví. U slečny Katky bych se spolehlivosti a slušnosti z její strany určitě nebála.


Monika V.19/12/2019Úklid domácnosti

Velmi zodpovědná a milá slečna. Skvělá komunikace a domluva. Určitě doporučuji!


O mně

Krásný dobrý den,
jmenuji se Kateřina a studuji vyšší odbornou školu teologickou a sociální v Praze, obor Pastorační a sociální práce, před tím jsem studovala obchodní akademii v Domažlicích, obor Obchodní akademie.
S úklidem mám téměř každodenní zkušenosti, i jsem skoro celé léto u nás ve škole vypomáhala s úklidem.
Mám ráda, když můžu lidem pomoct udělat jejich dům útulnějším a příjemnějším místem, což hezkým úklidem může být dopomoženo.
Váš dům/byt celkově uklidím, vysaji, vytřu, použiji i dezinfekční prostředky, utřu prach, případně pomůžu s uspořádáváním věcí, když budete chtít atd. Jsem tady pro Vás :)

Kdy má čas

!Nově nabízím i samostatné doučování online nebo možnost u Vás nebo u mě. Mohu pomoci s výukou českého jazyka, angličtiny, dějepisu, zeměpisu, přírodopisu, prvouky nebo celkově nějakých všeobecných základů. :)

Teď už začínám zase normálně pracovat, proto, přes pracovní týden jsem v Praze. Do Prahy přijíždím většinou v pondělí k večeru, výjimečně bych mohla udělat výjimku a přijet ten den dříve. Většinou odjíždím domů v pátek, takže to odjíždím z Prahy. Případně by se mohla domluvit výjimka a já bych odjela déle, ale to opravdu jenom výjimečně nebo za příplatek, protože opravdu ráda trávím čas s mojí milovanou rodinou :).
Jsem zdravá a nepozoruji na sobě žádné zdravotní komplikace a snažím se dodržovat zásady hygieny a doporučení vlády (to uvádím hlavně z důvodů probíhajícího koronaviru).
V případě zájmu se určitě neváhejte ozvat. Budu ráda za jakoukoliv zprávu. :)
Mějte se co nejkrásněji, ať se Vám daří a opatrujte se.


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština, Angličtina a Němčina

Angličtina úrovně B2 - jsem tedy schopna ji doučovat a vymýšlet s ní různé kreativní vyučování hrou pro děti všeho věku, dělala jsem i zkoušku průvodcovské činnosti v angličtině a mám z ní maturitní zkoušku; němčina jen základy; čeština - rodný jazyk

Kurzy

licence na průvodcovskou činnost; státní zkoušky z elektronické korespondence

Doporučte hlídačku

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Praha 20Kde také bývám: Domažlice, Plzeňský krajPřes pracovní týden jsem v Praze a o víkendech jezdím domů do Domažlic