image

150 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 12 uživatelů
 • Aktivní před 2 dny
 • Odpovídá do: 3 hodiny
 •  VOŠ, OA a SZŠ Domažlice
 •  Žehlení
 •  Mytí oken
 •  Mytí auta
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Kateřina Č.

 • (1)
 • 20 let

Prošla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Vysoká odborná škola teologická a sociální (obor Pastorační a sociální práce).

Více...

Hodnocení

Monika V.19. prosinec 12:19Úklid domácnosti

Velmi zodpovědná a milá slečna. Skvělá komunikace a domluva. Určitě doporučuji!


O mně

Krásný dobrý den,
jmenuji se Kateřina a studuji vyšší odbornou školu teologickou a sociální v Praze, obor Pastorační a sociální práce, před tím jsem studovala obchodní akademii v Domažlicích, obor Obchodní akademie.
S úklidem mám téměř každodenní zkušenosti, i jsem skoro celé léto u nás ve škole vypomáhala s úklidem.
Mám ráda, když můžu lidem pomoct udělat jejich dům útulnějším a příjemnějším místem, což hezkým úklidem může být dopomoženo.
Váš dům/byt celkově uklidím, vysaji, vytřu, použiji i dezinfekční prostředky, utřu prach, případně pomůžu s uspořádáváním věcí, když budete chtít atd. Jsem tady pro Vás :)

Kdy má čas

Teď mám téměř celý leden volný, takže se dá domluvit mnohem více :).

Jinak normálně (počínaje 27. lednem), přes pracovní týden jsem v Praze. Do Prahy přijíždím většinou k večeru, výjimečně bych mohla udělat výjimku a přijet ten den dříve. Většinou odjíždím domů v pátek, takže to odjíždím z Prahy. Případně by se mohla domluvit výjimka a já bych odjela déle, ale to opravdu jenom výjimečně nebo za příplatek, protože opravdu ráda trávím čas s mojí milovanou rodinou :). Přes pracovní týden, kdy jsem ve škole, tak většinou mohu úterý - záleží jaký je týden, střídá se mi krátký a dlouhý týden, tzn. že jedno úterý mám do dvanácti, druhý mám do čtyř; středy mívám školu buď do třičtvrtě na šest nebo do půl osmý a čtvrtky mám čas tak průběžně přes den, to je různě podle školy, případně pátky dopoledne, jednou za čas i středy dopoledne a občas i dopoledne až odpoledne čtvrtky (podle vzdálenosti od mé školy, kde začínám v šest); nevadí mi být přes noc, nebo pozdě do noci - pokud by nejelo už MHD do školy (Praha Černý Most), tak bych pravděpodobně přespala a jela ráno. :)


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština, Angličtina a Němčina

Angličtina úrovně B2 - jsem tedy schopna ji doučovat a vymýšlet s ní různé kreativní vyučování hrou pro děti všeho věku, dělala jsem i zkoušku průvodcovské činnosti v angličtině a mám z ní maturitní zkoušku; němčina jen základy; čeština - rodný jazyk

Kurzy

licence na průvodcovskou činnost; státní zkoušky z elektronické korespondence

Doporučte hlídačku

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Praha 20Kde také bývám: Domažlice, Plzeňský krajPřes pracovní týden jsem v Praze a o víkendech jezdím domů do Domažlic