image

150 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 30 rodičů
 • Aktivní před 10 dny
 • Odpovídá do: 1 den
 •  VOŠ, OA a SZŠ Domažlice
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 10 dětí
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Kateřina Č.

 • (2)
 • 20 let
 • 4 roky zkušeností s hlídáním

Prošla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Vysoká odborná škola teologická a sociální (obor Pastorační a sociální práce).

Více...

Hodnocení

Nikol P.02/06/2020Hlídání dětí - rodič na portále

S Katkou jsem se domlouvala na hlídání, komunikace a domluva velmi rychlá. Ač na hlídání aktuálně zatím nedošlo (slečna by měla dle mého komplikovanou a dlouhou dopravu), tak i nadále byla ochota ze strany slečny K velká a opravdu se mi snažila vyjít vstříct! Jelikož mám zkušenost, že několik hlídaček nedorazí a ani se neomluví. U slečny Katky bych se spolehlivosti a slušnosti z její strany určitě nebála.


Monika V.19/12/2019Úklid domácnosti

Velmi zodpovědná a milá slečna. Skvělá komunikace a domluva. Určitě doporučuji!


O mně

Krásný a dobrý den Vám přeji,
jmenuji se Kateřina, studuji druhým rokem vyšší odbornou školu teologickou a sociální v Praze, obor Pastorační a sociální práce. Děti moc miluji, je mi s nimi moc dobře a mám je opravdu ráda. Už od dětství jsem si pročítala knížky o tom jak být dobrá matka, jak udělat dítě šťastné a takové různé rady. Myslím, že mám pro děti dar a že i ony mne mají rády, že si tak navzájem přirosteme k srdíčku.
Přes pracovní týden přebývám v Praze (kde studuji), takže jsem více méně dostupná všude a nevadí mi práce i pozdě večer, či případně počkat do noci než se vrátíte, či do ráno, prostě jen abych stihla druhý den ráno školu :).

Co se mých zkušeností týká, tak na škole se toho hodně naučím, jak se dobře starat o lidi, včetně dětí, plus k tomu všechny ty praxe :) a zároveň jsem vypomáhala na příměstském táboře a pár měsíců jsem i vedla děti (ve věku prvního stupně) na jednom křesťanském kroužku, který byl zaměřený na rozvoj osobnosti dítěte a celkově aby si to dítě mohlo užít skvělý čas :). Plus jsem vždycky byla obklopena spoustu dětmi, pro které jsem tu byla a stále jsem a vždy když něco potřebují, tak tu pro ně jsem, něco jako jejich velká sestra nebo taková ta hodná teta :).

Bude mi obrovskou radostí a ctí pohlídat Vaše drahé poklady, udělám pro ně a pro Vás maximum, co jen budu moct.

Jak už jste možná mohly poznat z mé školy nebo mé praxe, tak jsem věřící, jsem křesťanka. Víra je pro mě velmi důležitý aspekt mého života. Mým takovým osobním cílem je sloužit Bohu a pomáhat lidem a zároveň pomáhat lidem objevovat, že každý má svou obrovskou hodnotu a že naše názory, starosti, radosti a myšlenky jsou důležité, že my jsme důležití. Ale nebojte, nejsem žádný fanatik, který by Vám snad něco chtěl cpát nebo Vám něco, co by Vám bylo nepříjemné říkat, toho se nemusíte vůbec bát, mám lidi moc ráda a vážím si každého člověka.

Když si mě vyberete za hlídačku Vašich drahocenných dětí, nebudete litovat, postarám se o ně jako by byly moje vlastní, udělám pro ně všechno co jen bude v mých silách.

Děkuji moc, že jste mi věnovali svoji pozornost a Váš drahocenný čas k přečtení toho co chci říct, moc si toho vážím. Mějte se co nejúžasněji. Děkuji <3

Kdy má čas

!Nově nabízím i samostatné doučování online nebo možnost u Vás nebo u mě. Mohu pomoci s výukou českého jazyka, angličtiny, dějepisu, zeměpisu, přírodopisu, prvouky nebo celkově nějakých všeobecných základů. :)

Teď už začínám zase normálně pracovat, proto, přes pracovní týden jsem v Praze. Do Prahy přijíždím většinou v pondělí k večeru, výjimečně bych mohla udělat výjimku a přijet ten den dříve. Většinou odjíždím domů v pátek, takže to odjíždím z Prahy. Případně by se mohla domluvit výjimka a já bych odjela déle, ale to opravdu jenom výjimečně nebo za příplatek, protože opravdu ráda trávím čas s mojí milovanou rodinou :).
Jinak teď už nemám vyučování, ale máme zkouškové období, proto jsem zatím časově velmi flexibilní a mohu tak od úterý (případně od pondělí) do pátku každý den. V případě hlídání dětí nebo mazlíčků, mohu i přespat nebo být pozdě do noci (jediná podmínka je, abych se pak nějak dostala na místo mého ubytování).
Jsem zdravá a nepozoruji na sobě žádné zdravotní komplikace a snažím se dodržovat zásady hygieny a doporučení vlády (to uvádím hlavně z důvodů probíhajícího koronaviru).
V případě zájmu se určitě neváhejte ozvat. Budu ráda za jakoukoliv zprávu. :)
Mějte se co nejkrásněji, ať se Vám daří a opatrujte se.


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

žádná zkušenost

batolata

1 rok

předškoláci

4 roky

dětský školní věk

4 roky

náctiletí

4 roky

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Problémy se spánkem, Problémy s viděním, Problémy se sluchem a Speciální potřeby

Vzhledem k mé praxi a zkušenostem z brigád, kde jsem pracovala hodně s postiženými lidmi - poruchy autistického spektra, dětská obrna, poruchy zraku a sluchu, problémové děti, hyperaktivní děti atd. mi nedělá problém, když by mělo Vaše dítě nějakou zdravotní indispozici, určitě to společně zvládneme :), pro Vaše miláčky se na maximum vynasnažím udělat to nejlepší.

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

hraní divadla, vyprávění pohádek, pomoc s doučováním, aktivizační cvičení, vzdělávací hry, sportovní aktivity, poznávací aktivity, hraní na kytaru, zábavné focení pro děti - zaznamenávání Vašich drahých pokladů, společné tvoření, vyrábění, rozvíjení sociálních dovedností, můžeme společně zkoušet péct a vařit (samozřejmě podle věku dítěte) nějaká jednoduchá dobrá jídla atd. :)

Doučování dětí

Český jazyk

Angličtina

Individuální
celková příprava

Jazyky

Čeština, Angličtina a Němčina

Angličtina úrovně B2 - jsem tedy schopna ji doučovat a vymýšlet s ní různé kreativní vyučování hrou pro děti všeho věku, dělala jsem i zkoušku průvodcovské činnosti v angličtině a mám z ní maturitní zkoušku; němčina jen základy; čeština - rodný jazyk

Kurzy

licence na průvodcovskou činnost; státní zkoušky z elektronické korespondence

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 20Kde také bývám: Domažlice, Plzeňský krajPřes pracovní týden jsem v Praze a o víkendech jezdím domů do Domažlic