image

300,00Kč/hour

  • 68 users have already contacted her
  • Booked repeatedly
  • Activity about 8 hours ago
  •  Štřední odborná škola, Jindřichův Hradec
  •  ironing
  •  cleaning windows
  •  Car cleaning
  • Verified cell phone and email via mojeID
  • Verified cell phone, e-mail and address via mojeID
Languages

Personal interview

more about Verification centers and verification process

Clean criminal record, ID archived

Verified education and certificates

Střední odborná škola Jindřichův Hradec, obor Cestovní ruch.

More...

Reviews

Moira C.09/08/2021Cleaning

Kristýna is a very thorough and attentive cleaner. She works very hard and does an excellent job. We are very happy with her work. and she is a very nice and ethical young lady. She had quite a challenge because our flat had not been properly cleaned for a year because I had a stroke and I have limited mobility. Her English is very good, although like most Czechs she apologized because she doesn't think it is very good. I can assure you Her English is much better than my very limited Czech.


Andrea K.25/06/2021Cleaning

Tak uklizeno, jako bylo po odchodu slečny Kristýny, u nás ještě nebylo :)! Velká spokojenost.


Zdenka S.14/06/2021Cleaning

Slečna Kristýna u nás byla dnes poprvé uklízet. Ráno poslala potvrzující SMS, že je již na cestě a přišla naprosto přesně dle domluvy. Je velmi pečlivá a precizní. Uklízela i tam, kde já běžné neuklizim:) Velmi rychle si také získala naší 2letou dceru. Rozhodně budeme v další spolupráci nadále pokračovat.


About me

Mám ráda čistotu, pořádek a harmonii. Naše rodina podniká v oblasti úklidu a tak mám dlouhou průpravu. Ráda se postarám o běžný úklid celé domácnosti a vše s tím spojené, ale také o případné uspořádání skříní, dětského pokoje atd. na základě požadavků. Zajistím různé objednávky či koordinaci řemeslníků, čistírny a drobné pochůzky v rámci péči o domácnost. Mé předchozí zkušenosti od roku 2005 jsou především z oblasti personalistiky, projektového řízení a zákaznické péče, lze tedy využít i tyto mé přednosti :) Těším se na Vaše dotazy a rezervace :)

Availability

Časy je možné sjednávat dle domluvy. Prosím o kontaktování před zadáním rezervace. Cena za úklid je v rozpětí 280 Kč do 350 Kč za hodinu, záleží na lokalitě a rozsahu prací.


Current calendar is not availaible

Languages

Anglický jazyk-mírně pokročilá úroveň

Where clean:

Primary city: Praha 3