image

160,00Kč/hour

  • 230 users have already contacted her
  • Activity 8 days ago
  • Response time: 5 hours
  •  Střední obchodní s maturitou
  • First Aid Certificate
  •  ironing
  •  cleaning windows
She attended the first aid course with certificate.
Languages

Jana V.

  • (3)
  • 62 years
  • Covid-19 vaccine

Reviews

Eva T.16/10/2018Cleaning

Paní Janu jsem našla zde na Hlídačkách a hned jsme si padly do oka. Je velice milá, pracovitá, samostatná a hlavně je znát, že má letité zkušenosti i s dětmi, i s vedením domácnosti. Nic jí nemusím vysvětlovat a složitě ukazovat, čehož si cením nejvíc. Spolupráce s ní mi šetří drahocenný čas, jsem s ní opravdu maximálně spokojená.


Alica S.12/05/2017Babysitting - via this platform

Paní Jana se přihlásila na můj inzerát. Na první schůzku se nemohla dostavit kvůli nemoci, což chápu. Na další proto, že si těsně před ní vzpomněla, že si musí vyzvednout řidičák (přepokládám, že ŘP vydávají průběžně ve více termínech). Pak mi volala, abyh si našla někoho jiného. Musela jsem svůj praocvní program několikrát měnit, abych se jí přizpůsobila. Považuji tento přístup za neseriózní.


Monika P.21/04/2017Cleaning

Paní Jana u nás teprve začíná. Na prvním setkání je přijemná, každé další je milejší a milejší. :-) Úklid je dle mých požadavků a ještě dobře poradí s dovybavením domácích vychytávek. Snaží se vše dělat velmi důkladně. Doporučuji.


About me

Jsem Jana, i když jsem byla do rodin vždy přijata na hlídání dětí, tak jsem se stala současně i hospodyňkou.
V 1.rodince jsem měla na úklid 120 m čtver., v 2. rodince pražskou vilku, pražský a horský byt. Ráno po příchodu jsem si vždy uklidila kuchyň po večerním provozu rodinky, ustlala a urovnala ložnice. Pokud bylo pondělí, po tomto základním úklidu jsem dělala velký úklid. Ale ze všeho nejdříve jsem stáhla ložní povlečení, vybrala všechny prádelní koše, roztřídila a celý den prala. V úterý jsem měla zase žehlící den. Hlavně bylo důležité se věnovat správně praní pánských košil a následné kvalitní žehlení. Šla jsem úklid po patrech, od shora dolů. WC, koupelny, ložnice, utírání prachu, leštění skel v pokojich. Luxování, vytření mopem, rohy nebo kam jsem se nedostala mopem, klek a rukama. Vynášení košů. Zalēvání a ošetření květin. Pak přišly na řadu chodby, terasa, jednou za čas garáž. Přitom jsem i vařila. Protože sem pracovala 10-15 hod. denně, měla jsem pátky volné. Tudíž než jsem večer odešla ještě jsem udělal vše nutné, co nevydrželo z pondělního úklidu. Harmonogram prací jsem měla zmáknutý, protože jsem měla k tomu i péči o děti.

Availability

Vážení rodiče, ráda bych našla rodinku, která potřebuje odpoledni a večerní péči (PO-ST včetně) pro své ratolesti. Jsem certifikovaná chůva. Ráda i vařím a žehlím . Těšīm se na spolupráci. S pozdravem Jana.
PS. Mohu i na dlouhé procházky s pejsky včetně pėče. Mám ráda i kočičky. Obojí mám doma.


Current calendar is not availaible

Languages

Czech and Slovak

Maturita z ruštiny, ale asi bych se postupně dostala do němčiny. Ráda poslouchám slovenštinu.

Certification

Certifikovaná chůva O-15 v rámcì toho kurz 1. Pomoci

Where clean:

Primary city: PrahaWhere am I available too?: Kladno, Středočeský kraj