Lucie
38 reviews
 • 3 years experience
 • 38 years
 • Ostopovice
 • She has already been contacted by 283 parents
 • Booked repeatedly
 • Activity about 16 hours ago
 • Response time: 2 hours
 •  SOU obchodní
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: up to 20 hours/week
 •  I have a place for babysitting
 •  I babysit at parents' place
 •  I have a car
 •  I can take kids by car
 •  she can babysit 1 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Travel for Vacations
 •   Overnights
 • Attented online first-aid course focused on children from OS Czech Red Cross Prague 1
Languages

Lucie Ž.

250 Kč/hour

 • (38)
 • 38 years
 • 3 years experience

Clean criminal record, ID archived

Verified education and certificates

Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky - osvědčení

Verified e-mail and phone number

Verified address

you will get access to the full detail of the verification

More...

Reviews

Alena D.27/07/2023Pet care

Slečna Lucie hlídala dva týdny moji fenku a všechno proběhlo naprosto skvěle, každý den jsem dostávala fotografie nebo videa, abych viděla, že je pejsek v pořádku. Domluva proběhla bez jakýchkoliv problémů, vše na sto procent, díky tomu jsem si užila dovolenou v klidu a bez výčitek, že můj pejsek někde teskní. Děkuji moc a moc. Alena


Petra N.09/06/2023Pet care

Lucka nám hlídala fenku na prodloužený víkend. Byli jsme moc spokojení. Posílala nám pravidelně fotky a fenka měla spoustu prostoru k běhání a hraní, bylo o ni dobře postaráno. Děkujeme :)


Šárka I.18/05/2023Pet care

Slečna Lucie nám hlídala týden dvě fenky čivavy. Domluva, hlídání, informace v průběhu pobytu - foto a zpráva o spokojenosti čivav. Všechno velmi dobře fungovalo. Čivavy spokojené a my také. Slečnu mohu z naší zkušenosti velmi doporučit. Hodná a velmi vstřícná s pochopením co pejsek potřebuje!


Iva H.11/05/2023Pet care

Lucka reagovala velice rychle na akutní poptávku na druhý den, Fíka pohlídala - při předávání vypadal velice spokojeně, dovezla mi ho kam jsem potřebovala večer :-)
Děkuji


Martin S.05/02/2023Babysitting - via this platform

Lucka nam strazila 4 rocneho syna, maly bol z nej doslova nadseny, ani nechcel, aby isla domov, dalej by sa s nou hral. Vie to velmi dobre s detmi, je empaticka, prijemna a navyse mobilna - ma auto, takze pride kam treba, co je super. Takze odporucame vsetkymi 10 prstami a pri najblizsej ceste do Brna jej sluzby vyuzijeme opät.


Jiří G.05/12/2022Pet care

Lucka je úžasně citlivá a obětavá holka a dobrota z ní přímo vyzařuje. Má prostě ráda přírodu a vše co v ní je, cítí se všemi tvory, se kterými se setká a snaží se, aby byli šťastní. V péči o ně je opravdu profesionálka s citem pro individuální přístup. Několikrát nám hlídala našeho 9-ti letého bázlivého pejska závisláčka se slabou epilepsií, který ještě nikdy nebyl ani chvíli bez nás. Měli jsme brovské obavy, ale už při prvním setkání si náš mazlíček Lucku zamiloval a klidně s ní šel sám na obhlídku její zahrady. Za nikým nikdy nešel, vždy se spíš schovával za nás, nebo štěkal. Ale s Luckou se vůbec nebál - ta zvířátka to dobro v člověku prostě dokážou poznat. Na další hlídání už se dokonce těšil, bylo vidět, že mu je s Luckou dobře. Vždy jsme si ho přebírali spokojeného. Lucku můžeme vřele doporučit. Takový člověk je v dnešní společnosti veliká vzácnost.


Olesia B.31/10/2022Pet care

Slečna Lucie hlídala u sebe doma 5 dnů/ 4 noci naši 11-letou fenku, která trpí úzkostnými stavy, strachy, depresi. Už asi 3 roky nemohli jsme s dětmi nikam společně na dovolenou protože byl problém : a co s ni? Už když pouze jdeme do prace, tak se celá třese. Nezůstane s nikým- mysleli jsme si. Ale Lucie našla cestičku k její srdíčku, získala její důvěru a potom už jen k nám letěli fotky jak spolu jsou venku, hrají se a spí. A z těch fotek jsem cítila klid. Jsem velmi vděčná Lucii za pomoc, hned jsme rezervovaly další termín a mužů její služby každému doporučit .


Olšová O.24/10/2022Pet care

Slečna (milá a príjemná) nám dávala v septembri pozor na psíka počas dovolenky, 7 dní. Všetko prebehlo v najlepšom poriadku. Denne zasielala videá a fotky, písali sme si, takže som mala dušu na pokoji, a mohla si užiť dovču :) Vrelo slečnu doporučujem a určite keď niekde pocestujeme, využijem opäť jej služby.


Michaela B.15/10/2022Pet care

Paní hlídala naše tři kočičky cca týden. Byla ochotna chodit i 2x denně. Kočičky byly moc spokojeny :) Určitě doporučuji a využijeme zas :)


Petra Ç.27/08/2022Pet care

Paní hlídala naší kočku v průběhu naší dovolené. Aktivně si s ní hrála, posílala hromadu fotek i videí a dokázala se zbavit i sršně, který se dostal do bytu :) vřele ji mohu doporučit.


Jana H.22/08/2022Pet care

Slečna u sebe hlídala 2 týdny našeho 14-letého pejska se specifickými potřebami (vzhledem k jeho věku). Vše proběhlo bez problémů, dostali jsme i spoustu fotek a pejsek byl spokojený. Hodláme se na ni obrátit i do budoucna.


Veronika P.16/08/2022Pet care

Velmi doporučujeme a rádi znovu hlídání využijeme. 👏🏼


Jakub Ž.23/07/2022Pet care

Se slečnou Lucí je radost spolupracovat. Starala se nám dva dny o našeho zlatého retrívra a vše bylo v naprostém pořádku. Domluva hlídání byla rychlá a efektivní. O pejska bylo skvěle postaráno. Mohu vřele doporučit!


Marek Č.14/07/2022Pet care

Slečna Lucie hlídala 10 dní našeho pejska. S jejím přístupem jsme byli velmi spokojení. Je příjemná, spolehlivá a se zvířaty to umí. Pravidelně nám posílala fotky a videa jak se mu daří. Můžeme ji jen doporučit. Pokud bude příležitost, rádi ji opět oslovíme.


arpad05/07/2022Pet care

Lucie was looking after our dog for 2 days. Everything was perfect, we received lot of pictures during his stay, and we got back a very happy dog :)


Aneta K.18/06/2022Pet care

Slečna hlídala 5mesicni štěně vše proběhlo bez problémů, Kira vypadala spokojeně. Celý den mi byly posílány fotky, tak jsem měla jistotu, že jde vše tak jak má. Vřele doporučuji ☺️


Tereza J.16/06/2022Pet care

Lucie hlídala naše dvě psice, vše zvládla na jedničku


Martin P.06/06/2022Cleaning

Slecna Lucie mi jednorazove pomohla s úklidem a to zahrady a pergoly. Byl jsem natolik spokojen, ze jsme se dohodli na pravidelném úklidu. Není co vytknout. Je pecliva, svedomita a pracuje lépe než jsem čekal. Martin


Zdeněk M.20/04/2022Pet care

Vše proběhlo dle domluvy, se zvířaty to evidentně umí, doporučujeme.


Bahulíková P.14/04/2022Pet care

Byla jsem spokojená, vše proběhlo dle domluvy. Prubezne mi přišlo i pár fotek,jak se naš pejsek má,což bylo velmi pozitivní. Doporučuji 😉


Dagmar C.15/02/2022Pet care

Slečně Lucii jsem svěřila na tři dny svou fenku trpasličího pudla. Mé obavy z toho, jak bude moje malá "závislačka" odloučení ode mne zvládat, se ale rychle rozplynuly už při prvním kontaktu mé fenky s Lucií. Jako by ji už dávno znala! :-) Lucie mně pak dokonce průběžně posílala fotky i video, takže jsem mohla vidět, jak je má pudlinka v báječné pohodě. Takže za mně,... rozhodně slečnu Lucii vřele doporučuji a já sama jejích služeb velmi ráda znovu využiji.


Jan D.10/01/2022Babysitting - via this platform

Lucka je super teta na hlídání - pečlivá, proaktivní, profesionál. Náš 5tý syn si ji hned zamiloval. Když bylo cokoli potřeba, dohodli jsme se během minuty na WhatsApp. Syn už přes den nespí, ale po cestě domů usnul v první zatáčce, jak byl plný dojmů. 👍😄 Velké díky. Byla to naše první zkušenost s hlídáním mimo domov a můžu jen doporučit.


Radim O.08/01/2022Babysitting - via this platform

Lucii si děti hned zamilovaly. Lucie zvládá hlídat dvě malé děti, což je super. Je dochvilná a velmi rychlá v domluvě a v komunikaci. Celkově se nám s ní velmi dobře spolupracuje. Děti se na ni vždy těší. Respektuje naše pravidla výchovy, ale má svůj vřelý vztah k dětem, takže nečeká na informace o tom, co by měla dělat, ale ráda s nimi aktivity vymýšlí. Co je mi sympatické, že "s tetou se nekouká na telku :)". Jsme rádi, že jsme narazili právě na Lucii :)


Павел Г.09/01/2022Pet care

Lucie hlídala naše kočky celé tři týdny. Lucie je velmi zodpovědná, dokázala se spřátelit s našimi kočkami. Celou dovolenou jsme byli spokojeni.


Apostolos K.30/12/2021Pet care

Pejska jsme dali na 2 dny k paní Lucii. Byla moc hodná a poslala nám fotky z jejich společných chvil. Moc ji doporučujeme!


Gabriela Š.22/12/2021Babysitting - via this platform

Lucka je velmi sympatická, flexibilní a spolehlivá. Hlídala naše dva syny a spokojenost panovala na obou stranách - jak u mě, tak u synů. Lucka si svým optimistickým a vstřícným přístupem syny rychle získala a čas strávený s ní pro ně byl příjemný a zábavný. Ráda Lucku doporučuji dál.


Naďa S.13/12/2021Babysitting - via this platform

Slečna Lucka je naprosto skvělá. Je na ni maximální spolehnutí. Snaží se vždy vyjít vstříc. Se synem, který je na mě velmi fixovaný to opravdu umí a dokáže si poradit s každou situací. Vřele ji doporučuji!


Taková J.19/11/2021Babysitting - via this platform

Slečnu Lucii mohu jen dál doporučit, jsem s ní velmi spokojená vždy dodrží čas a mé požadavky,je stoprocentně spolehlivá 👍 Nejlepší teta chůva co jsem pro dceru mohla sehnat 🙂


Jana S.10/11/2021Senior care

Slečna Lucie mi pomohla s opatrováním mého handicapovaného manžela a pomocí a úklidu domácnosti v době mé dovolené. Denně mě informovala a zvládla i složitou nenadálou situaci. Díky Lucii jsem si mohla chvíli odpočinout a načerpat sil. Mohu jen doporučit!


Zuzana B.22/10/2021Babysitting - via this platform

S Lucií jsme byli domluveni, že nám v případě potřeby pohlídá syna. Celou dobu nám byla k dispozici na telefonu, ochotná syna přijet pohlídat i v noci. Při osobním setkání byla moc milá, dochvilná, s dětmi to umí. Pokud budu v budoucnu potřebovat pro syna hlídání, určitě se na ni zase obrátím.


Petr H.22/10/2021Babysitting - via this platform

Lucie je skvělá, s dětmi to prostě umí. Malá (16 měsíců) ještě nikdy před tím nebyla hlídaná cizím člověkem, ale půldenní hlídání si evidentně užila. Lucie pravidelně posílala fotky. Navíc má dobře vybavenou herničku, řídí a má auto.. Domluva na proběhla dva dny předem, jsem rád i za tuto flexibilitu. Doporučuji.


Dana W.14/10/2021Babysitting - via this platform

Paní Lucie hlídala mého 6leteho syna. Přišla včas, domluva byla v pořádku, se synem zvládla i úkoly, dala jej spát. Syn byl spokojený a ptal se, kdy teta přijde znovu 🙂


šárka k.11/09/2021Pet care

Lucie je dochvilna, mila, empaticka, spolehlivá. Zvládá na výbornou venceni meho pejska. Když něco neví, zeptá se, což velice kvituji. Lucii mohu velmi doporucit.


Anna G.09/09/2021Babysitting - via this platform

Pani Lucia k nam chodi strazit nasho dvojrocneho syna. Hned od zaciatku si k nej vytvoril dobry vztah a uz na druhy den sa tesil na jej prichod. Pristupuje k nemu s citom a vidiet ze ma skusenosti. Prichadza k nam vzdy na minutu presne. Odporucam :)


Hana N.24/08/2021Babysitting - via this platform

Lucka pravidelně dochází hlídat našeho 10 měsíčního syna na několik hodin většinou 1x týdně, od prvního kontaktu si ji oblíbil. Naslouchá jeho potřebám, rozvíjí jeho schopnosti, má pozitivní přístup, syn je spokojený, smějí se spolu. Lucka se snaží skloubit hlídání ve více rodinách ke spokojenosti všech.


Cedric14/08/2021Pet care

Lucie took great care of my dog for 10 days. She is friendly and I highly appreciated the regular updates and photos/videos. My dog looked very happy during his stay, and the environment is perfect for dogs.


Václav H.02/05/2021Babysitting - via this platform

Lucie nám naši 5 letou dceru hlídala pravidelně. Vždy to zvládla skvěle, i když to nebylo jednoduché.
Nemohli jsme si na nic stěžovat. Lucii můžeme doporučit, pokud jsou nějací rodiče nerozhodni.
Habartovi


Danuše W.09/02/2021Senior care

Paní Lucie mě zavezla a doprovázela k lékaři. vše měla dopředu připraveno, je spolehlivá, pozorná a samostatná. Měla jsem na ni velké štěstí, jsem po operaci kyčle a rodina je daleko, určitě s ní budu ráda spolupracovat. Mohu vřele doporučit. D. Wranová


About me

Dobrý den, hlídání dětí se momentálně věnuji už méně, ale v případě zájmu se mě nebojte oslovit :-)

Mám osvědčení o získání profesní kvalifikace: Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky (69-017-M)

Těším se na Vaši zprávu a Vaše děti :-) Teta Lucka

Availability

vše je na domluvě :-)Calendar last updated before 4 days

General Experience

infants

2 years

toddlers

3 years

preschoolers

6 years

schoolers

6 years

teens

6 years

Special Experience

Hyperactivity

Skills and Hobbies

Singing/playing musical instrument, Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

krasobruslení, lyžování, plavání

Languages

Čeština, Russian, and Slovak

Certification

Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky (69-017-M)

photos

Where babysit

Primary city: Jihomoravský » Šlapanice » Ostopovice, Jihomoravský kraj » OstopoviceWhere am I available too?: BohuniceBrno - Starý Lískovec, Nový Lískovec, Bohunice, Kohoutovice, Žebětín, Štýřice, Moravany, Troubsko, Nebovidy, Střelice, Bosonohy, Popůvky a další blízké okolí Ostopovic.