Jana
9 reviews
 • 20 years experience
 • 54 years
 • Mladá Boleslav
 • She has already been contacted by 137 parents
 • Activity 14 days ago
 • Response time: 4 hours
 •  střední ekonomická škola
 •  UK,paed uč.1.stupně
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: up to 20 hours/week
 •  I have a place for babysitting
 •  I babysit at parents' place
 •  I have a car
 •  I can take kids by car
 •  she can babysit 4 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Travel for Vacations
 •   Overnights
 •   Groups of kids
Languages

Jana P.

200 Kč/hour

 • (9)
 • 54 years
 • 20 years experience
 • Covid-19 vaccine

Clean criminal record, ID archived

Verified education and certificates

2 semestry na Pedagogické fakultě Karlovy univerzity, roční praxe jako vychovatelka na ZŠ, roční praxe jako učitelka na I. stupni ZŠ, kvalifikační kurz pro osobní asistenty (součástí první pomoc), kurz integrace žen na trhu práce, absolventka 1. stupně REIKI (Feng-šuej), ŘP sk. A, B od ledna 1985 - aktivní řidič, živnostenský list - péče o dítě od narození

Verified e-mail and phone number

Verified address

Verified identity

you will get access to the full detail of the verification

More...

Reviews

Magda M.18/11/2020Babysitting - via this platform

Paní Jana hlídala nejdřív naši dceru od 1 roku do 2,5 let a pak následně našeho syna od narození dodnes. Nejvíce si na ní cením, že se na ni můžu stoprocentně spolehnout. Je moc milá, opatrná a zodpovědná. Je trpělivá a ráda si s dětmi hraje. Jsme moc rádi, že ji máme. :-)


Hana Z.02/11/2020Babysitting - via this platform

Paní Jana u nás pravidelně hlídala napřed staršího syna od 1 roku a nyní mladšího syna prakticky od narození. Jsme s ní velmi spokojení, je spolehlivá, dochvilná, maximálně se snaží vyjít vstříc našim potřebám a s dětmi to umí. Když jsou s ní, mám jistotu, že je o ně dobře postaráno. Velmi paní Janu doporučuji.


LUCIE B.31/10/2020Babysitting - via this platform

Paní Jana mi občas hlídá mladšího syna od jeho 4 měsíců (teď je mu 9m) a jsem s ní velmi spokojena. Vydrží jí spát v kočárku i 2 hodiny :) cením si, že s ním chodí ven i za nepříznivého počasí. Domluva s ní je vždy velmi dobrá, pokaždé se mi snaží vyjít vstříc. Má v sobě hodně pozitivní energie a poradí si i s náročnými situacemi. Vřele ji ostatním maminkám doporučuji.


Lenka T.30/10/2020Babysitting - outside this platform

Paní Janu známe devět let, kontakt jsme dostali tenkrát od známých na doporučení.
Hlídala postupně všechny 3 naše syny (asi od 8-12m) většinou 1x týdne dopoledne, často i 2 najednou. Kluci se vždycky těšili, že budou modelovat, tvořit, stavět z lega, dělat bábovky na pískovišti, procházky na hřiště... opravdu se jim hodně věnovala.
Teď jsou už kluci ve školce a škole, chodí hlídat občas odpoledne, večer.
Je moc spolehlivá, hodná, vstřícná, určitě neváhejte její služby využít. Vždy se nám snažila časově přizpůsobit.


Gabriela S.29/10/2020Babysitting - outside this platform

Jana hlídala naše dvě děti ( 20 měsíců a 5 let) celkem tři měsíce před začátkem školního roku. Děti s ní trávili 1 - 2x celý den v týdnu a vše probíhalo naprosto úžasně. Často na nás čekal nějaký výrobek, byla velmi starostlivá a spolehlivá. S dětmi trávili čas doma, na zahradě, hřišti i v bazénu. Často jen tak napsala zprávu, či poslala fotku a my věděli, že je vše v pořádku. Janu jednoznačně doporučuji.


Juroskova14/06/2018Babysitting - via this platform

Komunikace byla v pořádku.


Simona M.11/01/2016Babysitting - via this platform

Paní Jana mi pravidelně vodí dceru na taneční kroužek a jsme s ní moc spokojeni. Je dochvilná, spolehlivá, dcera si ji oblíbila a já jí mohu důvěřovat. Je pro mě důležité vědět, že je o dcerku dobře postaráno, i když já zrovna sedím v práci. Dává mi pokaždé vědět, že je dcera v pořádku na místě, také mě informuje o všech zprávách pro rodiče před začátkem kroužku a dokonce dceři v rychlosti před tancem plete úhledné copánky :-)
Vřele doporučuji paní Janu všem rodičům!


Jitka R.15/09/2015Babysitting - outside this platform

S hlídačkou jsme byli velmi spokojeni. Je spolehlivá a flexibilní, snaží se vyjít vstříc časovým požadavkům. S dětmi to dobře umí, mají ji rády. Zvládne i víc dětí najednou.

Hlídačku bychom určitě doporučili.


Jitka R.28/06/2015Babysitting - via this platform

pani Jana nam hlidala pravidelne prvni dceru,nyni ji rada a bez jakychkoliv obav sverim i druhou dceru,obcas hlida obe najednou. je velmi pecliva,vstricna a hlavne trpeliva,holky ji maji rady a to je pro nas nejdulezitelsi,dekujeme ;-)


About me

I am nanny 15 years ago,I have two children- my doughter Monika is 29 yaers,my son Michal is 24 years old.I like music,dancer,swimming,skiing,walker,reading,nature,health life style :-)

Availability

Od ledna hlídám od pondělí do pátku v Mladé Boleslavi do 13.h a jsem k dispozici odpoledne a večer v okolí MB,o víkendech mohu i do vzdálenějších vesnic nebo měst ve Středních Čechám dle domluvy.


Current calendar is not availaible

General Experience

infants

15 years

toddlers

15 years

preschoolers

15 years

schoolers

15 years

teens

15 years

Special Experience

Diabetes, Asthma, Hyperactivity, Care for Sick Children, Food Allergies, Sleep Disorders, Hearing Impaired, and Special needs

Skills and Hobbies

Singing/playing musical instrument, Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

Tutoring children

Czech language

Individual
general preparation

Languages

Czech, English, Russian, and Slovak

Angličtina,Ruština a Slovenština pasivně

Certification

Kvalifikační kurz pro osobní asistenty v Hewer-pracovník v sociálních službách,Feng shui,Reiki,kurz červeného kříže on line a proškolení v hlídací agentuře bibo s.r.o.

photos

Where babysit

Primary city: Mladá Boleslav, Středočeský kraj