image

220.00Kč/hour

 • 37 parents contacted her
 • Activity 13 days ago
 • Response time: 5 hours
 •  SOU
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: up to 20 hours/week
 •  I babysit at parents' place
 •  I have a car
 •  I can drive a car
 •  I can take kids by car
 •  she can babysit 2 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Travel for Vacations
 •   Overnights
 • Verified cell phone and email via mojeID
 • Verified cell phone, e-mail and address via mojeID
Jazyky

Petra Z.

 • (5)
 • 44 years
 • 20 years experience

Reviews

Mária S.25. January 20:25Babysitting - via this platform

S Petrou som bola maximálne spokojná, Hlídala syna nejdriv jednou tydne od 9 mesicu a nasledne 2xtydne vyzvedavala ve skolce. Petra ma s hlidanim bohate skusenosti a ma paradni prostory (ja sama by som sa rada vratila do detskych let a zahrala sa v jejim pokoji plnym hracek :)) Navic je flexibilni a da se s ni domluvit i na posledni chvili. Doporucujem!


Barbara L.24. July 10:28Babysitting - via this platform

Petra has been taking care of my son since he turned 7 months. I leave him with her with a great feeling that he is well taken care of and also enjoys a playful and fun day with her. For parents who are looking for a secure and fun place for their little ones, I can only recommend Petra!


Zuzana H.24. June 8:49Babysitting - via this platform

Petra je velice milá a hodná hlídačka. Každý den syna ve škole vyzvedla a hlídala celé odpoledne. Syn byl velice spokojený, prý je u Petry mnohem lépe než v družině. Ani jednou se u Petry nenudil a já jsem byla v klidu, protože Petra je opravdu velice spolehlivá. Kéž by ve školách a školkách byly paní učitelky jako je hlídačka Petra. Opravdu doporučuji, veliká spokojenost byla i ze synovi strany. Nechtěl odpoledne ani domů. Takže 100% spokojenost, nemám, co vytknout.


Ludmila C. 5. February 19:53Babysitting - via this platform

Petra je skvělá. Lidská, milá, sympatická, ochotná, vstřícná. Dům má vybavený lépe, než kdejaká školka a děti jsou u ní moc spokojené. Jsme moc rádi, že jsme na ni na Hlídačkách narazili a doufáme, že jim to s naší dcerou vydrží co nejdéle. Spokojenost veliká. Doporučujeme!


Hana Ž.16. December 18:42Babysitting - outside this platform

Petra je moc milá a spolehlivá teta. Má výborný vztah k dětem a dobře vaří. Mohu vřele doporučit hlídání u ní doma, neboť byt má zařízen v tak baby-friendly stylu, že moje děti nechtěly vůbec odejít :)


About me

Zdravím milí rodičové,
jmenuji se Petra , mám 2 děti, (23 a 8 let), v současné době studuji SOŠ obor sociální činnost.
Mám velmi bohatou zkušenost s péčí mě svěřených dětí (od 3měsíců-7let, také již 2krát s dvojčaty a s dětma v NRP), čistý TR, loajálnost, spolehlivost, trpělivost samozřejmostí. Hlídání a péče akutní i pravidelná. Právě s vaším dítětem mohu objevovat svět, nová slova a dovednosti. Pro konkrétní informace mě bez obav kontaktujte.
Je radost podporovat dětskou individualitu a zvídavost.
Něco navíc :
Je možné se mnou konzultovat, jak pečovat o novorozence a jak pracovat s dětmi, které k vám přišly trochu jinou cestou(adopce, pěstounská péče).

Availability

volnou kapacitu budu mít od září 2019Calendar last updated before 13 days
Loading calendar...
Loading calendar...

General Experience

infants

6 years

toddlers

6 years

preschoolers

8 years

schoolers

6 years

teens

no experience

Special Experience

Autism Spectrum Disorder, Asthma, Hyperactivity, Care for Sick Children, Food Allergies, and Sleep Disorders

Poruchy chování, spánku, sebepřijetí, přijetí členů rodiny spojené s deprivací ( deprivace=narušení jistot, se projevuje u dětí, které jsou adoptované, v pěstounské péči, ale i u dětí, které z mnoha různých důvodů žijí ve střídavé péči rodičů a pod.). Velice dobře se postarám o děti, bázlivé, úzkostlivé, které si špatně zvykají na nové věci, lidi, prostředí.

Skills and Hobbies

Singing/playing musical instrument, Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

Aktivity , které jsem zaškrtla umím jako laik, nejsem v nich odborník. Baví mne a umím plést, vyrábět šperky, psávala jsem básně, články do novin. Pracuji v mateřském centru Balónek jako dobrovolnice. Studuji sociální činnost ,pro mne tento význam znamená: profesionálně a s empatií pomáhat tomu, kdo to potřebuje .

Languages

Czech

angličtin úroveň A1

Certification

Rozšířený kurz odborné způsobilosti k péči o děti od 0-7 let( jeho součástí první pomoc, vývojová psychologie ). - Kurz NRP Natama, - kurz NRP státní - od roku 2010 se každoročně vzdělávám na kurzech pořádaných organizací Rozum a Cit, a Ospod Praha 12 jejichž náplní je první pomoc, potíže se závislostmi, celkový rozvoj a psychologie dítěte

Recommend sitter

Where babysit:

Primary city: Praha 12Where am I available too?: Jesenice, Středočeský krajPraha 4, 12, Jesenice a okolí pondělí, středa a čtvrtek.