Petra
7 reviews
 • 20 years experience
 • 47 years
 • Praha
 • She has already been contacted by 100 parents
 • Activity 3 days ago
 • Response time: 1 day
 •  SOU obchodní akademie, SOŠ sociální činnost
 •  UK - sociální a pastorační činnost, probíhající studium
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: 20 - 40 hours/week
 •  I babysit at parents' place
 •  I can take kids by car
 •  she can babysit 3 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Travel for Vacations
 •   Overnights
Languages

Petra Z.

400 Kč/hour

 • (7)
 • 47 years
 • 20 years experience
 • Covid-19 vaccine

Verified e-mail and phone number

Verified address

you will get access to the full detail of the verification

Reviews

Diana M.11/09/2023Babysitting - via this platform

Petra je opravdova profesionalka na svem miste!

Hlidala nam pravidelne dceru od jejiho pulroku - uz kdyz k nam prisla poprve na seznamovaci schuzku, byla skvele pripravena (vc. kontaktu na predchozi rodiny), mela vecne dotazy a pripominky. Za celou dobu spoluprace nebyla chvile, kdy bychom s necim nebyli spokojeni nebo se na cemkoliv nedohodli - nebyl problem vyjet napr. do hernicky, nebo jet na detske plavani. Co se tyka financni dohody, vzdy bylo vse jak bylo predem domluveno a vzdy velmi transparentni. Petra je zkusena chuva, urcite bych ji doporucila i k tem nejmensim miminkum - dokaze fundovane poradit, ale take umi byt velmi tichy pozorovatel chodu rodiny. Obdivuju jeji trpelivost s detmi a vnimam ji jako velmi pecujiciho cloveka s laskyplnym pristupem. Nase dcera si ji oblibila velmi rychle a vzdy jsme se vraceli k diteti, ktere bylo naprosto spokojene. Je evidentni, ze detem Petra dava opravdu 100% sve pozornosti, navic se neustale vzdelava. Jsem rada, ze jsme ji nasli a velmi radi ji doporucujeme!


Jan V.08/06/2023Babysitting - via this platform

Petra je profesionální hlídačka aktivně se zajímající o teoretický i praktický vývoj dětí. Chodila vždy včas, komunikovala, byla dobře naladěná a měla připravené aktivity pro dceru. Myslím, že jsme si dobře rozuměli i na osobní rovině.

Velmi nám pomohla s integrací naší dcery (v té době 3,25 let) do dětské skupiny, kam s ní několikrát sama zašla, a následně nám dodala všem odvahu a motivaci k hladkému překonání separační úzkosti, která nás 4 měsíce trápila. Dcera od té doby chodí do školky bez větších problémů. Moc nám to pomohlo a velmi děkujeme!

Petra k nám chodila přes půl roku a kvůli časovým možnostem, horší flexibilitě obou stran a částečně i odlišnému pohledu na finanční kompenzace jsme hlídání pro teď přerušili. Až na pár komunikačních nedorozumění (např. odmítnutí posunutí hlídání) nemáme Petře jinak co vytknout a nechali jsme naši budoucí spolupráci otevřenou.


Michal H.23/06/2021Babysitting - via this platform

Petra hlídala našeho 4-leteho syna a vybudovala si k němu nádherný vztah. Moc si vazim toho, ze spolu trávili čas, protoze Petra se mu na 100% věnovala a syn o zážitcích rad vyprávěl. Vždy přijela na čas, přicházela s vlastními nápady pro syna a my jsme byli nadmíru spokojeni. Vřele ji doporučujeme a je nam lito, ze uz nemůžeme kvůli stěhování pokračovat.


Mária S.25/01/2016Babysitting - via this platform

S Petrou som bola maximálne spokojná, Hlídala syna nejdriv jednou tydne od 9 mesicu a nasledne 2xtydne vyzvedavala ve skolce. Petra ma s hlidanim bohate skusenosti a ma paradni prostory (ja sama by som sa rada vratila do detskych let a zahrala sa v jejim pokoji plnym hracek :)) Navic je flexibilni a da se s ni domluvit i na posledni chvili. Doporucujem!


Barbara L.24/07/2014Babysitting - via this platform

Petra has been taking care of my son since he turned 7 months. I leave him with her with a great feeling that he is well taken care of and also enjoys a playful and fun day with her. For parents who are looking for a secure and fun place for their little ones, I can only recommend Petra!


Zuzana H.24/06/2014Babysitting - via this platform

Petra je velice milá a hodná hlídačka. Každý den syna ve škole vyzvedla a hlídala celé odpoledne. Syn byl velice spokojený, prý je u Petry mnohem lépe než v družině. Ani jednou se u Petry nenudil a já jsem byla v klidu, protože Petra je opravdu velice spolehlivá. Kéž by ve školách a školkách byly paní učitelky jako je hlídačka Petra. Opravdu doporučuji, veliká spokojenost byla i ze synovi strany. Nechtěl odpoledne ani domů. Takže 100% spokojenost, nemám, co vytknout.


Ludmila C.05/02/2014Babysitting - via this platform

Petra je skvělá. Lidská, milá, sympatická, ochotná, vstřícná. Dům má vybavený lépe, než kdejaká školka a děti jsou u ní moc spokojené. Jsme moc rádi, že jsme na ni na Hlídačkách narazili a doufáme, že jim to s naší dcerou vydrží co nejdéle. Spokojenost veliká. Doporučujeme!


About me

Zdravím milí rodičové,
jmenuji se Petra , mám 2 děti, (26 a 11 let).
10 let souvislé praxe v oboru - péče o děti od 3měsíců do 9let, několikrát dvojčata a skupiny dětí do 5let, také zkušenosti s péčí o děti adoptované, v pěstounské péči nebo v režimu střídavé péče rodičů. Zkušenosti s dětmi PAS, ADHD a jiné.
Od naší spolupráce očekávejte prostor pro klidný spánek, klid na práci, čas pro sebe a své zájmy, respektující přístup k dětem, rozvíjení individuálního kontaktu dítěte a rozvojové činnosti odpovídající věku dítěte .

Hlídání a péče akutní i pravidelná.

Availability

Od října se mi uvolnilo místo v pondělí, středa a pátek. Začít spolupráci je možné i od druhé poloviny září.


Current calendar is not availaible

General Experience

infants

10 years

toddlers

10 years

preschoolers

10 years

schoolers

6 years

teens

no experience

Special Experience

Autism Spectrum Disorder, Asthma, Hyperactivity, Care for Sick Children, Food Allergies, and Sleep Disorders

Poruchy chování, spánku, sebepřijetí, přijetí členů rodiny spojené s deprivací ( deprivace=narušení jistot, se projevuje u dětí, které jsou adoptované, v pěstounské péči, ale i u dětí, které z mnoha různých důvodů žijí ve střídavé péči rodičů a pod.). Navazuji bezpečné vztahy s dětmi, které jsou bázlivé, úzkostlivé a špatně přijímají nové věci, lidi, prostředí.

Skills and Hobbies

Singing/playing musical instrument, Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

Aktivity , které jsem zaškrtla umím jako laik, nejsem v nich odborník. Baví mne a umím plést, vyrábět šperky, psávala jsem básně, články do novin.

Languages

Čeština

angličtin úroveň A1

Certification

Kurzy a semináře: - Rozšířený kurz odborné způsobilosti k péči o děti od 0-7 let u PM familien service( jeho součástí vývojová psychologie ) - 7 let se vzdělávám v terapeutické výchově a péči o děti - První pomoc v roce 2013,2016,2018 - Kurz NRP Natama, - Kurz NRP státní - Bez vztahu nelze vychovávat - Jak nastavovat dítěti hranice při používání elektroniky - Šikana a kyberšikana ve školách - Závislosti a jak se jim vyhnout - Jak se s dětmi učit doma

Where babysit

Primary city: Praha » Praha 12Where am I available too?: Dolní Břežany, Středočeský krajPraha 4, 12, 15