Nahrávám...

Petra Z.

220.00Kč/hour   
(5)

image

Activity about 2 months ago
Response time: 4 hours

Verification


verified e-mail, phone and address
Podporujeme

Reviews

S Petrou som bola maximálne spokojná, Hlídala syna nejdriv jednou tydne od 9 mesicu a nasledne 2xtydne vyzvedavala ve skolce. Petra ma s hlidanim bohate skusenosti a ma paradni prostory (ja sama by som sa rada vratila do detskych let a zahrala sa v jejim pokoji plnym hracek :)) Navic je flexibilni a da se s ni domluvit i na posledni chvili. Doporucujem!

— Mária S. | Babysitting - via Hlidacky.cz

Petra has been taking care of my son since he turned 7 months. I leave him with her with a great feeling that he is well taken care of and also enjoys a playful and fun day with her. For parents who are looking for a secure and fun place for their little ones, I can only recommend Petra!

— Barbara L. | Babysitting - via Hlidacky.cz

Petra je velice milá a hodná hlídačka. Každý den syna ve škole vyzvedla a hlídala celé odpoledne. Syn byl velice spokojený, prý je u Petry mnohem lépe než v družině. Ani jednou se u Petry nenudil a já jsem byla v klidu, protože Petra je opravdu velice spolehlivá. Kéž by ve školách a školkách byly paní učitelky jako je hlídačka Petra. Opravdu doporučuji, veliká spokojenost byla i ze synovi strany. Nechtěl odpoledne ani domů. Takže 100% spokojenost, nemám, co vytknout.

— Zuzana H. | Babysitting - via Hlidacky.cz

Petra je skvělá. Lidská, milá, sympatická, ochotná, vstřícná. Dům má vybavený lépe, než kdejaká školka a děti jsou u ní moc spokojené. Jsme moc rádi, že jsme na ni na Hlídačkách narazili a doufáme, že jim to s naší dcerou vydrží co nejdéle. Spokojenost veliká. Doporučujeme!

— Ludmila C. | Babysitting - via Hlidacky.cz

Petra je moc milá a spolehlivá teta. Má výborný vztah k dětem a dobře vaří. Mohu vřele doporučit hlídání u ní doma, neboť byt má zařízen v tak baby-friendly stylu, že moje děti nechtěly vůbec odejít :)

— Hana Ž. | Babysitting - (outside Hlidacky.cz)

About me

Zdravím milí rodičové,
jmenuji se Petra , mám 2 děti, (22 a 6 let). Mám velmi bohatou zkušenost s péčí mě svěřených dětí (od 3měsíců-7let, také s dvojčaty a s dětma v NRP), čistý TR, loajálnost, spolehlivost, trpělivost samozřejmostí. Hlídání a péče akutní i pravidelná u mne v RD(nekuřácké prostředí), hernička plná podnětů, na zahrádce (krytý písek, houpačky,kolotoč,odrážedla). Právě s vaším dítětem mohu objevovat svět, nová slova a dovednosti. Pro konkrétní informace mě bez obav kontaktujte.
Je radost podporovat dětskou individualitu a zvídavost.
Něco navíc :
Je možné se mnou konzultovat, jak pečovat o novorozence a jak pracovat s dětmi, které k vám přišly trochu jinou cestou(adopce, pěstounská péče).

General Experience

InfantinfantsCheck6 years
ToddlertoddlersCheck6 years
PreschoolerpreschoolersCheck8 years
SchoolerschoolersCheck6 years
TeenteensCheckno experience

Special Experience

Autism Spectrum Disorder, Asthma, Hyperactivity, Care for Sick Children, Food Allergies, and Sleep Disorders

Poruchy chování, spánku, sebepřijetí, přijetí členů rodiny spojené s deprivací ( deprivace=narušení jistot, se projevuje u dětí, které jsou adoptované, v pěstounské péči, ale i u dětí, které z mnoha různých důvodů žijí ve střídavé péči rodičů a pod.). Velice dobře se u mne adaptují děti bázlivé, úzkostlivé, které si špatně zvykají na nové věci, lidi, prostředí.

Skills and Hobbies

Singing/playing musical instrument, Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

Aktivity , které jsem zaškrtla umím jako laik, nejsem v nich odborník. Baví mne a umím plést, vyrábět šperky, psávala jsem básně, články do novin. Pracuji v mateřském centru Balónek jako dobrovolnice. Studuji sociální činnost ,pro mne tento význam znamená: profesionálně a s empatií pomáhat tomu, kdo to potřebuje .

Languages

Czech

Certification

Rozšířený kurz odborné způsobilosti k péči o děti od 0-7 let( jeho součástí první pomoc, vývojová psychologie ). Kurz NRP Natama, kurz NRP státní

Recommend sitter

Availability

V současné době jsem plně zadaná.


Current calendar is not availaible

Where babysit:

Primary city: Praha 12 • Like 43 years
 • Check 20 years experience
 • Teen SOU
 • First Aid Certificate

Languages

Lang cz
 • Check prefers sitting: 20 - 40 hours/week
 • Check I have a place for babysitting
 • Check I babysit at parents' place
 • Check I have a car
 • Check I can drive a car
 • Check I can take kids by car
 • Check she can babysit 5 kids

Special Availability

Birthday parties and other, Travel for Vacations, Overnights, and Groups of kids