Olga
6 reviews
 • 5 years experience
 • 35 years
 • Praha
 • She has already been contacted by 97 parents
 • Booked repeatedly
 • Activity 1 day ago
 •  copt-management obchodu a služeb
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: up to 20 hours/week
 •  I have a place for babysitting
 •  I have a car
 •  I can take kids by car
 •  she can babysit 3 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Travel for Vacations
 •   Overnights
 •   Groups of kids
 • Attented online first-aid course focused on children from OS Czech Red Cross Prague 1
Languages

Olga H.

250 Kč/hour

 • (6)
 • 35 years
 • 5 years experience
 • Covid-19 vaccine

She has passed video verification

more about video verification

ID card checked

check against duplicate registrations · validation date verification

Verified e-mail and phone number

Verified identity

Criminal Record

documented online · at the time of inspection not older than 3 months

you will get access to the full detail of the verification

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.

Reviews

Pavlína K.06/04/2024Babysitting - via this platform

Paní Olga nám již dva měsíce hlídá 2x v týdnu syna (nyní má 15 měsíců), a jsme velmi spokojení. Olga je velmi vstřícná a milá. S dětmi to úžasně umí a je vidět, že ji to baví. Když syn při předání pláče, dokáže ho uklidnit a za chvilku si již spokojeně hraje. Také u Olgy hezky a v klidu spí (doma nám přes den moc spát nechce, spí většinou v kočárku). Hlídání se odehrává hezkém a perfektně vybaveném bytě, se spustou zajímavých hraček. Olga s dětmi také tvoří nebo je vezme ven, pokud je venku hezky. Velmi doporučujeme!


Jana M.22/01/2024Babysitting - outside this platform

Paní Olgu mohu jen doporučit. Hlídala mojí dceru pravidelně půl roku 2x týdně do nástupu do jeslí. Je velice milá, spolehlivá a především empatická k potřebám dítěte. Dcerka nebyla moc často hlídaná, a tak jsem měla strach jak to celé zvládne, ale Olga to s dětmi perfektně umí a po chvíli bylo předávání zcela bez pláče. Velice mi vyhovovalo, že u hlídání je přítomen její syn, či jedno hlídané dítě navíc. Dcerka se tak rychleji socilaizovala, což nám velice ulehčilo nástup do jeslí.
Byt má vždy uklizený a plný krásných hraček všeho druhu. Dcerce se kolikrát ani nechtělo domů.
Vždy mi během dne přijde několik fotek a videí, abych věděla jak se mají a co dělají.
Určitě budu její služby nadále využívat, alespoň na občasné hlídání přes den a nebo přes noc.
Jana


Sasha N.22/01/2024Babysitting - via this platform

Olga hlídala naše dvojčátka u sebe doma pravidelně jednou až dvakrát týdně. Začali jsme chodit, když jim bylo rok a půl a děti hlídání navštěvovaly čtvrt roku, dokud se neuvolnilo místo v místní školičce. Od začátku jsem cítila, že byli v dobrých rukou. Olga zastává respektující přístup, a to i k dětem, i k této vystresované matce. Vždy nám vyšla vstříc, děti se měly báječně, cítily se bezpečně a Olga bravurně zvládla i problémy s odloučením. Dodnes se u nás vzpomíná na tetu Olí pravidelně a nebýt vzdálenosti, určitě bychom pokračovali dál. Určitě bych hlídání doporučila všemi deseti.


David R.05/01/2024Babysitting - via this platform

Paní Olga se starala o našeho syna cca od 1 roku a nemohli jsme vybrat lépe. Bezproblémová komunikace, na první pohled je vidět že děti miluje :) Syna jsme vždy přebírali s dobrou náladou ať to bylo po pár hodinách nebo i celém dni.

Hlídání probíhá v krásném čistém bytě plném hraček, často za přítomnosti syna paní Olgy, případně ještě dalšího hlídaného dítěte. Náš syn se díky tomu úžasně socializoval a nástup do jeslí nebyl žádný problém.

Když je hezky chodí ven a průběžně jsme dostávali fotky a videa.
Po domluvě možnost hlídání přes noc.

Kdyby to šlo dáme 6 hvězdiček.
Děkujeme :)


Zuzana25/05/2023Babysitting - via this platform

Olga hlídá naši roční holčičku, šlo o první hlídání a i přes trošičku náročnější začátky kvůli velké fixaci si na paní Olgu zvykla vcelku rychle. Jde vidět, že s dětmi si opravdu rozumí, umí to s nimi a práce ji velmi baví. U hlídání je ještě její syn, což bereme jako velké plus :-) S klidným svědomím můžu paní Olgu doporučit všem, kteří hledají aktivní paní na hlídání na kterou je spoleh! :-)


Kristina Z.21/04/2023Babysitting - via this platform

Dobry den♥️
Pani Olga hlídala moji dcerku, 10,5 měs. Jsem moc rada, ze krmí holcicku spolu s chlapeckem(její hodným synem) , a to znamená ze malá jedla spolu a si vnímála
Pani Olga má super prostory, hodně hraček
Není potřeba ani vozit kočárek. Chodí na procházky.
Je moc láskava, hodně vnímání k dcere, ptá se na hodně otázek, aby co nejvíc vám vychovovalo, v kolik spát, jak krmit a tak dal.
Drží režim , pro me je to strašně důležité ❤️


About me

Dobrý den.
Chtěla bych vám nabídnout službu hlídání dětí.
Jsem akreditovaná chůva s kurzem první pomoci a už 24 měsíců jsem na mateřské, zároveň ale pracuji v dětské skupině, kde pečuji i o 10 dětí. A jelikož se z mého bytu postupně stalo dětské hřiště (houpačka, kloužačka, bazének s míčky, auta všeho druhu a velikostí, větší zeď na malování, spoustu knížek, hračky z konceptu montessori, odrážedla, koloběžky a mnoho dalšího). A tak jsem si říkala, že by bylo fajn občas vypomoci i nějaké té mamince, co nestihla už rok kadeřníka nebo se trochu vyspat 😴 a tak podobně 🙂 Jsem pro respektující výchovu. Když je venku krásně, máme poblíž Mrázovku, na procházku, i na dětské hřiště je to tam přímo báječné.
Místo je Praha 5, Smíchov.
Časové možnosti jsou prakticky kdykoli, klidně jen stačí zavolat a hned dorazit i neplánovaně. Vím, jak to bývá občas hektické a složité.
Ráda vyjdu vstříc.🌸
Budu se těšit.

Availability

8:00-20:30Calendar last updated before 15 days

General Experience

infants

4 years

toddlers

6 years

preschoolers

4 years

schoolers

1 year

teens

no experience

Special Experience

Diabetes, Asthma, Hyperactivity, Care for Sick Children, Food Allergies, Sleep Disorders, Visual Impairment, and Special needs

Skills and Hobbies

Singing/playing musical instrument, Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

Languages

Čeština

Certification

Kurz akreditované chůvy pro děti do předškolního věku + kurz první pomoci.

photos

Where babysit

Primary city: Praha » Praha 5