image

200,00Kč/hour

 • She has already been contacted by 42 parents
 • Activity 6 days ago
 • Response time: 4 hours
 •  Z rodinných důvodů přerušené .
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: up to 20 hours/week
 •  I have a place for babysitting
 •  I babysit at parents' place
 •  she can babysit 3 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Travel for Vacations
 •   Overnights
 •   Groups of kids
She attended the first aid course with certificate.
 • Verified cell phone and email via mojeID
 • Verified cell phone, e-mail and address via mojeID
Languages

Veronika B.

 • (6)
 • 25 years
 • 8 years experience

Reviews

Michaela T.19/10/2019Babysitting - via this platform

Neumím ani vyjádřit jak moc jsme vděční a jaké máme štěstí,že se Veronika přistěhovala do Ostravy. Je to spolehlivá, zodpovědná,milá a dětmi zbožňovaná mladá slečna, která umí s přehledem zvládnout naší smečku 3 dětí. Rozhodně ji neváhejte kontaktovat, protože spokojené děti dělají spokojené rodiče:)


Jindra V.09/07/2019Babysitting - via this platform

Veronika se stala rodinným členem naší domácnosti po dobu 4 měsíců a jen neradi (a nedobrovolně) se s ní loučíme. Hledali jsme hospodyni a paní na hlídání na plný úvazek, která se postará "o vše co je potřeba" v naší čtyřčlenné domácnosti, s dětmi 6 a 11 let. Veronika se velmi rychle zorientovala, co je v naší domácnosti potřeba zajistit na denní bázi - vařila, uklízela, vyzvedávala děti a vytvářela jim aktivní program, zajišťovala nákupy, opravy oděvů, poštu a vše co bylo třeba. Mohli jsme se spolehnout i příležitostných situacích - víkendové hlídání, práce s firemními dokumenty ad. Měla svěřenu kreditní kartu, hlídala hospodárnost nákupů a pravidelně výdaje vyúčtovávala. Pomáhala nám jednou až dvakrát týdně i s chodem kanceláře a ateliéru.
Vážíme si především samostatnosti a empatie, se kterou se Veronika stala nepostradatelným a nerušivým parťákem pro nás i děti, dokázala denně improvizovat a poradit si s neustálými změnami v plánech a ještě s úsměvem.
Veroniku můžeme jen doporučit, zejména do prostředí kde dostane svůj prostor, bude motivována zvládat i nové výzvy a dostane se jí zpětné vazby a pochvaly. Je skromná a někdy zbytečně nejistá, ale zvládla všechny (i intenzivní) situace s přehledem. A navíc báječně vaří, dokonce i ayurvédskou kuchyni.
No budeme si zkrátka jen těžko odvykat a Veronika nám bude chybět :)

Rádi poskytneme telefonickou podrobnější referenci - Veronika Vám po dohodě předá kontakt. Jindra V.


Karel B.04/08/2018Babysitting - via this platform

Se slečnou Veronikou jsme byli nadmíru spokojeni, hlídala dvakrát našeho ročního syna a byla jedinou hlídačkou, u které neplakal, když odjížděl od maminky :-))) Zároveň se vracel vždy velice spokojený. Slečna Veronika to s dětmi to umí, je spolehlivá a dochvilná, byla s ní bezproblémová domluva, vždy hned odpověděla na zprávy. Vřele ji tímto doporučujeme ostatním rodičům :-)


Kristýna S.25/03/2018Babysitting - via this platform

Veroniku moc doporučuji, občas nám hlídá naše děti (3 a 5 let). Je ochotná, spolehlivá, dochvilná a snaží se časově vyjít vstříc. Už od prvního hlídání si uměla se vším poradit, rychle se zorientovala a hned věděla co a jak. Je velice aktivní, chodí s dětmi ráda ven, stále vymýšlí zábavu a je s ní legrace. Děti si ji velmi oblíbily a vždy se na ní těší :-)


Ali Z.08/02/2018Babysitting - via this platform

Slečnu Veroniku doporučuji, tříletý syn si ji od prvního okamžiku oblíbil, hlídání bylo bezproblémové. Velkým plus mimo empatii byla také flexibilita, dochvilnost, a postarala se i o pejska :-)


Vendula S.28/11/2017Babysitting - via this platform

Veronika je velice milá, s dětmi to umí a navíc je spolehlivá. Našemu dvouletému synkovi se moc líbila a byl s ní spokojený. Ráda bych ji doporučila i ostatním rodičům! :-)
Vendula S.


About me

Milí rodiče 😊
Jmenuji se Veronika,je mi 26 let.Osmým rokem se věnuji práci s dětmi od novorozenců po předškolní věk v denní i noční pěči.Nejvíce zkušeností mám ale s dětmi od 3 měsícu do 2 let v rodinách ale praxi mám i v dětské skupině ve věku 3-10 let. Ráda trávím s dětmi čas venku na hřišti,procházky či aktivně doma- Ráda rozvijím jejich schopnosti a vše je ráda naučím. Mojí největší zálibou je hudba,tanec či jiné sportovní aktivity. V době spánku nebo času velice rada pomůžu i s uklidem domacnosti, žehlením a velice ráda uvařím a postarám se o Vaše domácí zvířátka.Absolvovala jsem kurz první pomoci k dětem doloženy certifikátem.A v budoucnu bych si ráda rozšířila vzdělání pedagogiky nejlépe se zaměřením na speciální pedagogiku.Bude-li z vaší strany zájem,neváhejte mne kontaktovat. Rada Vám odpovím na Vaše dotazy.Budu se těšit na budoucí spolupráci.Na cene se rada domluvím

Availability

Momentalne mam volne večery po 5 hodine. Nebo vikendy na domluvěCalendar last updated before 14 days
Loading calendar...
Loading calendar...

General Experience

infants

8 years

toddlers

8 years

preschoolers

5 years

schoolers

4 years

teens

no experience

Special Experience

Autism Spectrum Disorder, Hyperactivity, Care for Sick Children, and Sleep Disorders

Při svém 3měsičním pobytu v USA jsem dělala asistentku u autistického chlapce .

Skills and Hobbies

Singing/playing musical instrument, Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

Languages

Czech

Anglický jazyk ( na komunikativni urovni)

Certification

photos

Recommend sitter

Where babysit:

Primary city: Praha 10Where am I available too?: Kladno, Středočeský krajPraha / Kladno