Lada
3 reviews
  • 30 years experience with babysitting
  • 50 years
  • Jablonec nad Nisou 1
  • She has already been contacted by 43 parents
  • Activity 20 days ago
  •  SOŠ
  •  OŠETŘOVATELKA
  • First Aid Certificate
  •  prefers sitting: 20 - 40 hours/week
  •  I have a place for babysitting
  •  I babysit at parents' place
  •  I can take kids by car
  •  she can babysit 2 kids
  •   Birthday parties and other
  •   Travel for Vacations
  •   Overnights
  •   Groups of kids
  • Attented online first-aid course focused on children from OS Czech Red Cross Prague 1
Languages

Lada F.

250 Kč/hour

  • (3)
  • 50 years
  • 30 years experience with babysitting

She has passed video verification

more about video verification

ID card checked

check against duplicate registrations · validation date verification

Verified e-mail and phone number

Verified address

Verified identity

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.

Reviews

Hana N.06/09/2023Babysitting - via this platform

Paní Ladě tímto děkuji za spolehlivost, profesionální, rychlé a vstřícné jednání.
Naše dcerka si paní Ladu (i její dceru) velice rychle oblíbila a vždy se těší, čemu novému se naučí. Za mě pouze pozitivní zkušenost.

Hana M.01/08/2023Babysitting - via this platform

Paní Ladu jsme využívali několik měsíců na hlídání našeho dnes už skoro ročního chlapečka jak u nás doma, tak u paní Lady a byli jsme moc spokojení a náš chlapeček také. Vždy jsme se bez problému domluvili a na paní Ladu byl vždy 100% spoleh. Mimo to se náš chlapeček naučil i plno nových dovedností ❤️

Kamila Š.18/07/2018Pet care

Velmi jsem byla spokojená.Paní hodná, milá a spolehlivá.Určitě se paní znovu ozvu na hlídání pejska 🙂

About me

Hezký den, jsem maminka 10 leté dcerky a třemi ,,dospělými" syny :-).Vzdělání:SOŠ Ošetřovatelka,Asistent pedagoga, Chůva v dětské skupině,Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky,zkoušky z pedagogicko-psychologického hlediska, poskytování první pomoci dítěti/dětem,pracující v soukromých jesličkách,MŠ,ZŠ a rodinách.Děti jsem hlídala často a zkušenosti s nimi mám dlouholeté. Vaše dítě-děti pohlídám , pomohu s učením, hraním, přípravě jídla, krmením, procházky, kreativita, dopomoc s hygienou apod...Těším se na spolupráci s vámi a vašimi dětmi :-)

General Experience

infants

10 years

toddlers

20 years

preschoolers

20 years

schoolers

15 years

teens

10 years

Special Experience

Autism Spectrum Disorder, Asthma, Hyperactivity, Care for Sick Children, Food Allergies, Sleep Disorders, Visual Impairment, and Special needs

Mám zkušenosti s hyperaktivními dětmi, dětmi s ADHD ,autistickými dětmi a dětmi s handicapem.

Skills and Hobbies

Singing/playing musical instrument, Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

Mám ráda procházky přírodou a různé venkovní hry s dětmi :-)

Languages

Čeština

AJ začátečník

Certification

Asistent pedagoga,Chůva pro děti v dětské skupině,Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky.(69-017-M)

Care under the Social Services Law

I also provide services under the Social Services Law (z.č.108/2006 Sb.
Download the document

Hlídačky.cz do not check that the document entitles the sitter to provide social services under Law No z.č.108/2006 Sb.

Where babysit

Primary city: Liberecký » Jablonec nad Nisou » Jablonec nad Nisou » Jablonec nad Nisou 1