Marcela
13 reviews
 • 20 years experience
 • 55 years
 • Praha
 • She has already been contacted by 91 parents
 • Booked repeatedly
 • Activity 34 minutes ago
 • Response time: 3 hours
 •  SEŠ
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: up to 20 hours/week
 •  I babysit at parents' place
 •  I have a car
 •  I can take kids by car
 •  she can babysit 3 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Overnights
 •   Groups of kids
Languages

Marcela B.

280 Kč/hour

 • (13)
 • 55 years
 • 20 years experience
 • Covid-19 vaccine

Clean criminal record, ID archived

Verified education and certificates

Střední ekonomická škola Brno, obor Všeobecná ekonomika. Řidičský průkaz skupiny B od roku 1992. ÖSD zertifikat deutsch, škola antilingua.

Verified e-mail and phone number

Verified address

you will get access to the full detail of the verification

More...

Reviews

Petr F.11/04/2024Babysitting - via this platform

Paní Marcela hlídá mého 3letého synka, vycházejí spolu výborně. Malý se vždy na paní Marcelu těší. Domluva je rychlá a bezproblémová. Velmi doporučuji!


Kateřina E.18/03/2024Babysitting - via this platform

Paní Marcela hlídala naše 3 dětičky (7,10,11 let) během našeho pobytu v hotelu. Přišla včas, byla velice milá a děti zaujala již během prvních minut. Přinesla si sebou karty, omalovánky, knížky na čtení… prostě byla skvěle vybavená. Děti byly nadšené a my také. Můžeme paní Marcelu jedině doporučit. Děkujeme a příště jedině zase Vás. Kateřina


Markéta P.25/09/2023Other

Paní Marcela s panem Marcelem byli skvělými partnery na hlídání dětí pro naši akci. Dorazili na čas, vše zvládli velmi hladce.


Denisa K.23/09/2023Babysitting - via this platform

Paní Marcela hlídala naši tříměsíční holčičku v den naší svatby. Byla to moje první zkušenost s hlídáním a dopadla na výbornou. Paní si ihned získala moji důvěru. Zvládly spolu s dcerkou i celou noc.
Byla jsem nadšena. 😊❤️


Ellen Ř.17/07/2023Babysitting - via this platform

Paní Marcela u nás 2x v týdnu hlídala naše 2 děti u mužů říci že zatím jsme ani lepší paní na hlídání neměli vše bylo perfektní s dětmi si hrála a kreslila byla připravena vše bylo v pořádku a po příchodu domu byli hračky vše uklizeno když bude možnost tak vždy se na paní obrátíme moc děkujeme 🌸


Jaroslava V.05/06/2023Babysitting - via this platform

Paní Marcela hlídala spolu se svou sestrou 12 dětí na naší svatbě.
Přinesly s sebou i věci na zabavení a dokonce i lékárničku (pohově ošetřily odřené koleno). Všechno bylo v naprostém pořádku. :-) Děti byly nadšené. :-)
Určitě můžu všem s klidným svědomím doporučit! Děkuji.


Kateřina C.22/04/2023Babysitting - via this platform

Marcela nám hlídala kluky během Silvestra a vše proběhlo na pohodu. Kluci nadšení, paní hlídačka skvělá, spolehlivá a moc milá 😀 Doporučujeme 👍


Jana C.18/04/2023Babysitting - via this platform

Paní Marcela nám několikrát večer pohlídala dceru 2,5 roku. Domluva vždy proběhla bez problémů. Během hlídání posílá fotky a informace, jak to doma probíhá, takže můžeme být v klidu. Zase někdy rádi její služby využijeme.


Ivana L.13/04/2023Babysitting - via this platform

S paní Marcelkou jsme vždy spokojení.
Domluva ohledně termínu hlídání je vždy super. Moc doporučuji ❤️


Gabriela Z.12/04/2023Babysitting - via this platform

Paní Marcelu jsme kontaktovali před několika měsíci, jestli by se neujala nárazového večerního hlídání našich třech dětí /3, 5, 7/, z nichž dvě trpí vývojovou dysfázii. Marcela se úkolu zhostila na výbornou. Neměla problémy děti okamžitě zaujmout a zabavit je. Děti ji vždy rády vidí a těší se na ni. Vše probíhá bez problémů včetně domluvy konkrétních termínů. Mohu jen doporučit:-) Gabriela Z.


Gustavo M.14/08/2021Babysitting - via this platform

Marcela took a wonderful care of our two children (7 and 3 years old). She is super professional, arrived half an hour early to meet the children and receive recommendations, played with the children, bathed and had dinner and put both of them to sleep. In addition to being very friendly and professional, communication was always very fast. I highly recommend Marcela and I certainly hope to count on her service again. Marcela hat sich wunderbar um unsere beiden Kinder (7 und 3 Jahre alt) gekümmert. Sie ist super professionell, ist eine halbe Stunde früher angekommen, um die Kinder zu treffen und Empfehlungen zu erhalten, spielte mit den Kindern, badete und aß zu Abend und brachte sie beide zum Schlafen. Die Kommunikation war nicht nur sehr freundlich und professionell, sondern auch immer sehr schnell. Ich kann Marcela nur wärmstens empfehlen und hoffe, dass ich wieder auf ihren Service zählen kann.


Petra V.16/08/2021Babysitting - via this platform

Paní Marcela hlídala mou 3letou dceru - okamžitě si padly do oka, dcera maximálně spokojená, mohu vřele doporučit!


Lucie S.02/07/2020Babysitting - via this platform

První hlídání našich 10ti měsíčních dvojčátek dopadlo úžasně. Kluci spokojení, já nadšená. Paní Marcela je úžasná. Můžu doporučit a těším se, že se budeme snad potkávat častěji :)


About me

HLÍDÁNÍ: Jednorázové, odpoledne, víkendy, večery, dětské akce, svatby, červenec + srpen možné i dopolední termíny, svátky, Silvestr -> po domluvě dle potřeby 💙.

Dobrý den 🍀/Guten Tag 😊, jmenuji se Marcela, vystudovala jsem SEŠ a v současnosti pracuji jako asistentka pedagoga na ZŠ v Praze a lektorka němčiny.
Ich spreche Deutsch.
Zkušenosti s hlídáním dětí mám jak ze zahraničí, tak z ČR (věkové rozpětí dětí 1-14 let). Pracuji také s dětmi s ADHD a PAS.
Tři roky jsem pracovala jako au pair v Německu (holčička 4 r., chlapeček 2 r.). S touto rodinou jsem měla možnost Německo i z velké části procestovat.
Pro získání mezinárodního certifikátu z němčiny jsem si poté vybrala jazykovou školu v jednom z nejkrásnějších univerzitních měst -> ve Vídni 💕.
V rodině v ČR jsem s chlapcem (7 let) pracovala 6 let na plný úvazek a mimo jiné jsme společně několikrát za rok samostatně procestovali Kanárské ostrovy 🛫🌞🤿🐬⛱🌴🌴🌴.
Pátým rokem navštěvuji pravidelně chlapce s PAS (nyní 10 let). Během krátké doby jsme se pokusili nastavit pravidla a hranice a obojí ve většině času funguje. Je to samozřejmě závislé od nálady, pohody/nepohody, příp. nemoci chlapce apod.
S vašimi dětmi mohu: výtvarně tvořit ✂🎀🧴, malovat, hrát deskové hry 🎲, číst 📖, chodit na procházky 🌳🍁🍂🍃🌲, s většími dětmi zajít do kina,
do ZOO 🐧🐧🐧🐵🐪🐫 apod.
Za důležité považuji dětem vymyslet odpovídající program, zabavit je, a také naslouchat jejich požadavkům a přáním.
Jsem dobrovolníkem ČČK, aktivní v organizaci Život 90 - pomoc seniorům.
Absolvovala jsem Základní kurz první pomoci 🩺🩹.
Zájmy: cestování 👟👟🚗🚄🚢🛫, scrabbel, výtvarná výchova, malování 🎨🖌, film 🎬, literatura 📚 .
Místa, která mám ráda: Praha 💖, Mariánské Lázně ⛲, Vídeň 🍰, Lisabon, Lanzarote ⛱🌞 .
Knihy 📚, ke kterým se ráda vracím: Spolčení hlupců, Dáma s kaméliemi 🌺🌺, Hrdý Budžes, Mise Londýn, Neónová bible.
Oblíbené filmy: Světáci 😄, Kristián, Thelma a Louise, Přelet nad kukaččím hnízdem, Erin Brockovich, Maverick.
Jsem nekuřačka 🚭.
Aktivní řidička - vlastní 🚗.
Možnost doučování 📖🖋 češtiny a němčiny (cena za hodinu 350 Kč), příp. po domluvě i menší úklid 🧹🧽🧺.
Pokud se dopravuji na místo hlídání MHD z důvodu zón, tak se při odchodu od 22,00h dále, s rodinou domlouvám na zpátečním taxi 🌛🚖.
Těším se na spolupráci 🌼💖.
Hlídání nabízím: jednorázové, odpoledne, víkendy, večery -> po domluvě dle potřeby 🍀.

Availability

Jednorázově, odpoledne, večery, víkendy - > po domluvě dle potřeby 🍀/6.7.-21.7. DOVOLENÁCalendar last updated before 9 days

General Experience

infants

2 years

toddlers

2 years

preschoolers

6 years

schoolers

11 years

teens

6 years

Special Experience

Autism Spectrum Disorder, Hyperactivity, Sleep Disorders, and Special needs

Skills and Hobbies

Drawing, painting

Languages

Čeština, Deutsch, and Slovak

Ich spreche Deutsch.

Certification

Certifikát němčina - Jazyková škola, Vídeň; Základní kurz první pomoci, WorkMed s.r.o., Praha; Kurz Asistenta pedagoga, VOŠ, Praha; Kurz Dobrovolníka při pomoci seniorům, Praha

photos

Where babysit

Primary city: Praha » Praha 4