image

200,00Kč/hour

 • 280 users have already contacted her
 • Booked repeatedly
 • Activity 5 days ago
 • Response time: 2 hours
 •  SZŠ
 •  Making a company, talking, playing games, etc.
 •  Alzheimer's disease
 •  Parkinson's disease
 •  Dementia
 •  Help with hygiene
 •  Food preparation
 •  Accompanying to the doctor
Languages

Verified e-mail and phone number

Verified address

you will get access to the full detail of the verification

Reviews

Eliška R.13/03/2022Other

Paní Šárka mi velmi pomohla, potřebovala jsem doprovod od lékaře. Ve smluvený čas byla přítomná :) a pomohla mi se dopravit od lékaře. Jsem ji neskutečně vděčná za pomoc . Paní velmi doporučuji, domluva je rychlá, paní ochotná a moc milá. Ještě jednou velké díky :-)


Lucie V.27/09/2021Pet care

Díky paní Šárce bylo bezvadně postaráno o mého pejska, nebyl problém se domluvit ani na hodně poslední chvíli a všechno klaplo na puntík přesně podle domluvy. Deset bodů z deseti! Děkuji moc


Barbora J.22/07/2021Senior care

S pani Sarkou jsme byli moc spokojeni. Starala se o nasi babicku az do konce jejich dni,brali jsme ji uz jako soucast rodiny. Je starostliva, pracovita,ochotná s čímkoli pomoci. Moc doporucuji. Bara jirsova


Zuzana K.21/07/2021Senior care

Paní Šárka je velice svědomitá, mohu ji vřele doporučit. Maminka 92 let se na ni vždycky moc těšila a byla u ní jak v bavlnce. Zuzana


LUBOŠ S.16/06/2019Senior care

Paní Šárka je velmi svědomita a vstřícná. Přistoupila na všechny naše požadavky, které jsme měli během doby spolupráce. Maminka je s ní velice spokojená a v pondělí se těší až přijde. Takže ji mohu doporučit .S pozdravem LUBOŠ S.


Martina J.12/06/2019Senior care

Paní Šárka mi víc než půl roku pomáhala s péčí o moji maminku, která má Alzheimerovu chorobu. Spolupráce probíhala nadmíru dobře, paní Šárka je velice empatická, starostlivá a spolehlivá, mě i mamince pomohla překonat těžké období. Maminku jsme bohužel museli přestěhovat z domácího prostředí do specializovaného zařízení, ale stále na ni rádi vzpomínáme. Spolupráci s ní mohu jedině doporučit.


Hana B.11/05/2019Babysitting - via this platform

S paní Šárkou jsme byly domluveny na vyzvedávání syna ze školky. Téměř po 14 dnech (proběhla i osobní schůzka) mi paní napsala, že dostala lepší nabídku. Bohužel mě tím dostala do situace, že jsem po dohodě s ní odmítla další nabídky slečen, které již nyní mají jiné aktivity a tedy musím zadat nový inzerát a narychlo hledat náhradu, kterou již min. na příští týden neseženu


Marketa04/03/2019Pet care

Paní Šárka mi vytrhla trn z paty, odlétala jsem na 14 dní mimo ČR a manžel nebyl schopen se postarat 100% o našeho 5letého hafana. Šárka udělala Freddiemu paničku na 100%, přišla přesně podle domluvy, o pejska se vzorně postarala a 2 dny tak zachraňovala fungování rodinné firmy a vlastně i našeho manželství. Velmi doporučuji pro její spolehlivost a chuť do práce s pejsky.


Jana T.14/09/2018Pet care

S paní Šárkou K. jsme byli moc spokojeni. Pohlídala nám haravku, tudíž to nebyla žádná legrace. Co se domluvy tyče, dohodli jsme se hned a paní s námi i poté dost komunikovala. Měla jsem tedy přehled o tom, kde je moje fenka a co zrovna dělají. Jsem rada, ze byla naše první hlidacka takhle pozitivní a cele hlídání proběhlo skvěle.


About me

Mohu dělat společnost, hrát hry, luštit křížovky , jít na procházku, povídat si, vyprat, pověsit prádlo, uvařit, podat jidlo, vyvenčit pejska, dovézt k lékaři, vyzvednout a podat léky, zařídit cokoli.. Vlastnim ŘP cca 28 let, řídím denně. Při více hodinách lze domluvit cenu . COVID- očkování nemám, ani neplánuji. Nemoc jsem prodělala.

Availability

Hezký den přeji . Kalendář nevyplňuji - Možnost fungovat operativně ;-) Zavolejte, napiste... Telefon- |telefon skryt|


Current calendar is not availaible

Languages

Czech

Where babysit

Primary city: Praha 6