image

220,00Kč/hour

  • 644 users have already contacted her
  • Activity 7 days ago
  • Response time: 1 hour
  •  VŠ
  •  UK
  • First Aid Certificate
  •  ironing
Languages

Hana V.

  • (6)
  • 45 years

Reviews

Hana F.23/01/2018Babysitting - via this platform

Hanka několikrát hlídala naši 5 měsíční dcerku u sebe v mini jesličkách. Byla velmi vstřícná a ve mně vzbudila od první chvíle plnou důvěru.Dcerka se mnou nyní chodí do práce, ale v budoucnu Hanku plánujeme dále pravidelně využívat. Mohu ji jen doporučit :).


Iva B.06/11/2017Babysitting - via this platform

paní Hanka je velmi milá, příjemná, má krásně zařízené prostory pro děti. Je to náš třetí pokus s chůvou a konečně se podařilo...1,5letý syn ani neví, že odejdu. Je skvěle zabavený a je o něj postaráno.


Anna H.19/05/2017Babysitting - via this platform

Paní Hanka je skvělá a náš rok a půl starý Filípek si ji hned oblíbil. Ani se mu nechce domů a vždy se těší na další návštěvu. Po jedné krátké zkoušce si hned troufla na celodenní hlídání. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Chodili mi fotky, kde si Filípek spokojeně hraje uvnitř nebo na zahrádce.


Natalia R.06/04/2017Babysitting - via this platform

Vyjimecna,


Falak S.09/02/2016Cleaning

Bezkonkurenční paní


Kateřina T.14/12/2015Babysitting - via this platform

Paní Hanka byla první hlídačkou našeho ročního synka. Odcházeli jsme s obavami, jak vše proběhne, ale paní Hanka syna zabavila během našeho odchodu a průběžně nám posílala mmsky, abychom viděli, jak si syn spokojeně hraje, popř. je už v pyžamku apod. Když jsme přišli po 3 hodinách domů, syn byl nakrmený, přebalený, uspaný. Paní Hanka je zkušená a je vidět, že to s dětmi umí. Mohu jen doporučit, určitě zůstaneme v kontaktu i nadále.


About me

Nabízím úklid, žehlení , jednorázově či nepravidelně , vše je na dohodě ..pouze Praha 3 a Praha 10 ..Lze i vecerní hlídání dětí..zaručuji dochvilnost, spolehlivost a diskrétnost rodiny je samozřejmostí... Minimální doba úklidu je 3 hodiny.. Výpis z rejstříku trestu i zdravotní průkaz mám. Domácí mazlíčci nevadí...

Availability

Kdykoliv


Current calendar is not availaible

Languages

Czech and German

Certification

photos

Recommend sitter

Where clean:

Primary city: Praha, Hlavní město PrahaWhere am I available too?: Slatina