image

250,00Kč/hour

  • 607 users have already contacted her
  • Activity 2 days ago
  • Response time: 1 hour
  •  VŠ
  •  UK
  • First Aid Certificate
  •  ironing
Languages

Hana V.

  • (6)
  • 45 years

Reviews

Hana F.23. January 20:49Babysitting - via this platform

Hanka několikrát hlídala naši 5 měsíční dcerku u sebe v mini jesličkách. Byla velmi vstřícná a ve mně vzbudila od první chvíle plnou důvěru.Dcerka se mnou nyní chodí do práce, ale v budoucnu Hanku plánujeme dále pravidelně využívat. Mohu ji jen doporučit :).


Iva B. 6. November 21:26Babysitting - via this platform

paní Hanka je velmi milá, příjemná, má krásně zařízené prostory pro děti. Je to náš třetí pokus s chůvou a konečně se podařilo...1,5letý syn ani neví, že odejdu. Je skvěle zabavený a je o něj postaráno.


Anna H.19. May 15:42Babysitting - via this platform

Paní Hanka je skvělá a náš rok a půl starý Filípek si ji hned oblíbil. Ani se mu nechce domů a vždy se těší na další návštěvu. Po jedné krátké zkoušce si hned troufla na celodenní hlídání. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Chodili mi fotky, kde si Filípek spokojeně hraje uvnitř nebo na zahrádce.


Natalia R. 6. April 22:11Babysitting - via this platform

Vyjimecna,


Falak S. 9. February 12:49Cleaning

Bezkonkurenční paní


Kateřina T.14. December 13:52Babysitting - via this platform

Paní Hanka byla první hlídačkou našeho ročního synka. Odcházeli jsme s obavami, jak vše proběhne, ale paní Hanka syna zabavila během našeho odchodu a průběžně nám posílala mmsky, abychom viděli, jak si syn spokojeně hraje, popř. je už v pyžamku apod. Když jsme přišli po 3 hodinách domů, syn byl nakrmený, přebalený, uspaný. Paní Hanka je zkušená a je vidět, že to s dětmi umí. Mohu jen doporučit, určitě zůstaneme v kontaktu i nadále.


About me

Nabízím úklid, žehlení a hlídání Vašich dětí ( od miminek) ve večerních hodinách - Praha 3 a 10 ve večerních hodinách..zaručuji kvalitu,dochvilnost, spolehlivost.. diskrétnost rodiny je samozřejmostí... Minimální doba úklidu je 3 hodiny.. Výpis z rejstříku trestu i zdravotní průkaz mám. Domácí mazlíčci nevadí...

Availability

KdykolivCalendar last updated before 14 days
Loading calendar...
Loading calendar...

Languages

Czech and German

Certification

photos

Recommend sitter

Where clean:

Primary city: Praha, Hlavní město PrahaWhere am I available too?: Praha 3