image

250 Kč/hod

  • Kontaktovalo ji už 601 uživatelů
  • Aktivní před asi 3 hodinami
  • Odpovídá do: 1 hodina
  •  VŠ
  •  UK
  • Kurz první pomoci
  •  Žehlení
Jazyky

Hana V.

  • (6)
  • 45 let

Hodnocení

Hana F.23. leden 20:49Hlídání dětí - rodič na portále

Hanka několikrát hlídala naši 5 měsíční dcerku u sebe v mini jesličkách. Byla velmi vstřícná a ve mně vzbudila od první chvíle plnou důvěru.Dcerka se mnou nyní chodí do práce, ale v budoucnu Hanku plánujeme dále pravidelně využívat. Mohu ji jen doporučit :).


Iva B. 6. listopad 21:26Hlídání dětí - rodič na portále

paní Hanka je velmi milá, příjemná, má krásně zařízené prostory pro děti. Je to náš třetí pokus s chůvou a konečně se podařilo...1,5letý syn ani neví, že odejdu. Je skvěle zabavený a je o něj postaráno.


Anna H.19. květen 15:42Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Hanka je skvělá a náš rok a půl starý Filípek si ji hned oblíbil. Ani se mu nechce domů a vždy se těší na další návštěvu. Po jedné krátké zkoušce si hned troufla na celodenní hlídání. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Chodili mi fotky, kde si Filípek spokojeně hraje uvnitř nebo na zahrádce.


Natalia R. 6. duben 22:11Hlídání dětí - rodič na portále

Vyjimecna,


Falak S. 9. únor 12:49Úklid domácnosti

Bezkonkurenční paní


Kateřina T.14. prosinec 13:52Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Hanka byla první hlídačkou našeho ročního synka. Odcházeli jsme s obavami, jak vše proběhne, ale paní Hanka syna zabavila během našeho odchodu a průběžně nám posílala mmsky, abychom viděli, jak si syn spokojeně hraje, popř. je už v pyžamku apod. Když jsme přišli po 3 hodinách domů, syn byl nakrmený, přebalený, uspaný. Paní Hanka je zkušená a je vidět, že to s dětmi umí. Mohu jen doporučit, určitě zůstaneme v kontaktu i nadále.


O mně

Nabízím úklid, žehlení a hlídání Vašich dětí ( od miminek) ve večerních hodinách - Praha 3 a 10 ve večerních hodinách..zaručuji kvalitu,dochvilnost, spolehlivost.. diskrétnost rodiny je samozřejmostí... Minimální doba úklidu je 3 hodiny.. Výpis z rejstříku trestu i zdravotní průkaz mám. Domácí mazlíčci nevadí...

Kdy má čas

Kdykoliv


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština a Němčina

Kurzy

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Praha, Hlavní město PrahaKde také bývám: Praha 3